Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Nortt, interesujący przypadek fobika wyrywającego dziewczyny na imprezach. Znalazł już "drugą połówkę", skoro sugeruje tak prostą drogę jej znalezienia?

 

kobiety zaczęły na niego spoglądać dopiero po 30, jak zaczął się dobrze ubierać, no i na tych zaocznych studiach
Bo wcześniej prowadził samotniczy tryb życia i nie miały gdzie go spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadko narzekam na samotność, ale dziś czuję się najtragiczniej od 12 miesięcy. nigdy nie czułam się tak źle. tak pusto, smutno. rok temu o tej porze byłam w szpitalu. i paradoksalnie było mi z tym dobrze. i nie czułam się samotna. a teraz chce mi się wyć.. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samotność... mi chyba odpowiada. Nareszcie miewam choć trochę czasu dla siebie :great: Mam super humor poza jakimś chwilami zwątpienia ale i tak zauważam extra stan. Szkoda tak całe życie narzekać :time: Może to błahe jednak życie jest tak krótkie szkoda się nim nie cieszyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w małżeństwie, pomimo tego czuję się samotny. Mam kilka kolegów, to są tacy którym mówię tylko cześć. Mam ponad 500 znajomych na Facebooku, co z tego że tyle jeżeli z nikim nie rozmawiam. Samotność mnie dobija. Szkoda że społeczeństwo odrzuca osoby niepełnosprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyje na całego. chce do szpitala. chce sie tam zamknac i nie widziec nikogo na oczy. miec swiety spokoj. z dala od ludzi, z dala od tego poebanego swiata , z dala od doslownie wszystkiego. zamknac sie tam i wylaczyc na totalnie wszystko. czuje sie tak ch..jowo ze nie da sie tego wyrazic :cry::cry: ja p... co za zycie. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ponad 500 znajomych na Facebooku, co z tego że tyle jeżeli z nikim nie rozmawiam.

 

Tym się nie przejmuj co prawda nie mam konta na Facebooku ale moi znajomi mają i zauważyłem, że na swoich kontach mają pododawane osoby których raczej nie znają (znają tylko część z nich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 500 osób to tylko liczba robi wrażenie niestety ale pewnie nie bardzo chce im się z Tobą rozmawiać ja mam znacznie mniej może około 60iu ale utrzymuję kontakty tylko z kilkoma tak to już jest wirtual zawsze bedzie sie rożnił z rzeczywistością u mnie nawet do przesady bo pozostało mi już tylko skasować Face"a bo już właściwie wszyscy mają mnie już gdzieś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja fejsa założyłem tylko w razie potrzeby skontaktowania się z osobami mi znanymi w konkretnej sprawie szczególnie mieszkającymi daleko ode mnie i oni ze mną bo nie zawsze utrzymuje z daną osobą kontakt non-stop. Przyjmuję niektóre zaproszenia tylko z uprzejmości ale od razu wyłączam obserwowanie. Mam mało znajomych bo nawet ich posiadanie mija się z celem... bo niby po co? Mało mnie interesują pierdoły z życia innych. Poza tym fejs służy mi czasem do czytania informacji o nowościach które mnie interesują dotyczące wszelkiego rodzaju informacji kulturalnych, nowinek technicznych itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ja bym dała, żeby móc mieszkać sama! przez moją matkę muszę słuchać 24/h chodzącego głośno telewizora.. nawet w nocy!

ja p... uszy mi już od tego pękają :( nic dziwnego, że nie mogę zasnąc o normalnej porze jak ciagle mi cos brzeczy i gra za drzwiami..

ale jej nie wytlumaczysz. nie obchodzi jej to,ze komus to moze przeszkadzac. i tak mecze sie juz od wielu wielu lat przez jedna osobe. :evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego, że nie mogę zasnąc o normalnej porze jak ciagle mi cos brzeczy i gra za drzwiami..

Współczuje :? Mi też okropnie przeszkadza grający telewizor za drzwiami, kiedy próbuję usnąć. Często mam podobny problem z tatą, więc wiem co to znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×