Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

mark123, Każdy ma swoje trudności i swoje problemy.

I uwierz...nie ma dwóch identycznych przypadków ludzi z takimi samymi problemami.

Głowa do góry,będzie dobrze. :D

Leczysz się?

Czasami, jak czytam czyjeś opisy problemów, to odnoszę jakieś wrażenie, że w danej grupie problemów znajdzie się wiele osób, którzy mają chociaż podobnie, czasem też wychodzi mi, że zdecydowana sporo osób jeszcze przed wizytą u specjalisty zna przyczynę swoich problemów i wie jak nazwać swoje zaburzenia chociaż tak ogólnie. A ja mogę sobie tylko gdybać. Jakiś z innej planety jestem, już od zerówki zacząłem miewać takie uczucie, które potem się nasiliło. A może naprawdę jestem z innej :roll::mrgreen:

Nie leczę się, bo nie mam diagnozy, więc nawet nie wiem, na co powinienem się leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, To idź się zdiagnozować i zacznij się leczyć ;)

Obecnie czekam na następną wizytę u neurologa, która... już latem :D

Co prawda nie zna i nie może znać wszystkich moich problemów, ale może będzie chociaż potrafił określić, do jakiej grupy należą moje zaburzenia, że nie odeśle mnie z tym do psychologa.

Ale dziwnie mi, gdy uświadomię sobie, że sporo osób ma trochę większe pojęcie o swoich problemach i wydają się one jakieś bardziej typowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu zarejestrowałem bo miałem chęć "być" w grupie osób, którym moje problemy nie wydają się wyssanymi z palca głupotami.... I mam nadzieję, że od nikogo tu nie usłyszę "a jakie Ty możesz mieć problemy?!".... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×