Skocz do zawartości
Nerwica.com

Artykuły, poradniki


kochajacy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

A co myślicie o serwisach internetowych proponujących terapię online? W dobie internetu czy takie rozwiązania "na czasie" są równie pomocne co tradycyjna terapia? Znalazłam serwis internetowy spokój ducha i szczerze mówiąc, poza tym, że strona wygląda ciekawie, ciekawy jest jej cały mechanizm i pomysł videoterapii (np. dla osób z małych miast lub nie mogących sobie pozwolić na płatne wizyty u psychologa). Jestem ciekawa Waszych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaniem naukowców dziedziczyć można nie tylko wygląd czy cechy budowy ciała, ale także wspomnienia i uczucia.(...)

Naukowcy zaczynają też rozumieć, w jaki sposób można odziedziczyć pamięć wydarzeń, które działy się czasami wiele lat przed naszym urodzeniem.

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,140087,17700697,Dziedziczenie_pamieci__czy_przekazujemy_dzieciom_i.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was miał okazję wypróbować poradniki: "Siła woli. Wykorzystaj samokontrolę" lub "W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2018 o 12:39, AniaSpychania napisał:

Ja tam czasem lubię charaktery. Artykuły są naprawdę ciekawe i merytoryczne, a napisane dużo bardziej przystępnym językiem niż publikacje naukowe.

Charaktery są ok. Artykuły napisane przystępniej niż publikacje naukowe, lecz jednak wydają się być ściśle bazujące na wspomnianych publikacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×