Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :-)

Pojawiam się i znikam ;-)

Jakoś ostatnio nie mam kiedy tu zaglądać :bezradny:

Staram się zajmować czymkolwiek. Z pracą nie wypaliło, czyli bez zmian.

W emocjach sinusoida. Kręgosłup mnie ostatnio pobolewa, umówiłam się do ortopedy. Już mam wkręt, że to może coś poważnego...

Póki co jadę na zakupy :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatku :-***

Kamilko, nie wygaduj głupstw :nono:

Wiem, że ciężko, bo moja głowa też tworzy koszmarne wizje i iluzje...

 

“ W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią. ”

 

Tak to już z nami jest... :-***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ludkowie!!!

 

Ja dziś też przyziemnie - latam ze szmatą i mopem. U mnie pogoda dziwna - rano słońce , teraz chmurzyska - ospałośc i "nic mi się nie chce". Kupiłam sobie w lumpku za 1PLn ( :shock: ), zepsutą bransolkę z fajnymi kamykami, więc jak skończę sprzątac łazienkę, to zasiądę do przyjemnego zajęcia - sklecę sobie własne biżu korzystając z tych kamyków i takich z moich zasobów. Trochę kreatywności, trochę uważności i na koniec przyjemnośc i satysfakcja.

Obawiam się, że czeka mnie laryngolog, bo ucha nadal boli. W poniedziałek popędzę po skierowanie.

 

mirunia, widzę rozwiązania na dzisiejszy dzień masz podobne jak ja. ;) Barszczyku zazdroszczę :105: , ja dziś pichcę "polędwiczki" z dorsza, ale dopiero na wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka :)))))) byłam u Karmen nooo jestem mega zakochana <3 <3

moja kochana będzie za mną dopiero w przyszły weekend najprędzej

niech ten tydzeń szybko zleci

:105::105::105:

remont i nie chce mi się tego sprzątać, gdyby jeszcze nie było nikogo w domu a tak oni mnie irytują strasznie :evil::evil::evil::silence::silence::silence::silence::silence:

 

mam zadanie domowe z terapii (historia życia) :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bransolka gotowa... Szybko poszło.

 

-- 14 mar 2015, 15:48 --

 

Przepraszam, ale jakoś dziwnie mi poszedł ten obrazek bransoletki...

 

mirunia, Dziękuję, że mi przypomniałaś o tym leku, :uklon: polecę popołudniu z psem do apteki. Spróbuję poczekac do poniedziałku, jak wyrobię, bo nie chce mi się dnia spędzac na izbie przyjęc.

 

JERZY1962, Hej Jerzyku! Nooo robię sobie biżu, tak dla przyjemności. Jak się dziś czujesz?

 

amelia83, No to lada moment kotecek w twych ramionach na stałe! :great:

 

Makabra, Hej! a co się wydarzyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmo, moja babka doskonale wie, co mnie denerwuje, a jednak robi to z premedytacją (mówię np. o przedrzeźnianiu mnie). Widzi, że już jestem wkurzona, to jeszcze dolewa oliwy do ognia, a potem jaka to ona nie poszkodowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Dzięki Słońce...W realu ładniejsza, bo z hematytów i ma taki metaliczny odcień.

 

Makabra, No niestety starszym ludziom trzeba wiele wybaczyc, staraj się złapac dystans i niech sobie babcia gada...

 

Chyba zgarnę psa i pójdę do tej apteki, bo za ciemno na dalsze klecenie biżu, a już naprawdę nie chce mi się dziś więcej sprzątac. Zwłaszcza, że już za rogiem święta i będzie pretekst do szaleństwa porządków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zyczenie smierci, pokaralo mnie okrutna migrena.

Bylam jednak na tej chokoladzie z kolezanka, czulam sie zle, pragnelam do domu wrocic ale dalam rade prawie 3godz.

W tramwaju zlapaly mnie wymioty, na szczesie mialam reklamowke a ludziom co sie zloscili powiedzialam ze jestem w ciazy i nie poradze nic na wymiotx.Od razu byla chec pomocy...

Tyle z mojego dnia.

Leze nafaszerowana solpadeina na bol

 

#kosmostrada bransolka supe!hematyt to jeden z moich ulubionych kamykow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×