Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

jestem już po usunięciu pieprzyków.

dziwne to było - znieczulenie, czułam że koleś sobie gmera, naciąga skóre itd. ale nic nie bolało.

widziałam wszystko co robił, bo mi się w płytkach na ścianie odbijało :lol::mrgreen:

nie wiem jeszcze jak to wygląda, bo mam założony plajster, a nie chcę go narazie ściągać

kupiłam sobie biustonosz sportowy (taki top) bo zwykły mnie tam obciera...

a teraz znieczulenie przestało działać i czuję tam takie rwanie i ból...

za 2 tygodnie zdjęcie szwów

ponoć mogę robić wszystko normalnie,a ja się boję ruszyć ręką :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, możesz spokojnie ruszać ręką ale jest blokada psychiczna ;) , na ten ból ibuprom albo ketonal.

Mówiłam, że nie będzie boleć :mrgreen:

Najbardziej sam zastrzyk znieczulenia .....

 

Ja też mam usunięty pieprzyk....być może dlatego inaczej podchodzimy do ochrony skóry ;)

NIE MA Z TYM ŻARTÓW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby Ci się zatrzymywała woda w organiźmie od leku to najpierw spuchł by Ci brzuch jak balon a dopiero ewentualnie twarz..

 

 

linka, ale mnie to trochę boli jak ruszam... znieczulenie przestało działać :?

nawet nie wiem, czy mogę spać na plecach i czy ten opatrunek mam nosić cały czas do zdjęcia szwów. (znaczy wymieniać, ale czy codziennie czy tylko na początku?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, a zastrzyk znieczulający to była 1/10 bólu w porównaniu do zastrzyku przeciwbólowego, jaki dostałam przy zapaleniu jajników na pogotowiu.

dupa mnie potem 2 tygodnie bolała, razem z nogą :mrgreen::lol:

miałam 2 zastrzyki w ogóle przy usuwaniu pieprzyków.

 

-- 27 kwi 2011, 13:32 --

 

Ritka7x, o lekach jest inny dział.

 

jak jestem kobietą, biorę sertralinę i wyskoczyło mi trzecie oko to mam tutaj pytać, bo jestem kobietą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Opatrunek zmieniać codziennie aż do zdjęcia szwów, przemywać watką nasączoną wodą utlenioną ( ja brałam wacik, nalewałam wody utlenionej i delikatnie dociskałam do ranki) . Pierwszy dzień, dwa - boli, ciągnie i jest opuchnięte. Ale jak długo będzie boleć, albo będziesz mieć gorączkę - zaraz do lekarza.

 

Ritka7x, nic ci nie puchnie ani po witaminach ani po xanaxie nie ma zatrzymywania wody, a już na pewno nie zaraz po wzięciu tabletki..... :roll: nakręcasz sie i stąd takie objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh :cry: ...hmm czy za mało wody...hmm raczej nie...dopiero zauważyłam taki dyskomfort na buzi...tak jakbym czuła własne policzki,takie nie napięte się zrobiły...jak zażyłam Zomiren i nie wiem czy to od tego,albo się sama nakręcam,ale jednak tak czuję...kiedyś też mi puchnęły,zawsze wetdy jak miałam duże napięcie,a jak napięcie się zmniejszyło to buzia się też unormowała...

 

-- 27 kwi 2011, 17:47 --

 

i jeszcze jak zażywałam skrzyp,a jak przestałam to buzia powróciła do normy stała się znów napięta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, mam trzy wesela w lato i wybrałam się na poszukiwanie eleganckich sandałków na niskim (do 8 cm ) obcasie...okazało się, ze w tym roku to jest niemozliwe...bo moda na szpile, koturny...i kupiłam takie:

http://img199.imageshack.us/img199/7086/zdjcie0298u.jpg

Ale podobają mi się :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×