Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Megi_, ja na swoim jestem od kiedy skonczylam 19 lat. Wiem ze nie mam na kogo liczyc w zyciu wiec licze na siebie.A zrobilam tak bo wiem c w domu bylo , burdy pijackie , wyzywanie mnie i siostry , bicie .... Poszlam do pracy , na studia , zabralam siostre i wynajelysmy male jednopokojowe mieszkanie , a jako ze sie uczylysmy to nalezaly nam sie alimenty i sad nam je zasadzil.

Zal mi tylko mamy bylo ze sie nie zdobyla na taki krok tylko meczyla sie do smierci z padalcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, Kochana ale jakie bylo wyjscie? ja sie balam do domu wracac bo nie wiedzialamw jakim stanie bedzie ojciec i czy bedzie awantura , czy mnie nie zbije znow.... Ojciec dostal kuratora bo oczywiscie nie chcial placic tych alimentow wiec kurator tego pilnowal. A ja coz , nie kocham ojca , nie po tym piekle ktore zafundowal mamie i nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc laseczki :**** jutro 5 dzień terapii, dziś było wporządku, podobały mi się zajęcia muzykoterapii :D

miłego popołudnia :))) buziaki, po 1 i 2 dniu terapii byłam zryta jaka harówa...ale żeby mogło być lepiej ponoć musi być gorzej i wiem, że nie będzie tak łatwo na tej terapii sciskam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, poszlam do pracy plus mialam pieniadze z alimentow.Bylo bardzo ciezko bo pieniazkow mialam malenko ale dalam rade i teraz patrzac z perpsktywy czasu wiem ze skoro wtedy sobie poradzilam to poradze sobie zaawsze bo musze.

 

amelia83, :******** ciesze sie ze dzisiejszy d zien na terapii byl fajny.

 

Zebrec, :papa::papa::papa: witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie , to mieszkanie kupilam , ale mam je nie wiem jakies 5 lat , mialam okazje kupic je taniusko bo pan ktory tu mieszkal potrzebowal szybko sprzedac --- wyjezdzal do syna na stale , do Angli , mialam czesc pieniedzy po mamie reszta kredyt i mam wlasne.

A ojciec zyje , ale mam z nim maly kontakt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, To fajnie, że Ci sie udało z tym mieszkaniem. Super.

Moja mama powiedziała ze nie zostawi alkoholikowi mieszkania. Widze że sie go boi ale nic w tym kierunku nie robi żeby odejść.

Jeszcze sprawa wyglada tak,że on opłaca wszystkie rachunki bo my z mama kasy nie mamy. Ja mam ten zasiłek z mopsu ale to jest strasznie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!!

Widzę, że dziś trudny temat na Spamowej.

Dziś dzień wlókł mi się niemiłosiernie. Bardzo źle znoszę stagnację i rutynę i mam nadzieję, że w weekend coś się będzie działo, bo nie mam skąd czerpac energii.

 

-- 12 mar 2015, 18:39 --

 

Właśnie otworzyłam gazetę w necie i co za smutna wiadomośc - Terry Pratchett nie żyje.... :( A tak liczyłam na jednak jeszcze jedną książkę ku polepszeniu humoru. Smutek...

Zadzwoniła koleżanka i umówiłam się na kawę jutro, no chociaż coś się będzie działo innego. Musiałam się zmusic do przyjęcia zaproszenia, ale wiem, że lepiej mi to zrobi niż np. sprzątanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, to nie wiem , trzeba by bylo poradzic sie jak to wszystko sprawa z kredytami , z mieszkaniem wyglada od strrony prawnej i wtedy cos ustalic , poszukac wyjscia.

 

kosmostrada, Hey Slonce:******** tak czytalam dzis o Pratchecie , szkoda bo jego Swiat dysku jest rewelacyjny.Smialam sie do rozpuku czytajac niektore czesci.

Na mnie stagnacja tez dziala deprymujaco, doluje mnie.

Gdzie nasza mirunia???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, To takie inne fantasy, mądre i strasznie pozytywne, idealne na poprawę humoru. Polecam na odstresowanie.

 

platek rozy, No właśnie weszłam w nadziei, że może Mirunia się odezwie... Zalatanej też dawno nie było. Co kochana będziesz dziś jeszcze robic? Bo ja jeśli chodzi o rozrywki to chyba poczytam i pewnie obejrzymy kolejne odcinki Lostów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×