Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak wyglada wizyta u psychologa, psychiatry, psychoterapeuty


Gość kamila

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie do osób, które są na terapii behawioralno-poznawczej :)

Czy widzicie jakieś postępy? Jak myślicie, ile może trwać taka terapia? I jeszcze jedno... jeśli terapeuta zadaje Wam jakieś zadania domowe to jakie np.? Bo mi zadaje i jestem ciekawa co mnie może jeszcze czekać.

Pozdrawiam !

 

 

Odpowie mi ktoś?

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej no własnie i ja jestem ciekawa tej terapii ja mialam w szpitalu taką grupową ale jeszcze bardziej sie denerwowałam miałysmy terapeutke az zbyt wierzącą cały czas mowa o Bogu jakies sentencje rozumienie ich złote mysli cytaty itd. dlatego teraz chodze do terapeuty z NFZ gdzie jest faktycznie spokojnie bardzo miło wesoło mniej więcej mi tłumaczy jak reagowac na te ataki ale jedyne co wiem to to by nie przejmowac sie gdy mam wyobrazenia jesli cos mi sie stanie np w autobusie w kolejce w wiekszym markecie dlatego chodze 2 razy w tyg do malych marketów typu biedronka lidl lewiatan aldi itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona_22, No, popytaj koniecznie.

Ważne czego Ty spodziewasz się chodząc na terapię.

Moja terapeutka kiedyś, jak przyszłam do niej z kartką powiedziała, ze wolałaby, żebym powiedziała, a nie czytała. Chodziło o interpretację snów. Śniłam częściej ,kiedy miałam "gorsze" stany.

Więc u każdego terapeuty wygląda to nieco inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię sobie układać plan , rozmów z moją psycholog ;)

 

-- 13 wrz 2011, 14:57 --

 

Byłem dziś u Beaci , wiem,że jest przeciwko euro w Polsce (waluta ) , ma w domu rolety .Dowiedziałem się ,że jestem infantylny .To prawda i ,że jest pewna na 100% ,że czasem o niej myślę w taki sposób . Reszta wiadomości dla mnie . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×