Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Zimowa pogoda za oknem, czyż nie?

A odnośnie deprywacji snu - nie polecam, może jest efekt antydepresyjny, ale tak się cholernie chciało spać, że po przespaniu chyba on minął, i jeszcze boli głowa.

Przynajmniej przypomniałem sobie uczucie niedospania po domówkach, bo dawno z nikim się nie spotykałem.

 

Miłego dnia, aby ten śnieg minął bo nawet nie ma gdzie wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, nie śpisz do 3, ale wstajesz wcześniej, tak?

Ja przez tę cholerną zmianę czasu znowu się rozstroiłam i też do 3 nie śpię, bo mi się zwyczajnie nie chce. A może tylko sobie wmawiam. Anyway, pochrzaniło się wszystko :<

Kawy sobie nie zrobię bo się boję że już w ogóle nie zasnę. Na mnie z kolei kofeina działa tak, że pobudzenie na maksa. Ta dawka kofeiny, którą opisałeś, to by mnie zabiła na pewno XD A deprywacja snu pewnie by nie miała większego znaczenia, bo przy nerwicy lękowej jak śpisz za dużo to źle, a jak spisz za mało to jeszcze gorzej.

 

JERZY62, magic wolf, cześć cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też stwierdziłem, że będę grał w dużego lotka, dla takich jak ja to jedyna szansa na większe pieniądze, a że być może przy tym stracę?

A na co mam odkładać? na emeryturę? Dla takich jak ja to ci z góry propagują już teraz eutanazje, a co będzie później przy tej demografii? Strach pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, otóż to, dlatego jeszcze jakoś się trzymam :D

 

wiejskifilozof, no, wielkanoc jest, no to laba. I co będziesz porabiać?

 

kia_ sportage, to może też spróbuj z lotkiem? :D chociaż podobno ludzie się od tego uzależniają i naprawdę sporo kasy na to tracą... może ta nadciągająca wiosna przyniesie Ci trochę szczęścia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!

 

Aurora88,

Ja mam szczęście tylko w miłości, z cała resztą katastrofa xD

Ahahahahaha, przepraszam bardzo za śmieszki, ale jak najbardziej rozumiem :D

 

kia_ sportage,

 

Łeee to jak się peszek doczepił, to znaczy, że się nim żyję - ciach i po sprawie, tylko nie łeb hehehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, otóż to, dlatego jeszcze jakoś się trzymam :D

 

wiejskifilozof, no, wielkanoc jest, no to laba. I co będziesz porabiać?

 

kia_ sportage, to może też spróbuj z lotkiem? :D chociaż podobno ludzie się od tego uzależniają i naprawdę sporo kasy na to tracą... może ta nadciągająca wiosna przyniesie Ci trochę szczęścia?

 

Pomagam w domu.Jedzenie,samo się nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Kochani, życzę Wam zdrowych, pogodnych, ciepłych Świąt, z Rodziną, Znajomymi, Przyjaciółmi i smacznego jedzonka, bez przejedzenia :mrgreen:

 

Przed chwilą zakończyłam prace kuchenne. Miałam sporo do zrobienia bo Syn i Jego Żona są chorzy, a Ich Synek, po wyjściu, wczoraj, ze szpitala, jak nowo narodzony...tryska energią :yeah: Dlatego przygotowałam dla nich catering na 3 dni...

Jutro mam gości, drugi Syn z Rodziną :lol:

 

Serdeczności przesyłam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Życzę wszystkim wspaniałych świąt i dużo zdrówka ;)

 

misty-eyed, też zakończyłam prawie sprawy kuchenne i ze spokojem oczekuje na jutro a będzie się działo :D

Cieszę się, że twój wnuczek wydobrzał już a i rodzice mam nadzieję szybko powrócą do zdrowia. Cateringi rodzinne są nieocenione :D

 

Aurora88, jak smakowało śniadanie? ;)

 

Carica Milica, wzajemnie :D

 

Dla miruni, lubię ten utwór w tym wykonaniu ;)

 

[videoyoutube=GdU6snztM0A][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w świąteczny poranek :D Wstałam...kawkuję sobie i słucham muzyki. Obchodzę dziś rodzinnie urodziny...kolejna wiosna zaliczona ;) Jak ten czas szybko płynie...

Życzę Wam pogodnego dnia.

 

kia_ sportage, nie mogę odtworzy co wrzuciłaś :? I tobie kicającego wesołego zajączka :D

JERZY62, dzięki i wzajemnie :D

Heledore, też fajne wykonanie a dziś zapodam coś takiego... :D

[videoyoutube=-onQcF95pfs][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×