Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zatraciłeś sens, bo powiedziałeś sobie, że jesteś słaby, beznadziejny. Tak jest łatwiej niż spróbować pozbyć się lub zminimalizować swoje wady. Ciesz się, że masz z kim wychodzić, niektórym nie jest to dane. Na dodatek zagrałeś kartą samobójcy, a tu sprawa wygląda tak: albo to robisz, albo szukasz pomocy. Prawda jest taka, że większość ludzi będzie cię ignorowała. Czego się spodziewasz, że jakaś superlaska napisze do ciebie, bo jesteś depresyjny, smutny i straciłeś nadzieję? Że ktoś wyśle ci szmal, żebyś miał na dziewczyny? Że ktoś usunie z ciebie wszystkie wady? Tak to możesz robić bez końca. Ja bym sugerował ogarnięcie się, bo i tak się nie zatłuczesz. Masz w sobie nadzieję, inaczej już byś pewnie zniknął. Nie obraź się i naprawdę spróbuj to zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tez takie kryterium: jesli sie mna interesuje to znaczy ze jest inteligentna, a nie tylko poinformowana...

w realu to nie wiem czy sie interesuje mną czy tylko moim ciałem, dlatego na forach lepiej inteligencje rozpoznaje.

 

Ja nie wyobrażam sobie mieć partnerki, której nie zaklasyfikowałbym jako "inteligentnej". Nie musi być koniecznie ładna, ale jestem trochę płytki i nie znoszę nadwagi. Teraz problem, bo jeszcze nie znalazłem. Zazwyczaj są zajęte albo no właśnie, żyją w jakimś wypierdowie tysiąc kilometrów dalej.

 

EDIT: Smutni piosenkarze zasługują na kulkę. Jak i słuchacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=Ix8ocFEMa1o][/videoyoutube]

 

ten jest smutny a słyszałem, ze ma wiele fanek.

 

a mi się podobają z nadwagą, taką lekką do 80kg, ta z prawej Shani Klein jest fajna, no ale ja się i tak do związków nie nadaje, więc to nie ma znaczenia jakie mi się podobają w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po komentarzach widzę, jakim ludziom to się podoba. OJA GOŁA KLATA CZARNO-BIAŁE KOLORY PEŁEN PRZEMYŚLEŃ SMUTNY TEKST O ŻYCIU NO I TEN WOKAL WYJĆ ZA MNIE I LOVE YOU CHOCIAŻ CIĘ NIE ZNAM URZONDŹMY 50 TWARZY GREYA

 

Co do zdjęcia, nope.avi.

Ja też się nie nadaję, zostańmy homo. Może im jest łatwiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

podobno dobrze jest udawać geja, wtedy wszystkie najlepsze laski chcą się przyjaźnić, czy to prawda?

 

O tak, stary. Laski cię macają albo nawet zaczynają się w tobie bujać, potwierdzone info.

 

Ej, chyba też zmienię orientację i zwiążę się z moją Kingą - nikt mnie tak dobrze nie rozumie (a walić to, że najbliższa rodzina - i tak dzieci mieć nie będziemy).

 

Jesteś chora

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz gorzej. Depresja galopuje, a fobie nie pozwalają mi wyjść poza obręb osiedla. W dodatku jeśli się przyznam do tego w domu to "hajda na Józia", bo nie chcę pracować w okolicy domu siostry. I takie błędne koło. Choruję praktycznie od dziecka, i szansa na skończenie lepszego, przyrodniczego kierunku dodatkowego, poszła się walić. Zrobiłem i życiowy bilans - jest ujemny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz nawet nie chodzi o to ze ja tak siebie ponizam. Ja nie wiem na prawde co mam robic z zyciem. Mozliwe ze gdybym mial cos zrobic to bym to zrobil. Jednak wciaz zastanawiam sie jak, gdzie i kiedy. To trudne podjac taka decyzje. Musze nabrac odwagi, choc jestem mieki i wciaz mi jej brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×