Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spam


Melodiaa

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, kosecky22 napisał(a):

Ja od zawsze żyłem i żyję w sposób "staromodny" (pomimo mojego młodego wieku 27lat), od zawsze podobały mi się stare fury, muzyka z lat 80' 90' , stare architektura i budownictwo , a także stare technologie, wynalazki, maszyny przemysłowe. Teraz do tej "kolekcji" dodam niewątpliwie siłę i skuteczność leków trójcyklicznych - zaczęły cieszyć seriale, muzyka, spotkania ze znajomymi, relacje i osiągi w pracy znacznie się poprawiły. Od zawsze powtarzam i powtarzać będę - kiedyś było po prostu.. dużo lepiej. I nikt mi nie powie, że postęp technologiczny i wszystko co najnowsze znaczy lepsze. Przekonałem się o tym kolejny raz! Pozdrówki 

To chyba post nie na ten wątek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, cynthia napisał(a):

A gdzie napisałeś, że chodzi ci o amitryptyline?

Matko Boska - przepraszam. Człowiek nic złego nie zrobił a prowadzą śledztwo jak oficerowie policji. Jeżeli macie jakiś problem, to mnie po prostu zbanujcie, bo wieje od Was autorytaryzmem na kilometr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kosecky22 napisał(a):

Matko Boska - przepraszam. Człowiek nic złego nie zrobił a prowadzą śledztwo jak oficerowie policji. Jeżeli macie jakiś problem, to mnie po prostu zbanujcie, bo wieje od Was autorytaryzmem na kilometr.

Pilnujemy porządku w tematach lekowych przede wszystkim. Wyjaśnienie przyjęte. Posty idą do kosza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×