Skocz do zawartości
Nerwica.com

W jakim miejscu czujecie się bezpieczni?


Róża

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli nie wierzysz w miłość, przyjdzie taki czas, ze miłość uwierzy w Ciebie... :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Jednym z takich miejsc, w którym czuje się absolutnie komfortowo, zalewa mnie fala błogości i osiągam niemal mistyczne stany kontaktu mojego wyższego ja, superego i id z wszechświatem jest mój kibelek.

Tak, tylko tam mogę w pogodzie duszy, w pełni pogodzony z sobą i niepokojami dnia codziennego poczytać w spokoju Nietzschego, kontemplować zawiłość myśli Heideggera i całkowicie rozluźnić zwieracze, osiągając stan katharsis. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już rozumiem czemu moja mama też tam przesiaduje :mrgreen:

 

Ja wolę wannę z ciepłą wodą kiedy mogę się schować pod powierzchnię i po prostu mnie nie ma. Mięśnie się rozluźniają pod wpływem ciepła. Słyszę jak bije moje serce. Mogłabym tak długo, ale woda stygnie i muszę się wynurzać, żeby pooddychać.

 

A tak na serio to ja chyba nie mam takiego miejsca :!: Bo gdziekolwiek jestem mam wrażenia że powinnam być gdzie indziej i robić coś innego i to mnie stresuje. Czuję się bezpiecznie jak wiem, że nic nie muszę. Ale ja coś muszę cały czas i zawsze jestem lata świetlne do tyłu ze wszystkim i nie wiem jak to się dzieje, że mimo tego, że wszystko jest na ostatnią chwilę i byle jak, to jednak jakoś idzie do przodu. Chyba mam jakiś ukryty perfekcjonizm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bezpiecznie czuję się w miejscach, gdzie nie ma ludzi. ;) Najbezpieczniejsze miejsce to oczywiście, podobnie jak większości, mój pokój, moim azylem jest łóżko, leżę pod kołdrą ze słuchawkami na uszach i odcinam się od świata. Najbardziej lubię, gdy w domu jest tylko babcia, albo gdy nie ma nikogo. Ale równie dobrze może być to łąka, pusty autobus (no z kierowcą :P ) - wszędzie, gdzie nie ma ludzi...

Niewiele jest osób, przy których czuję się naprawdę bezpiecznie i naturalnie. Właściwie to teraz została wśród nich tylko moja terapeutka... :roll: Lubię być sama, choć z drugiej strony tęsknię za ludźmi i ich bliskością. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bezpiecznie czuję się w miejscach, gdzie nie ma ludzi. ;) Najbezpieczniejsze miejsce to oczywiście, podobnie jak większości, mój pokój, moim azylem jest łóżko, leżę pod kołdrą ze słuchawkami na uszach i odcinam się od świata. Najbardziej lubię, gdy w domu jest tylko babcia, albo gdy nie ma nikogo. Ale równie dobrze może być to łąka, pusty autobus (no z kierowcą :P ) - wszędzie, gdzie nie ma ludzi...

Niewiele jest osób, przy których czuję się naprawdę bezpiecznie i naturalnie. Właściwie to teraz została wśród nich tylko moja terapeutka... :roll: Lubię być sama, choć z drugiej strony tęsknię za ludźmi i ich bliskością. :?

 

Mam podobnie, ja bym tam większość ludzi do gazu wysłał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czuję się dobrze i na zewnątrz, swobodnie, bez lęku, wstydu, nawet w nieznanym miejscu - pod warunkiem, że w zasięgu mojego wzroku nie ma ludzi. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czuję się dobrze i na zewnątrz, swobodnie, bez lęku, wstydu, nawet w nieznanym miejscu - pod warunkiem, że w zasięgu mojego wzroku nie ma ludzi. :?

 

 

O, to zupełnie jak ja :mrgreen::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mogè spokojnie napisac,ze na dzien dzisiejszy czujè siè dobrze wszèdzie!! :D Czy to sà zakupy w centrum handlowym,czy plaza,czy imprezki z wièkszà iloscià ludzi.A co najwazniejsze..podoba mi siè to :D Moze to krok ku ozdrowieniu???nie wiem sama.. :D Ale dobrze mi z tym uczuciem i tak niech zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy dopada mnie niemoc........pędzę do mojego łózka układam się wygodnie i prostuje myśli (przywołuje te pozytywne)........a najlepiej to czuje się za kierownicą..szybka jazda !!!..nie zdarzyło się żebym w czasie jazdy autem miała lęki;-)...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×