Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie ta argumentacja poprawnosci politycznej, aby odchodzić od chrzescijanskich tradycji, bo to moze urazic wielokulturowe społeczeństwo. Jezeli tak jest, powinni tez zachecac muzułmanów aby odchodzili od tradycji islamu i pozbywali się wszelkich oznak religijnosci, bo to moze kogos urazić :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla Ciebie nie ma różnicy między starożytnymi cywilizacjami a obecną...równie dobrze możemy eksplodować planetę skoro mamy się kręcić w kółko aż coś nas rozwali albo sami siebie.

 

Nigdzie nie pisałem nic o różnicy albo jej braku. Po prostu zauważam fakt, że to jest naturalna kolej rzeczy. Nasza cywilizacja nie jest wieczna i w końcu musi upaść a na jej miejsce wkroczy inna. Nie wiem tylko, czy to co obecnie obserwujemy, to początek jej zwijania się, czy może chwilowe osłabienie, czy może jednak jesteśmy przed apogeum jej rozwoju. Jedynie nie fetyszyzuję naszej kultury i nie uważam, by jej wyparcia przez inną można będzie uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była u mnie rodzina z Niemiec i o dziwo nic mi nie gadali że jeszcze żonaty nie jestem mimo że mam 35 lat prawie, mówili ze u nich 30 latek po ślubie to rzadkość że teraz w ogóle się prawie nikt nie żeni i nie chce mieć dzieci a moich kuzynów dzieci mające po 26-27 lat studiują se na 1 czy 2 roku bo teraz w Niemczech taka moda studiować do 30 tki minimum a ślub jak już to koło 40-tki. Nie dziwota że Turcy tam teraz zaczynają dominować skoro Niemcy przecież mający dużo lepsze zarobki, perspektywy niż młodzi Polacy stronią od zakładania rodzin. Taka cywilizacja bezdzietna i stara skazana jest na porażkę i zdominowanej jej przez prymitywną ale dzieciorobną cywilizację islamu. Podobnie jest w innych krajach zachodu gdzie imię Mohamed jest zdecydowanie najczęściej nadawany imieniem nowonarodzonym dzieciom a w Belgi w pierwszej 10-ce imion połowa to muzułmańskie. Z demografią się nie wygra a tu cywilizacja europejska nie ma żadnych szans. To że Europa stanie się muzułmańska to pewne pytanie tylko kiedy, we Francji, Belgii i Skandynawii może stać się to w ciągu 30-40 lat. Bez wątpienia mentalnie czeka nas powrót doi średniowiecza i może za kilkaset lat nasz epoka na nowo zostanie odkopana niczym antyk w renesansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżihadyści (ISIS)zabili 100 własnych bojowników. Powód? Chcieli wrócić do domu. :mrgreen:

http://natemat.pl/127953,dzihadysci-zabili-100-wlasnych-bojownikow-chcieli-wrocic-do-domu

a niech się wybijają wzajemnie. Najlepsze co można zrobić to skłócić muzułmanów między sobą( a już są mocno podzieleni) aby eliminowali się sami i wywiady USa i innych państw powinni w to grać jeżeli chcą osłabić ich wpływy.

Im bardziej islam będzie się rozrastał, tym więcej będzie w nim różnorodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej islam będzie się rozrastał, tym więcej będzie w nim różnorodności.
niekoniecznie, w ostatnich latach fundamentalizm i ekstrema zdecydowanie zaczyna dominować a ci mniej radykalni są wręcz zmuszani to ortodoksji. Im młodsze pokolenie tym coraz bardziej radykalne i konserwatywne zupełnie inaczej niż u Chrześcijan u nas sa moherowe berety i babcie w kościołach a u nich młodzi czy wręcz dzieci stanowią największa siłę wystarczy tylko obejrzeć relacje z państwa islamskiego czy jakieś muzułmańskie protesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc brutalnie - dla Wszechświata to jest wszystko jedno czy nad Europą powiewają flagi z półksiężycem czy jednak więcej jest krzyży. A ty się martwisz jakimiś głupotami

 

wszechświat ma jakąś wzorcową perspektywę, z której należy cokolwiek oceniać? ja uważam, że człowiek powinien posługiwać się swoją perspektywą, czy perspektywą istot żyjących, a nie wszechświata, który poza swoimi drobinkami w postaci właśnie np. człowieka, nie widzi i nie wie nic.

 

a co myślicie o ruchu obywatelskim PEGIDA?

 

http://www.euroislam.pl/index.php/2014/12/oto-czego-chce-pegida/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszechświata nie jest wszystko jedno, jak będzie powiewać półksiężyc to nigdy ludzkość go nie zwiedzi, tylko jak nie będą powiewać żadne puste znaki to jest szansa, że nie przepadniemy i zapiszemy się w historii tego wszechświata albo i przeskoczymy do innego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegida nie jest zła ale dla mnie za mało radykalna choć dla polityków zachodu jest faszystowska ale dla nich wszystko co nie jest lewactwem jest faszyzmem dziwne że tego nie powiedzą o islamizmie który naprawdę jest faszystowski czy bardziej skrajnie nietolerancyjny i morderczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, zatem z perspektywy osoby żyjącej - jest mi wszystko jedno czy Polska zostanie zislamizowana, wraz z Europą, do końca tego stulecia, czy też nie. Chociażby dlatego, że gdy to już nastąpi, to będę się rozkładał w żyznej ziemi cmentarza.

Podejrzewam ze islamizacja Europy nastapi jeszcze za naszego zycia, co dla mnie byłoby katastrofa, bo jako kobieta musiałabym chodzić w worku na głowie. Znacznie utrudniałoby mi to dostep do zdobyczy cywilizacji, typu podróże, prowadzenie auta, wyjscie do kina czy chociazby wypicie kawy na miescie, nie wspominając o piwie :roll:

 

Pegida jest dla mnie ruchem umiarkowanym, imo wyraża poglądy szarego obywatela Niemiec, który wreszcie zauwazył że zaczyna być dyskryminowana mniejszościa we własnym kraju ;) do tej pory przecietny Walter za żadne skarby by sie nie przyznał, ze imigranci i obcokrajowcy i inne kultury moga byc be, chyba bali sie oskarzenia o powrót do faszystowskiej przeszłosci. Ich zachowawczosc w tym wzgledzie była dla mnie niezmiernie irytująca, może wreszcie sie obudzili ? ale dla mnie i tak za późno, z reka w nocniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jakimś cudem doczekam starszego wieku i całkowitej islamizacji to pojadę tam do jakiegoś świętego miejsca i wysadzę się w powietrze to jedyne co będę mógł zrobić dla Europy. :mrgreen:

A sojusz lewactwa z islamem to jakaś zupełna parodia, 2 całkowicie sprzeczne ideologię się wspierają choć wiadomo kto kogo dyma i lewacy pierwsi pójdą do odstrzału gdy islam przejmie władzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Świecki, chodzi mi o bronienie, wspieranie i tłumaczenie przez lewice Europejską islamu który jest z natury ultrakonserwatywny, mizoginistyczny i skrajnie nietolerancyjny a przecież lewica walkę z tymi przymiotami ma na sztandarach. I tak lewica atakuje chrześcijaństwo a z drugiej jest bardzo łagodna wobec przecież duża bardziej radykalnego islamu już nie wspomnę tu o finansowaniu tej religii z budżetu i hojnym wspieraniu socjalu z którego żyją głównie muzułmanie( choć socjal jest dla wszystkich ale muslimy to najbardziej wykorzystują)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszasz nurty. Lewica to nie jest jakiś jeden monolit i każdy człowiek lewicy jest wobec islamu pobłażliwy. Ja nie jestem. Powiem więcej - nie cierpię islamu równie mocno jak każdej innej religii.

Wiem że to nie monolit sam podzielam sporo racji lewicy ale głowny nurt lewicy( z reszta nie tylko jej) jest wręcz islamolubny to przez propagowanie multikulturalizmu, wspieranie mniejszości i relatywizmu kulturowego. I tak potępia on np obchodzenie świąt chrześcijańskich a wspiera muzułmańskie, prawa mniejszości stają się ważniejsze od większości i tradycji a muzułmanie znakomicie to wykorzystują i na tym grają. Do tego lewica non stop oskarża innych ośmielających się skrytykować wyznawców Allaha o islamofobię i wszystkich na około powtarza że islam to religia pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie jeszcze znacie ruchy społeczne tego typu?

 

Ojciec Świecki,

 

jetodik, zatem z perspektywy osoby żyjącej - jest mi wszystko jedno czy Polska zostanie zislamizowana, wraz z Europą, do końca tego stulecia, czy też nie. Chociażby dlatego, że gdy to już nastąpi, to będę się rozkładał w żyznej ziemi cmentarza.

 

no mnie los ludzkości ani jej cywilizacyjne zdobycze z których sam korzystam i którymi się w życiu kieruje, nie są obojętne.

nie mówiąc o zagrożeniach niewygodnych z czysto egoistycznej perspektywy - nie wiadomo jak długo życie w krajach UE bedzie stanowiło sensowną alternatywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jakieś przykłady? Czy po prostu powtarzasz prawackie biadolenie?

wystarczy wejść na stronę np. euroislam i se poczytać. Zresztą to co pisałem jest powszechnie znane i wcale nie jestem prawicowcem wręcz zaciekłym wrogiem prawicy prawie tak samo jak islamu bo to to samo tylko w jeszcze bardziej skrajnej formie.

No i nie tylko lewica jest winna temu co się dzieje na zachodzie Europy Chadecy i tzw liberałowie nie są nic lepsi bo tez przesiąknęli ideologią poprawności politycznej i multi kulti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wystarczy wejść na stronę i sobie poczytać to nie jest argument. Konkret, albo daruj sobie.

Przecież tych przykładów są setki, tysiące np zakaz wieprzowiny w stołówkach( a w zamian halal) w szkołach bo obraża to muzułmanów, nie obchodzenie tam świąt aby nie obrazić mniejszość, wprowadzenie prawodawstwa szariatu dla muzułmanów w UK, wszystko to pokłosie lewicowego wspierania mniejszości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bzdury opowiadasz. To, że jeszcze wprowadzono dziwne mięso do stołówki czy nieobchodzenie świąt to jeszcze nie implikuje wpływu lewicy na ten stan rzeczy. Przyjrzyj się kto podejmował decyzję, czyimi głosami i z jakimi środowiskami były te osoby związane. Bo póki co powtarzasz powszechne mniemania i to jeszcze bez sprawdzenia, a gdy oczekuję konkretów to otrzymuję ogólniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wystarczy wejść na stronę i sobie poczytać to nie jest argument. Konkret, albo daruj sobie.

Przecież tych przykładów są setki, tysiące np zakaz wieprzowiny w stołówkach( a w zamian halal) w szkołach bo obraża to muzułmanów, nie obchodzenie tam świąt aby nie obrazić mniejszość, wprowadzenie prawodawstwa szariatu dla muzułmanów w UK, wszystko to pokłosie lewicowego wspierania mniejszości.

Wszystko to prawda, co piszesz nawet w Polsce to mamy ( patrz ostatni wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie uboju rytualnego), ale skąd Ty wiesz kto za tym stoi? Przykładowo za wspomnianym ubojem rytualnym optował polski KEP w imię wolności religijnej....czy to też jest środowisko lewicowe? :mrgreen:

http://jmichalik.episkopat.pl/dokumenty/5356.1,Prezydium_KEP_o_prawie_do_rytualnego_uboju.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×