Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, znajdź mi lewicowego Araba :mrgreen:

Swego czasu w latach 70-tych i 80-tych w Afryce północnej i na bliskim wschodzie łączono lub próbowano łączyć te ideologię np Kadafi. A co robiło wówczas USA a wspierało radykałów islamskich bo byli przeciw socjalizmowi wspieranemu przez ZSRR, nawet w Syrii do nie dawno to robiono, także Ameryka w jakimś stopniu odpowiada za wzrost radykalizmu islamskiego.

 

A Arabowie często głosują na lewicę za zachodzie Europy bo ona się za nimi wstawia, wspiera no i jest za państwem socjalnym które przecież ich utrzymuje mimo że przecież poglądy lewicy zwłaszcza jeśli chodzi o światopogląd ( równouprawnienie kobiet, homoseksualistów itp) są im zupełnie obce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kalifat na Ukrainie :mrgreen::lol: !

 

To nie jest głupi pomysł! Powinniśmy wszystkich skazańców, wewnętrznych wrogów (patrz banderowska V kolumna, Banderosław Kaczyński), przygłupów (patrz Wałęsa) wysyłać na Ukrainę bez możliwości powrotu. Tak dawniej do Australii chyba wysyłano szemrany element i było dobrze, tutaj też by się to sprawdziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina jest za blisko Polski żeby robić tam kalifat, wystarczy spojrzeć na Afrykę tam do niedawna chrześcijańskie kraje zarażane są islamizmem swoich sąsiadów którzy robią tam zbrojne i ideologiczne wypady i do niedawna Chrześcijańska Nigeria nie długo będzie dzikim islamskim rajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ale taki kalifat z banderyzmem zamiast islamu, przy szczelnej, obstawionej wojskiem granicy, byłby całkowicie niegroźny. Oni tylko mieli i mają odwagę atakować nieuzbrojonych cywilów. A gdyby tam wysyłać dodatkowo islamistów, to by się nawzajem pozabijali z Prawym Sektorem i innymi upowcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zamach-na-charlie-hebdo-kadyrow-wysmiewanie,144,0,1695888.html

 

nawet Putin stał się islamską szmatą, wątpię aby popierał muzułmanów ale chce dokopać zachodowi i jest gotów w tym nawet na współpracę z islamską zarazą. Tylko to może dla niego się źle skończyć bo w Rosji jest 20 mln muzułmanów i to oni mogą w przyszłości wpływać na losy kraju jeśli na za dużo się im pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy 19 stycznia…już sporo wydarzyło się w tym roku. Jednak jedna rzecz ciągle nie daje mi spokoju.

 

Mianowicie to, jak niektórzy są ślepi i głusi na to, czym jest Islam. Strasznie mnie to wkurza i drażni, jak wyskakuje jakiś obrońca tolerancji, liberalny idiota i mówi jaki Islam jest fajny, i że to nieliczne jednostki niszczą tę „religię pokoju”.

 

Oto jak religia pokoju wygląda w liczbach…tylko w tym roku!

 

 

1 stycznia – Gombe, Nigeria – zamachowiec samobójca – 1 osoba martwa, 8 rannych – sprawca - Boko Haram (Islam)

2 stycznia – Waza, Kamerun – atak na autobus – 15 osób martwych, 10 rannych – sprawca – Boko Haram (Islam)

2 stycznia – Malari, Nigeria – porwanie – 40 osób porwanych – sprawca – Boko Haram (Islam)

3 stycznia – Maguindanao, Filipiny – Atak na bazę wojskową - 1 osoba martwa, 3 ranne – sprawca – Bangsamoro Islamic Freedom Fighters (Islam)

3 stycznia – El Fahs, Tunezja – atak nożem - 1 osoba martwa – sprawca - Bojówka islamska (Islam)

3-7 stycznia – Baga, Nigeria – masakra – około 2000 osób martwych – sprawca Boko Haram(Islam)

4 stycznia – Gao, Mali – bomba na drodze – 6 osób rannych – sprawca nieznany

4 stycznia – Orakzai, Pakistan – zamach bombowy - 4 osoby martwe, 8 rannych – sprawca Tehrik-i-Taliban lub Al-Kaida (Islam)

4 stycznia – Mogadisz, Somalia – samochód pułapka – 4 osoby martwe –sprawca - al-Shabaab (Islam)

4 stycznia – Dhamar, Jemen – zamach bombowy – 6 osób martwych, 31 rannych – sprawca - al-Kaida (Islam)

5 stycznia – Al-Arish, Egipt – zamach bombowy – 4 osoby ranne – sprawca nieznany

5 stycznia – Arar, Arabia Saudyjska – zamachowcy samobójcy – 5 osób martwych, 2 ranne -sprawca ISIS (Islam)

5 stycznia – Kabul, Afganistan – samochód pułapka – 2 osoby martwe, 5 rannych – sprawca – Talibowie (Islam)

6 stycznia – Al Anbar, Irak – zamachowcy samobójcy – 25 martwych, 21 rannych – sprawca – ISIS (Islam)

6 stycznia – Istambuł, Turcja – Zamachowcy samobójcy – 2 osoby martwe, 1 ranna – sprawca nieznany

7 stycznia – Sanaa, Jemen – samochód pułapka – 38 martwych, 66 rannych – sprawca – al-Kaida (Islam)

7 stycznia – Paryż, Francja – atak – 12 osób martwych, 10 rannych – sprawca – al-Kaida (Islam)

9 stycznia – Porte de Vincennes, Francja – zakładnicy – 5 osób martwych, 9 rannych – sprawca – ISIS (Islam)

10 stycznia – Trypolis, Liban – zamachowiec samobójca – 9 osób martwych, 36 rannych – sprawca – al-Nusra Front (Islam)

11 stycznia – Potiskum, Nigeria – zamachowiec samobójca – 5 osób martwych, 46 rannych – sprawca – Boko Haram (Islam)

 

Dane na podstawie Wikipedia

 

Źródło: http://reasonspawn.blogspot.com/2015/01/bilans-pokojowego-islamu.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet Putin stał się islamską szmatą

Bo? To powiedz, co Ty na miejscu Putina zrobiłbyś w Czeczenii. Nie chce mieć problemów w stylu Biesłana czy Dubrowka, a co Putina obchodzi, czy przeciętny Czeczen jest muzułmaninem czy nie, skoro i tak sam promuje cerkiewny konserwatyzm? Nie potrzeba mu raczej kolejnych Biesłan czy Dubrówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty na miejscu Putina zrobiłbyś w Czeczenii
wybił co do jednego. :mrgreen: No ale on to głównie zrobił dlatego żeby dopiec zachodowi i jego "ideałom" wolności słowa bo przecież jego młodzieżowa przybudówka tępi imigrantów z Kaukazu jak może przynajmniej w Moskwie i innych dużych miastach Rosji.

Czego nie zrobi się dla poparcia, idzie droga europejskiej lewicy która w zamian za poparcie mniejszości dostaje ich głosy choć przecież muzułmanie z ideałami lewicy nie mają nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybił co do jednego. :mrgreen: No ale on to głównie zrobił dlatego żeby dopiec zachodowi i jego "ideałom" wolności słowa bo przecież jego młodzieżowa przybudówka tępi imigrantów z Kaukazu jak może przynajmniej w Moskwie i innych dużych miastach Rosji.

Czego nie zrobi się dla poparcia, idzie droga europejskiej lewicy która w zamian za poparcie mniejszości dostaje ich głosy choć przecież muzułmanie z ideałami lewicy nie mają nic wspólnego.

Ludobójstwo nie będzie mile widziane przez żadnego większego czy mniejszego gracza międzynarodowego i zepchnie Rosję na zdziczały margines, jeżeli nie postawi w stanie wojny z kimś. Oprócz tego masa Czeczenów (i zapewne nie tylko) dołączy do jihadystów i będzie detonować się w miejscach publicznych, masakrując rosyjskich cywilów.

Nacjonaliści rosyjscy sami się chyba z Kadyrovem spotykali. Wielu z pewnością po prostu nie podoba się, że "czarni", jak ich zwą, są na terytorium republiki rosyjskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego masa Czeczenów (i zapewne nie tylko) dołączy do jihadystów i będzie detonować się w miejscach publicznych, masakrując rosyjskich cywilów.
I tak to będą robić i tak chyba że Putin da im niepodległość a oni utworzą se państwo islamskie oparte na szariacie o czym marzą. Czytałem kiedyś ksiażke która działa się m.in o Czeczenii w latach 90-tych i wtedy to jednak głównie narodowowyzwoleńcze hasła głosili a nie religijne i chlali wódę jak Ruscy mimo że niby muzułmanie może się to zmieniło a może nie, zależy ile tam Wahabbici wpompowali kasy i jak ich zindoktrynowali a potrafią to robić bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeczeni prawdopodobnie walczą po stronie Wolnych Ludzi Donbasu, możliwy jest też ich udział w walkach po stronie kijowskiej junty, bo Prawy Sektor miał z nimi jakieś powiązania. W każdym razie to kraina, z której rekrutują się najemnicy, ludzie wojny, którzy z tego żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w zagrożenie ze strony islamu. Muzułmanów jest bardzo wielu, nie są to tylko ci z Bliskiego Wschodu. Większość żyje spokojnie, modli się do swojego Boga, są to normalni ludzie, cechują się wielką otwartością (to wynika z moich własnych doświadczeń), są bardziej sumienni od chrześcijan mimo surowych zasad, wręcz rygoru dotyczącego ich wiary. Wiem tylko, że istnieje banda troglodytów pod banderą ISIS, która to banda pościna kilka głów i nagra parę brutalnych filmów. Na ich podstawie media nakręcają ludzi na WSZYSTKICH muzułmanów, tak że typowy polski nacjonalista-gimnazjalista będzie szykował wpie*ol dla zwykłego Turka, który kręci sobie kebaba, bo przecież stop islamizacji Polski. Ja mam tylko takie pytanie, od kiedy media mają monopol na prawdę? Pamiętam podobną sytuację, World Trade Center i Al Kaida, pretekst do zgarniania petrodolarów i wpieprzania się w cudzą politykę, znowu. O co tym razem chodzi? Być może o wywołanie wojny religijnej? Według mnie dochodzi do manipulacji na ogromną skalę. Pieprzyć takie coś, nigdy nie skreślę drugiego człowieka przez jego kolor skóry, orientację seksualną czy wiarę, a już na pewno nie przez to, co mi media i Max Kolanko wcisnęli do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko, że istnieje banda troglodytów pod banderą ISIS, która to banda pościna kilka głów i nagra parę brutalnych filmów.

Raptem kilkadziesiąt (o ile nie więcej) troglodytów. Dolicz grupy związane z Al-Kaidą. Dolicz wszystkich innych dżihadystów. Dolicz bardziej "umiarkowanych" wojowników islamistycznych. Dolicz obywateli popierających dyskryminujące prawa i politykę większości państw muzułmańskich (blasphemy laws, kryminalizacja homoseksualizmu, nieludzie kary przewidziane szariatem, dyskryminacja kobiet, itd.).

 

Pamiętam podobną sytuację, World Trade Center i Al Kaida, pretekst do zgarniania petrodolarów i wpieprzania się w cudzą politykę, znowu.

Jako ciekawostkę podam, że Talibów finansowo lub militarnie wspierały Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Pakistan, fundamentalistyczne kraje muzułmańskie. Nie usprawiedliwiając USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wciąż nie zmienia faktu, że jak na tak popularną religię bardzo niewielu jest radykalnych muzułmanów. Prawie zawsze jest to Bliski Wschód albo Europa, i zawsze media robią wielkie halo. Dla mnie to jakaś nagonka, a ja nie lubię być sterowanym. Co do ich praw i zwyczajów, niestety taka jest ich kultura. Na pewno nie zmienimy jej ogniem i mieczem. Jestem za tym, by zaostrzono politykę wobec osób, które nie potrafią się zasymilować w obcym kraju, ale jak słyszę codziennie "ciapata ku*wa, po co on tu przyjechał, kradnie pieniądze, pewnie się spuszcza do kebaba, cho seba mu naje*ać", to chce mi się rzygać. I wcale tu nie przesadzam, w internecie jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wciąż nie zmienia faktu, że jak na tak popularną religię bardzo niewielu jest radykalnych muzułmanów
to dlaczego nie ma chrześcijańskich czy ateistycznych terrorystów i ogólnie sympatyków skrajności tak jak w przypadku islamu. Narzekamy czasem na polskich katoli pokroju Terlikowskiego, Cejrowskiego ale w porównaniu do islamu to im bardzo daleko. Jakoś nie widzę protestów w świecie islamu za to że zabijani są tam ateiści, zdradzające żony i zgwałcone kobiety bo przecież koran i islamska tradycja nie tylko na to pozwala ale nakazuje. Niestety znajomość koranu wśród większości ludzi z tzw zachodu jest znikoma i później mówią oni że islam to religia pokoju choć to wierutne kłamstwo. Islam to zbrodnicza średniowieczna ideologia społeczno- polityczna a to że większość muzułmanów jednak mordercami nie jest to tylko zasługa tego że ludzie z natury aż tak źli nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W średniowieczu cywilizowany świat widział w Europie barbarzyńców, którzy chcieli rabować i mordować pod przykrywką religii, czego zresztą częściowo dokonali. Na szczęście o wiele lepiej rozwinięta cywilizacja m.in arabska potrafiła się przeciwstawić krucjatom. Potem w Europie mieliśmy inkwizycję i inne durnoty, które spowodowało chrześcijaństwo. Dzisiaj mamy nieco odwrotnie, ale tam po prostu jest rygor, a obraz egzekucji, mordów otrzymujemy dzięki nagłaśnianiu działań ISIS, którego nie chcą nawet muzułmanie ani żadne państwo Bliskiego Wschodu. Co do Koranu, bawi mnie to, jak bardzo niektóre osoby wykorzystują jego fragmenty do udowodnienia, że jest to religia wojny, śmierci i tak dalej. Mój ulubiony cytat: „A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju (...) chwytajcie ich i zabijacie ich, gdziekolwiek ich napotkacie”. Nie wiem, czy wiesz, ale takie zasady mają również szataniści (którzy w szatana nie wierzą, tak przy okazji). Jest to bardzo mądra zasada, której brakuje mi w chrześcijaństwie. Gdyby nie to, że nie wierzę w istnienie żadnego Boga, pewnie byłbym muzułmaninem. Jeśli ktoś cię atakuje i nie chce dojść do porozumienia, masz prawo wszelkimi środkami powstrzymać tę osobę, a nawet się jej pozbyć. Według mnie zemsta to siła, a atak to najlepsza obrona. Niestety, taki cytat i takie prawo ma tę wadę, że bardzo łatwo ją wyolbrzymić i przeinaczyć na swoją korzyść, co robią zarówno radykalni muzułmanie, jak i przeciwnicy islamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasażer, z tym zabijaniem to nie tylko o zemstę chodzi a o nawracanie siłą niewiernych, a ci którzy się nie nawrócą mają być zabici oczywiście też zależy od interpretatorów. Siła islamu tez jest to że nie można z niego wystąpić ba nawet kobieta muzułmanka nie może wyjść za nie muzułmanina, ta religia ciągle będzie rosnąc liczebnie bo nie można od niej uciec a na terenach gdzie dominuję niewiernym żyje się bardzo ciężko i albo ją przyjmą albo uciekną lub ich zabiją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, patrz, co znalazłem dla Ciebie. :)

 

Muzułmański prawnik i teolog: Zjedzenie żony jest zgodne z religią – jeśli jesteś naprawdę głodny

 

http://www.polishexpress.co.uk/dajemy-ci-przyzwolenie-na-zjedzenie-swojej-zony-ale-tylko-wtedy-gdy-bedziesz-naprawde-glodny/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISIS wypowiedziało Jihad Talibom i odwrotnie :mrgreen: - A wygrany walczy z USA ;))
Najlepiej jak oni by się pozabijali wzajemnie, tylko liczba muzułmanów chcących dostać się do zachodniego nieczystego świata znowu by wzrosła podobnie jak topielców w morzu śródziemnym. Z jednej strony żal tragedii ludzi a z drugiej oni w Europie po zadomowieniu chcieli by szariatu i wspierali islamski dżihad, także lepiej niech się topią w tym morzu i giną w potyczkach między sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×