Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

into the void

Użytkownik
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. zaqzax, pocieszające Twoje obserwacje.. biorę wenlę ale brakuje mi pobudzenia.. słyszałes o połączeniu wenlafaksyny z reboksetyną?
 2. nie wiem czemu ten lek prawie w ogóle na mnie nie działa, biorę go 3-4 miesiące w dawce 150mg i gó*** za przeproszeniem; 14 września wizyta.. i co, znów zmiana leku? i potem schizy czy nie tyje od leku, czy libido znów nie spada wiem, że bez leku byłoby ze mną znacznie gorzej, no ale żeby taka chu**za się utrzymywała tak długo.. i śpię po 12h ostatnio..
 3. maksymalna dawka wenli (wedlug ulotki) to 375mg brak uczuć, jesli są chociaz chwile, pojedyncze dni poprawy to przecież i tak poprawa pamiętaj, żeby się nie nakręcać
 4. brak uczuć, w kilku ostatnich Twoich postach można odczuć pewien spokój, to dobrze. Nie nakręcasz się już tak. Co z _asią_ ?
 5. naranja, ciesze się, że napisałaś. Jesteś dzielna, życzę Ci dużo siły zarówno fizycznej jak i psychicznej!
 6. źle to napisałam, biorę łącznie 150mg po jakim czasie zwiększyłaś do 225? 150 nie pomagało? ja biorę wenle od miesiąca dopiero.. po 5 dniach przeszłam z 75 na 150.. była poprawa nastroju i jakoś tak lepiej się czułam.. hmm nie tak zmęczona, więcej energii miałam.. teraz od tygodnia jest pogorszenie..
 7. a nie chciałaś go poznać? wiesz jak wygląda? mi może by wystarczyło gdybym coś o nim wiedziała.. jaki ma zawód, jak wygląda, .. wiem tylko, że był 19 lat starszy od mojej mamy i miał już wtedy rodzinę.. i miał już syna.. hm.. a mimo wszystko "cieszysz się", że go poznałaś? czy wolałabyś nic o nim nie wiedzieć? zastanawiam się czy go "szukać"..
 8. zawiliński, brak uczuć pisze w "zaburzenia osobowości II"
 9. no i nic mi nie powiedział tzn. że chyba pozytywów jest więcej niż negatywów, bo w koncu zaczęłam pisać moja pracę inż. a wcześniej tego nei robiłam (no to nie zupełnie tak ale nie chciało mi się już wchodzić w polemikę z nim na ten temat) było lepiej przez jakiś czas a od tygodnia znów czuje się bardzo apatycznie, zmęczona i przybita, proste sprawy urastają do mega problemów.. mam recepte na nastepne 2 miesiace, 150mg rano i w południe (u mnie wychodzi około 11-12 i 16-17)
 10. też czasem gdybałam kim był ON, nawet jak byłam bardzo mała to pojawiła mi się taka teoria, że może wujek (brat mamy!!!) jest moim ojcem, na szczęście nikomu o tym nie mówiłam dzieci w szkole się ze mnie nie śmiały z tego powodu, ale pamiętam sytuacje, gdy pytano dlaczego moja mama/siostra/bracia mają inaczej na nazwisko (mama wyszła za mąż gdy miałam 4 latka), albo gdy pytali czy moj tata i tata mojej kuzynki są braćmi (chodziłyśmy do jednej klasy podst. i gimn. i miałyśmy tak samo na naziwsko).. kiedyś nawet nauczycielka mówiła, ze to nie mozliwe ze moja mama i tata kuzynki są rodznectwem, ze chyba nasi ojcowie, a ja nie.. i tłumacze ze jest tak i koniec kropka. Albo gdy pytali o imię ojca, jak wpisywali w jakichś papierach, a ja kiedyś nie znałam nawet Jego imienia.. i podawałam imię ojczyma, chociaż czułam się z tym dziwnie.. zawsze taka fala gorąca uderzała we mnie i czułam kłucie w sercu.. Nie miałam nigdy do mamy żalu o to, że nie mam ojca.. miałam tylko żal, że mi nic o nim nie mówiła, a ja wstydziłam się (sic!) pytać.. Mama kiedyś mnie przeprosiła za to, że nie miałam ojca, że byłam przez Nią nastawiona na przykrości, powiedziała, że nigdy się nei wstydziła gdy była ze mną w ciąży, że była dumna, a dzien w ktorym się urodziłam i położyli mnie Jej na piersi był najsczęśliwszym dniem w Jej życiu. To była jedyna taka rozmowa w całym moim życiu.. Brat przyszedł ze szkoły i nam przerwał.. A teraz już nigdy jej nie dokoncze. ja dzięki temu zniosłam jakoś śmierć mamy (chociaż nadal się nie pogodziłam). 3 godziny po tej wiadomości byłam już u księdza i w zakładzie pogrzebowym. Wybierałam urnę, kwiaty, napis na wiązance. Ustałam gdzie jest, odbierałam akt zgonu, ..itp. Wujek mówił, że jest pod wrażeniem jaka jestem dojrzala i silna. Paradoks niezły..
 11. ja mam to samo... w dodatku lepiej funkcjonuje gdy idę spać około 0:00-1:00 i śpię do 10-11 niż gdybym miała położyć się o 22 i wstać o 7:00-8:00.. miałam nadzieję, że wenla skróci mi ilość snu ale niestety:/ w dodatku włosy mi wypadają mocno i mam wieczorem ssanie w żołądku mimo, że nie czuję hmm głodu.. i na pewno też nie jem za mało bo bym chudła.. martwi mnie to ssanie bo to znaczy, że wydziela się kwas żołądkowy.. i jak nie ma co trawić to "trawi" żołądek.. a potem wiadomo wrzody i rak eh tak ufałam temu lekowi dzisiaj mam wizyte u psychiatry, zobaczymy co powie..
 12. lęki hmm, nie mam NL jeśli o to pytasz.. ale obawy, lęki np. o przyszłość to tak.. tzn. nie miałam tylko nadal mam
 13. yyy trittico to nie jest wenla.. u mnie zaczęła dość ładnie się wkręcać.. ale od kilku dni spadek formy. Złe samopoczucie, zmęczenie, smutek który mnie zaczyna paraliżować jakby.. w czw wizyta u psychiatry.. czas na większą dawkę? nie chciałam już zwiększać... biorę 150mg..
 14. u mnie trochę podobnie ale wynika to z niskiej samooceny. A jeszcze mam coś takiego, że mogłabym o wiele więcej z siebie dać, ale tego nie robię.. boję się, że gdybym zaczęła o coś walczyć, to w razie niepowodzenia będzie totalna klapa. Więc wolę udawać, że mi nie zależy.. (na ocenach, terminach..) Nie mogłam przez długi czas pisać mojej pracy, bo nad każdym słowem się zastanawiałam.. i ciągle myślałam czy dobrze to napiszę, że powinnam napisać świetną pracę, że jak nie będzie 5 z pracy to porażka totalna.. Potem analizowałam moją średnią i co na dyplomie mogę mieć i wkurzałam się, że się wcześniej nie starałam.. aż w końcu przestałam się znów "starać" i martwić i mam jakoś wyje**ne na moją prace ale i tak nie moge jej skonczyc. Odrzuca mnie od tego.
 15. jasne, nadwaga jak się patrzy.. jesteś szczupła! wiem, że możesz się czuć inaczej, ja też widzę wieloryba w lustrze, ale wagę masz jak najbardziej OK ja brałam 40mg i powoli unormowało się moje odżywianie a z jakiego powodu się objadasz? stres? emocje? ja odchudzałam się i po kilku dniach ostrej diety objadałam się, później znów jakaś dieta 500-700kcal albo i mniej i znów.. 3-4tys, .. i tak przez kilka lat
×