Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

 

kosmostrada, raczej nie. Zapisała co uważa, może tańsze czy z refundacją. Jednak po tym nie śpię i żrę jak świnia. Nie wiem czemu podobne substancje różnie na mnie działają.

Mirta i miansa mają różny mechanizm działania, na zupełnie inne receptory.

 

/Paczcie, jak się uczę! 8)

wow! :great:

 

No to mam już wyjaśnienie czemu różnie na mnie działają. Zawsze słyszałam że są podobne.

 

-- 13 mar 2015, 08:04 --

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mirunia, cześć Kochane moje :papa:

wszyscy dzis jestesmy rozespani widze. Ja tez od 5 nie spie, jak codzień. Tez mnie co chwile tu uciśnie tu zakołacze...co to za zycie :( do lekarza juz nie chce isc, bo leki mi pomoga doraźnie, wiecej zniszcza. Tylko terapia...wiem o tym, ale na dzienną sie nie zapisze bo pracuje. Popołudniowych u nas nie ma, a na prywatne mnie nie stac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Megi_, ja od roku nie biore leków a i tak czasami somatyczne objawy pojawiają się. Nie sa luz silne nawet bym powiedziala lekkie (ale w głowie znów się zapala lampka że może znów :evil: ). Czasami zastanawiam się czy sama ich sobie nie wmawiam ;) Niestety to tak funkcjonuje że skoro myslimi czy nas coś nie zlapie to na pewno nas zlapie--pokręcone to wszytko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :D

 

Megi_, Enii, jesteście na bardzo dobrej drodze, bo uświadomienie sobie, co się z nami dzieje, jest pierwszym, bardzo ważnym krokiem w opanowaniiu i życiu z nerwicą :great:

Ja jestem, można powiedzieć, o jeden kroczek dalej-mimo silnych objawów, "idę" z lękiem za rękę :D

Powodzenia Dziewczynki :!:

 

Zebrec, spacer nocny pomógł Ci w zaśnięciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×