Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem tydzień czasu po braniu afobamu, półtorej tabletki dziennie. Z tego co zaczynam zauważać to lek mam trochę mniejszy, i ogólnie jakoś rano zaczynam wstawać z trochę innym nastawieniem.. Źle myśli gdzieś uplywaja. Do tego biorę magnez. Tylko mam pytanie, czy mogę wypić sobie np melise przy braniu afobamu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doraźnie doraźnie, ale jak się tak stało, że to doraźnie było kilka dni pod rząd. Afobam 0,25 mg brałam już po 6 tabletek a może i więcej ? Przestałam liczyć, bo i tak nie pomagał...byłam w szoku, ponieważ zwykle 1 tabletka, góra 2 pomagały(dodam, że naprawdę rzadko były wgl potrzebne)...a tu nagle taki skok lęków, że nie radził sobie afobam z tym...chyba...co dziwne dla mnie jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Afobam. Dawka 0,25mg ile czasu utrzymuje się w organizmie (przyjeta doraźnie w fazie ataku paniki) i po jakim czasie nie ma już po niej na tyle śladu, że nie wejdzie w interakcję z alkoholem? Kiedyś czytałam, że bezpieczny czas to 24h. Faktycznie tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t1/2 alprazolamu to około 12h czyli po takim czasie jest wydalone połowę przyjętej substancji. Jednak wtedy alprazolam jest już głównie w postaci metabolitów i w zasadzie nie działa. Alpra przeciwlękowo działa maksymalnie z 4-5 godzin. Myśle, że nawet te 12h powinno być spoko, ale dla pewności odczekaj dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie, tzn do,osób które tkwią w tym gównie jakie jest uzależnienie od Xanaxu. Czy zauważyliście że branie tego gówna działa jakoś na hormony np na Euryrox,Letrox, testosteron? Mam wrażenie że poprzez branie Xanaxu, biorąc Euryrox, a teraz Letrox i testosteron jestem zamulony i całymi dniami potrafię spać. Tak było na Eutyroxie i testosteronie. Proszę napiszcie jak to wygląda u was. Biorę 2,5-3,0 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×