Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

W środę chyba mam wizytę u okulisty (prywatnie) i boję się, że okaże się, że jestem ślepa i dostanę jakieś bardzo grube okulary i nie wiadomo co jeszcze. Na moją wadę niestety soczewek nie ma, wyglądałoby się w tym lepiej niż w jakimś żelastwie, a na operację niestety mnie nie stać. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałam już nie płakać :(

 

a ja bym wlasnie chciala moc plakac. ale odkad biore leki nie jestem w stanie. czasem dobrze jest sie wyplakac, wyrzucic wszystko z siebie, a ja czuje dojmujacy smutek ,jestem zdolowana i niejestem nawet w stanie ani jednej lzy z siebie wycisnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałam 4 strony o sobie z przeznaczeniem na to forum, przeczytałam i śmiechłam.

Jutro ostatni dzień pracy i już teraz się czuję bezużyteczna i nie wiem, co zrobić ze swoim pożal się bosze życiem.

 

generalnie fchuj kolorowo, moim celem na najbliższą nieskończoność jest niemyślenie o niczym ważnym, a tu benc: nie umiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, przyszła paczka od mojej byłej, z moimi dwoma pendrivami i dwoma książkami (ma jeszcze 6 moich książek... :/), a w jednej książce były wsadzone moje zdjęcia, które kiedyś sama sobie wywoływała (ale dlaczego przysyła tylko zdjęcia na których jestem ja sam, a co z tymi na którymi jesteśmy razem...?) i trzy zdjęcia "dowodowe", które sobie nosiła w portfelu, które jej dałem w prezencie kiedyś... A tak to mi powtarzała że prezentów się niby nie oddaje -.- Szczeniackie trochę zachowanie jak dla mnie, tak zdjęcia mi odsyłać, jak dziecko z podstawówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego każda kobieta jaką spotkam na swojej drodze życia, mówi mi że jestem fajny, ale nic z tego nie będzie? Dlaczego kiedy zapraszam koleżankę na spacer czy piwo, odpowiada że możemy iść ale jako kolega-koleżanka. Czy aż tak głupim, brzydkim i beznadziejnym człowiekiem mogę być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Albo to ogarniesz, albo raczej nie masz na co liczyć. Ludzie operują instynktami, laski chcą bezpiecznej przyszłości, tego, byś był nawet niekoniecznie przystojny, ale żebyś czymś nadrabiał: poczuciem humoru, śmiałością, interesującą rozmową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no masz szanse, musisz znaleźć taką laskę która taka jest właśnie - ma poczucie humoru, potrafi interesująco opowiadać itp.

a Ty możesz być dobrym słuchaczem i się będziecie uzupełniali.

a najlepiej to znaleźć inteligentną, ona się czują na pewno samotne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no masz szanse, musisz znaleźć taką laskę która taka jest właśnie - ma poczucie humoru, potrafi interesująco opowiadać itp.

a Ty możesz być dobrym słuchaczem i się będziecie uzupełniali.

a najlepiej to znaleźć inteligentną, ona się czują na pewno samotne.

 

A to ostatnie zdanie to dobra rada, gdzie takich szukać ;D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×