Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwiłabym się gdyby jej posiłkową lekturą był dział porad w "Pani domu". :D

Bardzo dobrze, że dostrzegłaś problem, bo sądząc po tym, co napisałaś, faktycznie może zaczytywać się w wyżej wspomnianym papierze toaletowym i wprowadzać tamtejsze mundruści w czyn. W najlepszym przypadku marnowałabyś tylko czas i nerwy. ;)

Jeśli możesz, to wystaw jej recenzję w necie, by odsiać ziarno od plew.

Życzę Tobie powodzenia w szukaniu lepszego psychologa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłabym się gdyby jej posiłkową lekturą był dział porad w "Pani domu". :D

Bardzo dobrze, że dostrzegłaś problem, bo sądząc po tym, co napisałaś, faktycznie może zaczytywać się w wyżej wspomnianym papierze toaletowym i wprowadzać tamtejsze mundruści w czyn. W najlepszym przypadku marnowałabyś tylko czas i nerwy. ;)

Jeśli możesz, to wystaw jej recenzję w necie, by odsiać ziarno od plew.

Życzę Tobie powodzenia w szukaniu lepszego psychologa. :)

 

W sieci nie ma śladu po ów pani psycholog, ale jeżeli natknę się na jakiś wątek związany z psycholudami na nfz w mojej miejscowości to nie omieszkam dorzucić swoich pięciu groszy.

Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłabym się gdyby jej posiłkową lekturą był dział porad w "Pani domu". :D

Bardzo dobrze, że dostrzegłaś problem, bo sądząc po tym, co napisałaś, faktycznie może zaczytywać się w wyżej wspomnianym papierze toaletowym i wprowadzać tamtejsze mundruści w czyn. W najlepszym przypadku marnowałabyś tylko czas i nerwy. ;)

Jeśli możesz, to wystaw jej recenzję w necie, by odsiać ziarno od plew.

Życzę Tobie powodzenia w szukaniu lepszego psychologa. :)

 

W sieci nie ma śladu po ów pani psycholog, ale jeżeli natknę się na jakiś wątek związany z psycholudami na nfz w mojej miejscowości to nie omieszkam dorzucić swoich pięciu groszy.

Dzięki! :)

 

 

Szukaj i kij jej w oko ;D

Również życzę gorąco powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby się z Nią zgadałem lepiej, postanowiliśmy się spotkać i pogadać na żywo, ale oczywiście musi mi się wszystko spieprzyć i już obydwoje nie chcemy tego spotkania... Ehh a tu mi i tak wszyscy powtarzają żebym dał sobie spokój z kontaktem z Nią. Bezsensu to wszystko, beznadzieja !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie tu zaglądam, codziennie zostawiam wpis, ale dziwi mnie to że nikt mnie nie zauważa i nie próbuje pomóc.

mam podobnie, ale w sumie czy od tego nie jest psycholog/ew. psychiatra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tu pisałam... przemija-am-jak-cie-ktorego-nie-ma-t10313.html - okazuje się, że krąg emocji jest wciąż, choć radzę sobie z nim lepiej, a nadzieja, która pojawiła się w ostatnim wierszu - okazała się zgubną drogą. Zamiast lepiej było gorzej z roku na rok. Dzięki temu jestem tym, kim jestem. Ale wciąż jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ta lepiej żeby zwierzak żył i się męczył, ale przynajmniej Ty byłabyś zadowolona :roll:
:shock: Chyba sobie zartujesz. Nie znasz sytuacji zupełnie na faceboooku nie napisałam wszystkiego i to nie jest tak jak Ty to sobie teraz wydedukowałas.

 

 

Więcej na tym forum nie zamierzam się wywnętrzac bo potem ładne historie powstają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boli mnie to, ze na tym swiecie czlowiek jest niewiele warty dla kogokolwiek. jest tutaj napewno na tym forum tylu samotnych ludzi, ktorzy przez problemy czy chorobe mysla o samobojstwie i tak naprawde wszyscy maja ich gdzies a przeciez takie osoby najbardziej potrzebuja pomocy. to takie przykre i smutne, ze wszystko to przezywaja w ciszy w samotnosci. w oddali. boze jaki ten swiat jest popieprzony, jaki nieczuly. i ilu jest ludzi ktorych kochamy a oni o tym nie wiedza. i moze nigdy sie nie dowiedza. albo sa szczesliwi z kims innym . czemu na tym swiecie wszystko jest na odwrot? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boli mnie to, ze na tym swiecie czlowiek jest niewiele warty dla kogokolwiek. jest tutaj napewno na tym forum tylu samotnych ludzi, ktorzy przez problemy czy chorobe mysla o samobojstwie i tak naprawde wszyscy maja ich gdzies a przeciez takie osoby najbardziej potrzebuja pomocy. to takie przykre i smutne, ze wszystko to przezywaja w ciszy w samotnosci. w oddali. boze jaki ten swiat jest popieprzony, jaki nieczuly. i ilu jest ludzi ktorych kochamy a oni o tym nie wiedza. i moze nigdy sie nie dowiedza. albo sa szczesliwi z kims innym . czemu na tym swiecie wszystko jest na odwrot? :(

 

to prawda, to smutne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×