Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

linka, Ładne. Mnie się takie podobają. Nawet mam w domu parę par na takim właśnie obcasie. Tylko,że ja je noszę na ozdobę ...do samochodu i spowrotem bo mnie nogi, stopy bolą :(

 

Super będą pasowały i do spódniczk,i i do spodni, jeansów, do wszystkiego.

Podczas dłuższego chodzenia linka, nie bolą Cię nogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają ładnie wyprofilowany obcas. A ja ostatnio wyhaczyłam na aukcji internetowej czarne koturny gladiatorki zapinane na za zamek z przodu z h&m za 19zł :mrgreen:8) I do tego na wiosnę jeszcze kupiłam dwie pary baletek, jedne kremowe w róże i drugi tak samo tylko że z dodatkami skóry i ze skórą naturalną w środku, są bardzo wygodne. Zawsze chodziłam na co dzień w szpilkach 12-14cm, ale od czasu skrzywienia kręgosłupa zmieniłam nawyki.

Natomiast w najbliższym czasie mogę zapomnieć o zakupach bo dostałam wczoraj mandat 170zł, akurat nowe buty pójdą się paść w ramach zapłaty za głupotę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a nie macie problemu z sandałkami na obcasie/koturnie takim już w przedziale 7-9cm ? tzn chodzi mi o odciski.. bo ja jak załoze takie z paseczkami ( ze skórki albo skórkopodobne ) to mnie strasznie obcieracja.. jak jest chłodniej ( nie upały :P) to raczej nie mam problemu.. czyżby to była kwestia jakiegos antyperspirantu do stop? albo hmm jakiegos pudru/talku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

into the void, jak już jest hard ( +30 a ja mam wesele) smaruję stopy antidralem - antyperspirantem aptecznym i jakoś w miarę idzie, zakupiłam też żelowe paseczki które się nakleja wewnątrz butów, żelowe zapiętki itd..... chyba nie da się tego całkiem uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a nie macie problemu z sandałkami na obcasie/koturnie takim już w przedziale 7-9cm ? tzn chodzi mi o odciski..

 

Ja nie bo mam stopę przyzwyczajoną do wysokich obcasów, 7-9cm to dla mnie adidasy :mrgreen:;)

Natomiast na lato odradzam skórę i tworzywa skóropodobne w butach, stopa bardzo się męczy, obciera, poci... Jeszcze skóra naturalna jako tako jest ok, ale skóropodobne to tragedia. Najlepsze buty na lato są z materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiez mam takie buty na wysokich obcasach w paseczki.dostałam je od znajomej,myślałam,że dam rade w nich wyskoczyć na "miasto" ale ledwo pare kroków przeszłam i już obdarte palce a do tego widząc sie w witrynie sklepowej stwierdziłam,że wygladam jak tofik z kabaretu hahah pochylenie do przodu i cały seksapil prysł jak banka mydlana haha a lumpeksy uwielbiam!mogłabym w nich przebywać godzinami:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzicie może po lumpeksach? Bo ja namiętnie i już kilka perełek mam :oops:

 

Ja raczej nie lubie, bo odrzuca mnie fakt, ze sporo ubran jest w duzych rozmiarach i bez sensu sie przez to wszystko przekopuje. Powinien byc podzial na rozmiary. Ale czasem wejde i cos upoluje, szczegolnie w "Szmizjerce" sa genialne i tanie ubrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, ale przecież są normalne rozmiary na ubraniach? Metki itd?

 

Ja mam swoje ulubione lumpki, wszystko jest na wieszakach, podzielone na kolory itd, ponadto, co jest ciekawe, jest ogromny kosz z NOWYMI stanikami, które są jeszcze z metkami cenowymi.

Dziś się właśnie do jednego wybieram :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym do którego ja chodzę są w większości moje rozmiary czyli 36-38-40 :smile: I są naprawdę super rzeczy a lumpek sam z siebie jest wielki, dwupoziomowy. Ostatnio znalazłam tam sweter z h&m taki z bufkami który w UK już był w kolekcji a u nas dopiero wszedł (?) bo wisi w centrum handlowym za 45zł :mrgreen: A ja dałam za niego 3zł :mrgreen: Nawet koleżanki się mnie o niego pytały :mrgreen: Generalnie lumpki są super ale trzeba iść na dostawę i umieć szukać, no i poświęcić na to dużo czasu. Polecam też wymianki ubraniowe np na ibutik, ja tym sposobem mam masę super ubrań w szafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kobiety ;) powiedzcie mi dlaczego nie powinno się nosić skarpet do sandałów? Ten problem spędza mi sen z powiek od dawna, a ja wciąż tego nie mogę pojąć. Dlaczego ludzie uważają, że to taki obciach i wiocha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeśli ine widzisz nic w sandałach i skarpetach, na dodatek naciągniętych na pół łydki hehe to Twoja sprawa.

 

Chociaż ostatnio modne jest noszenie skarpetek do np szpilek. i co najgorsze, wydaje mi się że to całkiem fikuśnie wyglada. Oczywiście nie jakieś skarpety frotte i do tego delikatne szpile :hide::hide:

 

natomiast spotkałam się kiedyś z sytuacją co już naprawdę nie umiałam tego zrozumieć, pojąc, nie wiedziałam czy dzwonic po karetkę, czy może zdjęcie robić, czy się śmiać. kobieta, ubrała japonki i do tego grube skarpety. Jako że japonki wchodzą pomiędzy 2 palce to te skarpety tak na siłę były też wciśnięte pomiędzy te palce :hide::hide::hide::hide::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×