Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy my czasami nie pławimy się tym sposobem w naszych dolegliwościach i problemach i czy tym sposobem nie rozdmuchujemy ich do jeszcze większych rozmiarów?Wtedy forum daje przygnębienie i uczucie beznadziejności.Chyba trzeba czasami od niego odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem od niedawna na tym forum ale troszke juz sobie popisalam :-)

 

Co mi daje to forum? Chociaz nigdy nie bylam na terapi grupowej jednak mysle, ze takie pisanie o sobie, dzielenie sie wlasnymi doswiadczeniami jest w pewien sposob "terapia grupowa".

 

Pozdrawiam Wszystkich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja jeszce do niedawna nie spodziewalabym sie ze sie znajde na forum poswieconym m.in mojej przypadlosci wrr .. ale to fajnie wiedziec ze jest tylu irracjonalnych nerwicowcow i ze jest takie forum;) pozdro ludziska niech moc bedzie z wami!

 

[ Dodano: Nie Lut 11, 2007 10:33 pm ]

ps. jak ktos ma ochote podzielic sie n priv swoimi przezyciami nerwicowo depresyjnymi to zapraszam na gg 5951076..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne ,ale łatwiej teraz wyjść mi z domu czy wyjechać na kilka dni ( a wyjazd miałem dopiero co ,a bardzo dawno nigdzie na dłużej nie byłem ) ,a to dlatego ,że jest ze mną myśl ,że w domu oprócz moich bliskich czeka na mnie ktoś tutaj ( na tym forum ) ,kto dzieli się ze mną myślami ,osusza moje łzy i daje mi więcej niż ja mogę jej dać .Dziękuje Ci Różo ,że tu jesteś i jeszcze kilku osobom - Gusi ,Ginie ,Samotniczce , Maiev ,Kaji ,Śliwce ,Lusi ,Martusi ,jesteście wartościowymi ludzmi ,cieszę się ,że mieszkamy pod tym samym niebem i błyszczą -mrugają do nas te same gwiazdy ( kiedy tak myślę czuję taką trudno wyczuwalną bliskość i robi mi się tak cieplej jakby coś w środku zakwitało ).Różo chciałbym częściej się do Ciebie odzywać ,obdarować Cię codziennie komplementem i ciepłym słowem ,ale z trudem mi się pisze bo ta moja złość i smutek kradną moje myśli i często gdy coś napiszę i przed wysłaniem jeszcze przeczytam to zaraz to kasuję ,a zazwyczaj chcę żeby było zwięzle i na temat ,jedno -dwa zdania i już ,ale nie zawsze wychodzi i całość jest nieczytelna ,nielogiczna i jest wielki bałagan ( a do tego jeszcze kupa wulgaryzmów ) .I to co mi wychodzi to nie ja chciałem napisać tylko ona - moja słabośc ,której nie umiem pokonać .

Miało być krótko ,ale przynajmniej jest zrozumiale ( chyba ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och Faunik ... nie masz pojęcia, jak bardzo chciałabym, żebyś wysyłał ten "bałagan"... nawet jeśli twoim zdaniem jest nieczytelny i nielogiczny...nie zostawaj z nim sam na sam...wspólnie, może uda się go jakoś "posprzatać"...Masz w sobie tyle ciepła...spływa na serce w niewysłowiony często sposób... jak balsam dla duszy, ukaja i ucisza każdy ból... Pewnie dlatego tak często tu bywam...żeby od kogoś wziać lub komuś dać ta iskierkę która rozgrzeje serce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie pamietam jak znalazłam to forum :roll: w moich stanach deprechy czesto nie pamietam co było wczoraj :roll: ale wiem napewno ze zawsze moge liczyc na wasza pomoc,na dreczące mnie pytania zawsze znajduje tu odpowiedz,wy mnie rozumiecie,dlatego to forum daje mi poczucie bezpieczeństwa,dzieki :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z pełną świadomością mogę powiedzieć to forum dało mi możliwość na nowo odktyć siebie, poznać wielu przyjaciół, którzy w momentach mojego kryzysu zawszę są pocieszają, radzą a co najważniejsze dodają mi sił. Za to ich bardzo a to bardzo szanuję. Sama bym sobie nie poradziła. O czym jestem przekonana. Pa. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko. :lol:;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam z całego serca ( chociaż dużo w nim nieufności ,samotności i smutku ) za to ,że mnie dostrzegacie i staracie się zrozumieć ( a może nawet dobrze rozumiecie co czuję ,ale musiałbym więcej o sobie pisać ,to byłoby Wam o to łatwiej ,a jakoś nie umiem albo nie mam ochoty ) .Wiecie ...bo ja tak bardzo chciałbym być zauważony ,że robię te wszystkie dziwne rzeczy ( a one mnie niszczą ) ....Jak ostatnio ( przedwczoraj wieczorem ) ,sprzątałem w kuchni i kiedy stałem na krześle ,celowo przechyliłem je na bok i runąłem na podłogę ,dzisiaj jeszcze czuję efekty tego upadku ,ale to mnie nie martwi tlyko to ,że potrafię usiąść i rozpocząc rozmowę ( która powinna dać mi poczucie bliskości ) ,a pomimo tego to robię .Ale gdy chcę porozmawiać - to ja podchodzę i zaczynam i pomimo,że widze jak rozmowa kogoś męczy i nudzi ( bo mówię o rzeczach trudno dostrzegalnych ,kontrowersyjnych i nie umiem jak kiedyś o takich zwyczajnych i miłych i tylko mi nie mówcie ,że to ja jestem normalny ,bo kiedy oni chcą rozmawiać o podwyżkach ,polityce ,m jak miłość , to ja chcę o tym - czym jest wiara o śmierci ,grzechach ) to ja ją ciągnę dalej i nie zmieniam tematu ,a kończy się kiedy przestaję mówić i zapada cisza ( która pzecież też jest przyjemna ,ale dla większości albo prawie wszystkich niewygodna , a chciałbym spotkać kogoś z kim mógłbym siedzieć tak nieskrępowanie i swobodnie w milczeniu i ciszy ,która by nas splatała i zbliżała ) i uzmysławiam sobie ,że on z grzeczności nie każe mi się zamknąć i z litości słucha mnie do końca ,nie może się doczekać i cierpliwie czeka aż skończę ,wtedy jestem zły i speszony i nagle bez słowa odchodzę ,a potem tłumaczę sobie ,że to nic ,że mnie nie rozumie ,ale jestem mu wdzięczny ,że przynajmniej mnie wysłuchał .

Zaczynam myśleć ,że to forum i bycie między Wami to dla mnie niewłaściwe miejsce bo musiałbym być trochę mniej dziwny albo bardziej normalny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faunik proszę!!! Nie mów tak, nawet tak nie myśl....wcale nie jesteś dziwny..jesteś po prostu wyjątkowy a to jest ogromna różnica...z zapartym tchem czekam na twoje posty...myślę, że nie tylko ja...Obcować z kimś takim jak Ty na tym forum to nie lada przyjemność...uwierz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam myśleć ,że to forum i bycie między Wami to dla mnie niewłaściwe miejsce bo musiałbym być trochę mniej dziwny albo bardziej normalny .

Właściwe, właściwe. Gina ma rację - żaden z Ciebie dziwak.

z zapartym tchem czekam na twoje posty...myślę, że nie tylko ja.

no nie tylko ty. Podpisuję się pod tym.

Faunik tylko niech ci nie przyjdzie do głowy stąd znikać niepostrzeżenie. trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy chcę porozmawiać - to ja podchodzę i zaczynam i pomimo,że widze jak rozmowa kogoś męczy i nudzi ( bo mówię o rzeczach trudno dostrzegalnych ,kontrowersyjnych i nie umiem jak kiedyś o takich zwyczajnych i miłych i tylko mi nie mówcie ,że to ja jestem normalny ,bo kiedy oni chcą rozmawiać o podwyżkach ,polityce ,m jak miłość , to ja chcę o tym - czym jest wiara o śmierci ,grzechach )

Faunik-to my byśmy się dogadali.Jejku,jak ja nie cierpię takich głupich rozmów,o polityce,m.jak miłość i tym podobne.Mnie interesuje zupełnie co innego i też nikt ze mną nie chce gadać na te tematy.

A wymowne pomilczenie sobie-toż to rarytas,o którym nawet nie śmiem marzyć.Jeśli ty uważasz się za nienormalnego,to mamy tak obydwoje :D No i dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosniki odnosnie pytania: "co mi daje te forum"

- ucieczka, oderwanie od 'rzeczywistosci'- otoczka 'sieci'

- doinformowanie sie teoretyczne "teoria bez praktyki jest martwa, praktyka bez teorii głupia" W.I.Lenin

- wyzucenie tego co w srodku (moze nie do konca ... mordercza cenzura)

- postronna pozycja, jestem widzę- zmysł wzroku pozwala na obserwacje osob trzecich, efektem sa dalsze działania, wnioski ...

- "poznanie" nowych ludzi

- wychodzenie na przeciw ... (zmaganie sie ze soba)

 

Pewnie jest wiecej '+'

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mi nie mówcie ,że to ja jestem normalny ,bo kiedy oni chcą rozmawiać o podwyżkach ,polityce ,m jak miłość , to ja chcę o tym - czym jest wiara o śmierci ,grzechach

Oczywiście, że nie jesteś normalny. Jesteś wyjątkowy. Z czasem - mam nadzieję - znajdziesz ludzi, którzy docenią Twoją wyjątkowość. Bo ludzie rozmawiają o rzeczach płytkich, błahych, a Ty starasz się podejmować ambitniejsze tematy... I chwała Ci za to. Wiesz co... podejmij takie tematy na forum, wiele osób chętnie pogada. No i jeszcze sprawa milczenia, ciszy... może miło w realu, ale na forum nie stosuj, szczególnie w wersji długoterminowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×