Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niebezpieczne forum pełne ludzi z zaburzeniami! Uwaga!!!


matias234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Postanowiłem zarejestrować się na tym forum, gdyż pewna kwestia nie daje mi spokoju a dodatkowo zaobserowałem źródło bardzo niepokojącego zjawiska w internecie.

 

Jak zostało to zdiagnozowane u mojego młodszego brata przeszło pięć lat temu - cierpi on na zaburzenia osobowości objawiające się tym że wydaje mu się iż czegoś doświadcza, oraz raz na jakiś czas przestaje się zachowywać jak on sam. Wraz z rodzicami musimy pilnować żeby codziennie brał odpowiednią dawkę psychotropów - gdyż nie raz już tak bywało, że próbował tego unikać, przez co moim zdaniem sam sobie szkodził.

 

W tym wszystkim nie to jest najgorsze. Brat co prawda ma nauczanie indywidualne, oczywiście ma znajomych z okolicy (mieszkamy w małej miejscowości, gdzie prawie każdy każdego zna) jednak bardzo złowrogim okazało się być dla niego swobodne korzystanie z komputera.

 

Raz kiedy musiałem wysłać jakiś dokument, postanowiłem skorzystać z jego komputera, na którym to zastałem otwartą przeglądarkę z kilkoma stronami, między innymi....Witchcraft - niby nic, a jednak z racji znajomości angielskiego, ta specyficzna nazwa przykuła moją uwagę. Postanowiłem wejść na tę stronę, i od razu znalazłem się w jakimś wątku utworzonym przez ... osobę zalogowaną na komputerze z którego korzystałem.

 

Z resztą spójrzcie sami : http: //witchcraft.org.pl/Thread-Problem-z-%C5%BCywio%C5%82akami?highlight=istoty Oto wątek w który wszedłem.

 

Wiem że tylko mój brat korzysta ze swojego komputera, ale detale jakie podał, wskazują właśnie na to że to on rzeczywiście napisał, to co padło w tym wątku. Jestem zszkodowany i nie wiem co mam robić, gdyż w miarę wertowania tego forum natrafiałem na coraz to dziwniejsze treści które wskazywałyby na fakt, iż przesiadują tam ludzie o podobnym problemie do tego jaki ma mój brat, oraz bardzo wiele osób ze shizofrenią ! Jest to coś niewyobrażalnego dla mnie, już nie mówiąc o moich rodzicach (jednak sam im na razie nic nie wspominałem, gdyż mam zamiar porozmawiać z bratem, plus zablokować mu dostęp do tego typu stron).

 

Nie chcę żeby ktokolwiek w moim mieście dowiedział się że mój brat wchodzi na jakieś strony gdzie ludzie wierzą w rozmowy z samymi sobią, wywoływanie dziwnych stworzeń, wsadzanie w siebie duchów, jakieś obrzędy... Po prostu wstyd mi i czuję się strasznie głupio, wiedząc że do czegoś takiego doszło w moim domu.

 

Jednak zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Jak to jest możliwe że tego typu strona znajduje się w sieci? Że nikt nie reaguje? Jakikolwiek psycholog? Policja?

 

W dzisiejszych czasach łatwo jest kogoś oszukać, wbić komuś coś do głowy nie takiego jak trzeba a w efekcie ściągnąć daną osobę na złą drogę. Czuję że ludzie z tej strony, powoli robią coś takiego mojemu bratu. Nie tylko jemu - ale też wielu innym młodym ludziom którzy swobodnie korzystają z internetu.

 

Jak mam porozmawiać o tej sprawie z bratem, by go nie ugodzić tylko podtrzymać w przekonaniu że może na mnie liczyć? Boję się że źle się za to zabiorę, gdyż mocno się zdenerwowałem tą sytuacją.

 

Czy da się chociaż zrobić coś z takimi stronami!?! Zgłosić w odpowiednie miejsce żeby ktoś zadziałał i ostrzegł tych ludzi że potrzebują terapii?! Dla mnie to jest chore - żeby w tym kraju, dochodziło swobodnie do czegoś takiego. To godzi w wiarę, zdrowie i normy społeczne.

 

Pozdrawiam i liczę na wasze wsparcie. Przyda się wszelka pomoc czy dobre słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat ma zaledwie 17lat, a po historii przeglądarki doszedłem do tego że już sporo czasu na tej stronie przebywa.

 

Może wróżenie i taroty niebezpieczne nie są aż tak, jednak co z czymś co nazywają na tej stronie "magia seksualna" oraz "rytuały krwi"?

 

Z tego co zauważyłem namawiają innych do odprawiania inwokacji, albo oddawania krwi w jakiś technikach. Do tego gdy miałem dostęp do konta brata i zobaczyłem posty wystosowane przez administrację forum o klątwach, czy też czerpaniu energii z magi seksualnej...

 

Odrzuciło mnie to - sporo osób (patrząc na profile) jest o wiele wiele młodszych od mojego brata, więc tym bardziej odczuwam przerażenie. Niektórzy twierdzą że są bytami, inni smokami, a im więcej tego widziałem, tym bardziej jestem utwierdzony w tym że zbyt poważnie to piszą, i za dużo szczegółów się w tym przejawia...

 

Co mogę zrobić? Jak najlepiej z nim o tym porozmawiać? Powoli wkracza w wiek dorosły już, a nie chcę narażać matki i ojca na stres, więc liczę na poradę jak z nim to załatwić sam na sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradz sie lekarza; poki co sam tworzysz problem, gdzie go nie ma; Twoj brat moze byc z choroba w wyjatkowej sytuacji, to sie do ogolu nie odnosi;

a na boku, dlaczego inni maja przestac pisac? moze to wy, opiekujac sie chorym, powinniscie byli zadbac o jego bezpieczenstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra.

Musisz z nim koniecznie o tym pogadać.

Nie wiem czy warto robić aferę, ale jak dzieci uważają sie za smoki.. to coś jest nie w porządku...

Chyba że to jakaś dziecinna zabawa..

 

Ale brata odciągnij od tego ;) Po co ma sobie psuć życie :)

Miło że się troszczysz o niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś interesowałem się ezoteryką, lepiej się nie bawić w okultyzm i podobne sprawy. Człowiek powinien mieć dystans do takich rzeczy.Być może twój brat traktuje to jako zabawę i ciekawi go to, jeśli jednak traktuje magię na serio, lepiej przemów mu do rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zbyt zniszczoną psychikę przez księży. Bałbym się Szatana wchodzą na takie strony. Zazdroszczę tym, którzy potrafią traktować to jako zabawę.

Nie myślałeś o jakiejś zemście? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój nick to Lord Anayami. Na tamtym forum zaś zmieniłem na Dark Sorcerer of Will.

 

A więc, chciałbym uprzejmie poinformować forum o naruszenie prawa konstytucyjnego mówiącym o tym, że każda osoba ma możliwość praktykowania swoich poglądów religijnych i, że jest zabronione obrażanie, przeszkadzanie w praktykowaniu oraz szerzenie oszczerstw.

 

Ponadto podczas rejestracji na forum jest jasno napisane, że administracja nie bierze odpowiedzialności za używanie wiedzy zawartej na forum, ponadto osoba stosująca ją powinna uważnie praktykować, gdyż nieuważność może grozić różnymi konsekwencjami, np. problemami z psychiką.

 

Dodatkowo panie matias234, twój brat potrzebuje nie tylko pomocy psychologa, ale też osoby zaawansowanej w leczeniu niekonwencjonalnym, jeżeli posiada jakiekolwiek problemy. Kontaktowanie się z różnymi bytami, gdy nie posiada się wystarczającej wiedzy i przygotowanej ochrony jest niebezpieczne.

 

Jeszcze raz proszę o usunięcie tematu.

 

Życzę miłego dnia/nocy.

 

Ave Ja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój uroczy "bracie". Nie zamierzam tego powtarzać drugi raz. Nie wiem po co piszesz że jestem twoim bratem, jeśli nim nie jestem. Jeśli chciałeś zrobić sobie łacha z ludzi, to tylko ich przekonałeś do kłamstwa. Tak, jestem autorem tego tematu, tylko że ten człowiek w żadnym calu mnie nie zna, więc mógł przypadkowo wejść na tą stronę. A teraz do ciebie mam pytanie. Jak mam na imię? W jakim dniu i miesiącu się urodziłem? Jeśli skłamałeś wtedy, to skłamiesz i teraz, mój "bracie". Nie słuchajcie tego co ten matias234 pisze. Psychotropy? Ty chyba oszalałeś. Ja nic nie biorę, więc na serio już nie wymyślaj, że się troszczysz o "młodszego brata". To pierwszy i jedyny post, jaki napisałem. Matias234 weź przestań kłamać i leć na zbity pysk. Nie mam ochoty wysłuchiwać kłamstw pod moim adresem. Proszę o jak najszybsze usunięcie tego tematu, ze względu na kłamliwość niektórych osób.

 

Dziękuję i pozdrawiam, Klaivren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie wiem o.O

A tak jak to czytałam to trochę się oburzyłam. Niech każdy wierzy sobie w co chce. Jedni wierzą w boga, drudzy w smoki - dlaczego jeśli ktoś wierzy w smoki, uważa się go za chorego psychicznie? Tak samo wiara w wyimaginowanego boga, z cybernetycznego nieba może być schizofrenią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×