Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, dziękuję bardzo. Nie spiesz się, bo dzisiaj i tak już nie zrobię, więc w wolnej chwili :D

 

Dzisiaj robię mielone drobiowe grillowane, z kaszą gryczaną i surówką z buraków. Szybki obiad...

 

-- 13 mar 2015, 14:17 --

 

Dzisiaj jestem w domu i opanowało mnie lenistwo...

Ostatnio często wychodzę gdzieś i może dlatego :mhm:

Ale co tam, można czasem pozwolić sobie na to :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hey Slonce :********* martwilam sie o Ciebie bo nie odzywalas sie dwa dni.

U mnie dzis tez dzien nienajlepszy, lęki lapia bo i kregoslup na taka pogode daje w kosc i depresje mam duza . Ledwo wstalam .Na jutro jestem umowiona z koelzanka ktora do Krakowa przyjezdza i nie widzialam sie z nia ponad 2 lata . I mysle jak ja dam rade na ta chokolade isc????

Jestem zmeczona juz ta choroba wstretna i ciaglysm siebie pilnowaniem , tlumaczeniem sobie roznych spraw i samopoczucia.

Nie chce tak zyc do konca.

 

jasaw, Zebrec, Megi_, cyklopka, Witajcie :*********

 

Tez nie robilam babki ziemniaczanej a slyszalamz e sa przepyszne.

 

Leje jak z cebra caly dzien.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, platek rozy, witajcie Dziewczynki :D Ja dzisiaj w domu, co jakiś czas zaglądam na forum...

 

U mnie też pada, więc lenistwo uzasadnione :D

 

platek rozy, Kochana, masz wyraźnie zaostrzenie choroby od jakiegoś czasu, ale wierzę, że to minie, gdy pogoda będzie Ci sprzyjać!

 

mirunia, radzę Ci ostroznie z kołnierzem, bo np.mój doktor nie zalecał mi usztywniania szyi, ponieważ to osłabiania mięśnie, usztywnia je i powstaje błędne koło...lepiej poleżeć z poduszeczką pod szyją tylko, by nie zachodziła na kark. To odciąża, a nie powoduje napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Aniu :******** tak ja sie mecze od swiat w sumie , sa dni ze lepiej ale sa i dni ze mi sie wstawac nie chce z lozka , robie to na sile i staram sie nie poddawac ale czasami nie powiem nachodza mnie mysli zeby to wszystko zakonczyc.

 

 

mirunia, Rozumiem , myslalam walsnie ze moze zle sie czujesz i nie piszesz .

ja tez z kregoslupem ledwo zipie , na taka pogode boli mnie i rece dsretwieja i tezx czasami ratuje sie kolnierzem ---wlasnie mialam go na szyi jak pralam recznie zeby za bardzo sie nie powyginac w rozne strony :bezradny:

Nie wiem juz co ze soba poczac. Nie usmiecha mi sie zycie w taki sposob . Ja tez chce sie cieszyc z niego jak dawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, rozumiem, szukamy pomocy gdzie się da, bo w sumie my wiemy lepiej, co nam pomaga, oczywiście czasem można sobie zaszkodzić, ale walcząc z dolegliowościami od lat, człowiek ma temat opanowany :D

 

Chyba jadłam coś podobnego, chyba na wczasach? Ale wypróbuję kiedyś...ja lubię też extra szybkie danie-makaron z serem i skwareczkami, polecam wszystkim.

 

platek rozy, Kamilko, ja, jeszcze 2 lata temu, myslałam, że już nigdy nie wyjdę z domu, nie bedę mogła zając się Wnukami. A teraz proszę-wszystko się odwróciło. Nie jestem w pełni sprawna, ale skoro potrafię cieszyć się, to oznacza, że nie jest źle.

 

Po prostu - MIŁOŚĆ czyni cuda. Tego Ci życzę kochana!!!

 

-- 13 mar 2015, 16:31 --

 

Ahma, witaj - deszcz nie deszcz, ważne, że razem jesteście :lol::!: Też lubię sery wędzone...

 

-- 13 mar 2015, 16:34 --

 

Zebrec, fajny człowiek z Ciebie, tak normalnie podchodzisz do życia :great: Rodzinka chyba jest zadowolona, gdy przygotowujesz Im takie pyszności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, fajny człowiek z Ciebie, tak normalnie podchodzisz do życia :great: Rodzinka chyba jest zadowolona, gdy przygotowujesz Im takie pyszności?

 

Dzięki za miłe słowa. ;) Bardzo lubię gotować więc rodzina przy okazji z tego korzysta. :D

 

Zebrec, robisz smaka ta baba:P

 

Mam całą blachę więc mogę się podzielić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, ale ona tego nie wie na pewno...

 

Mnie przechodzi po 4 ;)

 

Kamilko, może właśnie spokojne podejście do problemu pomogłoby Ci? Takie szarpanie się, niezgoda, nie pomogą, trzeba stawiać czoła i próbować, próbować, podnosić się, nie raz upadać, i od nowa. Wiem, mam najgorsze za sobą, to łatwiej mi mówić z tej perspektywy, ale cierpliwość tylko nas uratuje - to wiem na pewno!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Ahma, nie chce umiec radzic sobie z lekiem , ja nie chce go czuc w sposob irracjonalny czyli w sytuacjach ktore sa zwyczajne.

 

Coraz wiecej we mnie przekonania o tym ze zyc nie chce, nie tak.

 

-- 13 mar 2015, 18:17 --

 

Od dwoch lat budze sie i pierwszamoja mysl "O matko znow caly dlugi dzien przede mna" :hide::hide::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, ale to nie jest tak. Skoro mamy ten problem, musimy szukać wyjścia, sposobu na przeżycie, pokonanie go. Nie da się inaczej...nie mamy czarodziejskiej różdżki, która czyni cuda. Taka nasza droga, róbmy więc wszystko, by kroczyć po niej z podniesioną głową...

 

Kamilko, próbowałas pić zioło - CZYSTEK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×