Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, Fatalnie, no już jakiś czas mnie trzyma. Włączyli mi antydepresant i lorafen i zwiększyli ketrel z 200mg do 400mg. Proponowała nawet szpital ale poza moim miastem więc się nie zgodziłam i tak leżę w łóżku i czekam na cud. W środę znowu do psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Fatalnie, no już jakiś czas mnie trzyma. Włączyli mi antydepresant i lorafen i zwiększyli ketrel z 200mg do 400mg. Proponowała nawet szpital ale poza moim miastem więc się nie zgodziłam i tak leżę w łóżku i czekam na cud. W środę znowu do psychiatry.

Może ten szpital to nie było by takie złe rozwiązanie?

Niedawno jedna osoba stąd, też z CHADem zgłosiła się do szpitala i z tego co pamiętam to bardzo sobie chwaliła pobyt, że bardzo dużo jej dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Ale to była taka forma kadzidełka?

 

Maggda92, Jest raz lepiej, raz gorzej, ale taczkę dalej pchamy. ;)

Może jednak leki zadziałają u Ciebie...

 

neon, Naczelny Filozof Spamowej... ;)

 

Pies cały zaniepokojony tym zamieszaniem znalazł sobie nowe posłanko - w futerale na gitarę. :D

Upiekłam w całości kuraka zagrodowego - pychota wyszedł!

Wypiję herbatkę i wracam do roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to co u was słychać? Dawno mnie tu nie było, mam sporo do nadrobienia :)))

Jak to w życiu - dół, dół, dół, dół, dół, dół, dół, góra, dół, dół, dół, góra, dół, góra, dół, dół... ;)

Tak sobie akompaniuję na gitarze :105:

A wiesz, jak to pisałem, to też mi się tak skojarzyło. ;)

 

Purpurowy, Ale to była taka forma kadzidełka?

No coś w tym stylu, że się dymiło na pół sali, a ja siedziałem przy pierwszym stoliku, to mnie zakopciło. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, witam po tygodniu. Z dobrych rzeczy jest to, że na oddziale spotkałem producenta filmowego, który przeczytał Szkandelę i jest nią zachwycony. Chce kręcić film. Tylko mówi, że musi zebrać 2 mil zł.

 

Z niedobrych jest to, że po dzisiejszych ćwiczeniach cały czas kręci mi się w głowie. To nie są problemu z błędnikiem. Martwi mnie to,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, witam po tygodniu. Z dobrych rzeczy jest to, że na oddziale spotkałem producenta filmowego, który przeczytał Szynkadelę i jest nią zachwycony. Chce kręcić film. Tylko mówi, że musi zebrać 2 mil zł.

 

o kruca fix! :D a nie da rady tego za milion zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są wspaniałe rady na zgromadzenie potrzebnego kapitału. Szczególnie ta od szejka bardzo jest pragmatyczna.

 

Byłem przed chwila u lekarza na nocnym dyżurze. Zbadał mnie i wszystko jest w porządku. Ciśnienie dobre, płuca dobre, serce dobre. Wszystko dobre. I mam się nie martwić. Może się uda.

 

A lęki to mi prawie całkowicie przeszły. Dzisiaj byliśmy na wycieczce w Muzeum Narodowym i nie miałem lęków. A to nowe miejsce więc powinienem mieć.

 

W życiu dużo spraw unormowałem - wynająłem pokój, sprzedałem zepsute auto, kupiłem nowe w dobrym stanie, relacje na oddziale bardzo się poprawiły. Główne problemy i bolączki zostały rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×