Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, tak prawdę mówiąc to nie wiem czy wyleczyłem ucho bo w poniedziałek idę do kontroli, ale tak jakoś inaczej czuje to ucho, a czuje się tak jak zwykle nie zbyt ciekawie :? I to się raczej już na lepsze nie zmieni :-|

 

A co u Ciebie? Tworzysz dalej biz? Tak to się nazywa ...

 

kosmostrada hej :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a to juz daleko jestescie z Lostami :)

Ja chce zaczac dzis Evansa "Szukajac Noel" a Millerowa mam na zas , Evans pilniejszy bo z biblioteki :mhm: ale uwielbiam jego ksiazki , kazda daje mi do myslenia .

 

JERZY1962, rozumiem Cie , u mnie tez samopoczucie ciulaste . Dobija mnie to i pogoda tez.

tak tworze bizu :)

Uklecilam dzis kolczyki

 

10426184_793504637393706_4861600403243428060_n.jpg?oh=3953b8d977ba9c3ececd478ac1e24573&oe=55725AD5

Safir d"or taka maja nazwe:)

 

-- 12 mar 2015, 21:09 --

 

Zebrec, a ja dzis bym chetnie poszla ale nie mam gdzie :D

 

-- 12 mar 2015, 21:11 --

 

telefon z/w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarka zamiast mirtazapiny zapisała mi mianseryne :evil: Dopiero zobaczył w domu po wykupieniu. Teraz się waham czy brać.

 

Witam

 

Jutro znów wybieram się na pogrzeb. Znów zmarł bliski sąsiad. Kurde, a moja wieś bardziej by tu pasowało słowo osada to 5 domów ( sama wieś liczy więcej, ale tam gdzie mieszkam jest potocznie/umownie oddzielona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Jeśli możesz poczekac... A może weź , to co Ci zapisała, a w czwartek wrócisz do mirty. Przez tydzień nic nie przytyjesz. ;)

 

Tak sobie myślę dzisiaj, że jestem sobie w dołku i co jakiś czas podskoczę i wyjrzę na powierzchnię, ale nie udaje mi się wygramolic. A tak już bym chciała tak po normalności, chociaż na takie dłuższe trochę... platek rozy, comatom, tak sobie razem, ale osobno siedzimy w tym dołku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, To takie inne fantasy, mądre i strasznie pozytywne, idealne na poprawę humoru. Polecam na odstresowanie.

Prawie wszyscy, z którymi o tym rozmawiam widzą w Pratchetcie tylko humor i przygodową fabułę. Fakt, facet potrafił zrobić satyrę nawet fizyki kwantowej, ale moim zdaniem nie wszystkie jego książki są jakieś mega ciekawe pod względem fabuły. A druga rzecz, ważniejsza, za tym humorem kryje się filozofia, która jest trudna, jest w niej brak wiary w człowieka, brak uniwersalnych wartości, wszystko jest względne, jest tylko wymysłem człowieka, a większość ludzi i tak jest beznadziejna.

Nie wiem czemu tylko ja to widzę od razu, niektórzy dopiero za drugim razem, jak im powiem.

 

-- 12 mar 2015, 21:36 --

 

kosmostrada, raczej nie. Zapisała co uważa, może tańsze czy z refundacją. Jednak po tym nie śpię i żrę jak świnia. Nie wiem czemu podobne substancje różnie na mnie działają.

Mirta i miansa mają różny mechanizm działania, na zupełnie inne receptory.

 

/Paczcie, jak się uczę! 8) /

 

-- 12 mar 2015, 21:53 --

 

Nie no, żartuję, nie uczę się :bezradny:

Poniedziałek terapia i praca (nowy klient), wtorek i środa w studio do późnego wieczora, dzisiaj nowy klient i tańce... a jutro szkoła, jestem w głębokiej czarnej, bo nic nie umiem na sobotę (dwa sprawdziany), a na piątek nawet nie wiem, czy w ten piątek czy następny :hide:

 

A z resztą i tak nam cofnęli stypendia, więc po co mam coś umieć? :bezradny:

 

Dzisiaj pogoda taka barowa, że otworzyłam "Niedźwiodka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, mogłabym dużo mówic o Prattchecie, bo przeczytałam wszystko i większośc Świata Dysku mam w domu, ale żeby zachęcic do czytania zwykle piszę o humorze. Lubię jego filozofię i mądrośc życiową. Nie zgodzę się, że jest w niej brak wiary w człowieka. Wręcz przeciwnie, jest sympatia dla niego, wbrew jego słabości i ułomności. Ale to mój odbiór. ;)

 

Odcinek obejrzany, idę pokąpac się i chwilkę poczytam.

Kocie jęki na dworzu, ale co się dziwic w końcu marzec...Mam nadzieję, że jak oko będę chciała przymknąc, to amory się skończą.

Dobranoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór...

Już po spacerze...zerwał się wiatr i zaczyna coś padać ;)

Dzisiaj źle się czułam, lękowo było, ale panuję nad nimi :yeah:

Problemy z kręgosłupem odzywają się znowu .

Jest to ważne, bo Maleństwo lubi oglądać świat z wysokości moich rąk ;)

Jutro będzie lenistwo słodkie, by przełamać słabość przedwiośnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, albo przespać się z myślami.

 

Ja to sobie myśli zapisuję, bo mogłyby mi umknąć i zostać niewykorzystane.

 

Właśnie rozważam pójście na casting do disco polo. Jak wygram, to trudno, rzucę szkołę i podpiszę ten kontrakt.

 

No i się zastanawiam, czy to już mania, kiedy mnie tak nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×