Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

faszerować ?

Wiesz jak mocno po MXE poxczulem w jakim gównie siedzę tramalowym?i ile ta wiedza mi wiele mi dzis dała .

Dziś w KOŚCIELE PRZYJĄŁEM JEZUSA w KOMUNI ŚWIĘTEJ i proszę mi tu nie beżczEścićić Drogocennych pereł bożych .

Walnij sobie witaminkę b1 na noc ,tozapewme nie zaszkodzi , a pomóc pomoże bezzzwzględnie .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, i bardzo cieszę się, że nie musiałam tego na sobie testować i rozwalać mózgownicę. Smacznego i mam nadzieję, że pewnego dnia nie obudzisz się z ręką w nocniku.

Widzę, że zmęczona wszystkim miała rację.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, przecież wiesz, że Ci źle nie życzę, tylko widzę, co się dzieje i pamiętam Twoje posty, kiedy walczyłeś z głodem tramalowym, albo te, kiedy czułeś się całkiem dobrze. Reaguję na to, choć może powinnam mieć to w dupie...

Na mieszankach jak teraz z pewnością nie wyjdziesz dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadasz jak moja żona ,,,, wszzystko i tylko to CO powiedział i przepisał lekarz.

 

Kiedy napisałeś, że dziwiła się Twojemu nagle wzwyżkującemu nastrojowi, to ja z kolei dziwiłam się, że nie zwąchała co za tym stoi i nie spuściła tego w sedesie.

Nie ufam ślepo lekarzom, ale też nie ufam ślepo pewnego rodzaju magicznym substancjom. Sięganie po nie jest wg mnie aktem desperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale też nie ufam ślepo pewnego rodzaju magicznym substancjom.

nie aż tak bardzo magicznym , MXE to analog ketaaminy , a sama ketamina dodziś dzień używana w lecznictwie zamkniętym .

Mam sie userywać do końca dni błogosławioną Paroksetyną ? , juz mi uszami wychodzi w nocy jak śpie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sie userywać do końca dni błogosławioną Paroksetyną ? , juz mi uszami wychodzi w nocy jak śpie ;)

 

Są jeszcze inne LEKI.

Rób jak uważasz, tylko żebyś później nie żałował tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Są jeszcze inne LEKI.

Rób jak uważasz, tylko żebyś później nie żałował tego.

 

 

 

;)

wiem ,ze są jeszcze inne leki , ale nie wszystkie z nich mi podchodzą .Sama wiesz jak to z lekami bywa , trzeba trafić nie tylko z lekiem , ale i z dawką , a nadto i jeszcze zopymalizować to wszystko z dodatkowymi lekami wspomagającymi . Prawdziwa sztuka wypracowywana przez dziesiątki prób ,,,az zaskoczy .

 

Jak będę żałował ( jak z Tramalem , wiem że to masz na myśli ) to szybko sie otrząsnę i pobiegnę do Spowiedzi świętej wyznać swój grzech i mocne postanowuenie poprawy ;)

Magnolia co aktualnie oprócz Paro bierzesz ?

Pozdrawiam ,,, i nie naskakuj tak na mnie jak wczoraj ,,, ja biedny ptaszek :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, wybudzam się prawie co godzinę, zła jakość snu, przez co w dzień jestem niewyspana i zmęczona. Dodatkowo może zniweluje mi odrobinkę depresyjny nastrój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nadwagą i wzrostem piersi po Rexetinie. Dodatkowo nic mi się nie chce, tylko bym spał.

 

Mówiłem o tym pani psychiatrze ale wg niej powinienem pobiegać i po problemie, tylko, że ja się boję biegać, wstydzę itd. Do niedawna byłem dość chudy, może troche brzuszka mialem, ale ogolnie nie bylo tego widac i na twarzy bylem chudy.

Teraz cala twarz opuchnieta, brzuch i "piersi".

 

Robie pompki jak nikogo nie ma w pokoju (akademik niestety) i moze cos to zmieni na piersi (zmiana ksztaltu na lekko kwadratowy juz jest), ale reszta nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TakiTaki wzrost piersi u mężczyzn może być związany ze wzrostem prolaktyny, a z tego co wiem to paroksetyna może ją zwiększać. Tak czy owak dieta i ruch wskazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównym źródłem wzrostu prolaktyny jest zmniejszenie transmisji dopaminergicznej. Resztę dopowiedz sobie sam. Paroksetyna i inne SSRI (poza sertraliną, która ma dodatkowe działanie dopaminowe) zazwyczaj zwiększają prolaktynę. Wpływ SSRI na dopaminę jakiś być musi, bo częste są zaburzenia seksualne (nie mam na myśli opóźnienia szczytowania). Co do masturbacji, to nie jest to dziwne, bo po każdym "szczytowaniu" spada dopamina a rośnie prolaktyna. Gdyby tak nie było to po odbyciu stosunku nie dałoby się rady wrócić do innych zajęć, jak zdobywanie pokarmu czy praca. "Zajechałbyś" się na śmierć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight bo każdy neuroleptyk blokuje dopaminę, takie jest zresztą jego zadanie. Czy bierzesz małą dawkę czy dużą blok D2 występuje.

 

forfiter bo mimo, że sertralina ma pewne działanie dopaminowe to jest i tak silnym lekiem serotoninowym. Zresztą nikt Ci nie da gwarancji, że Ci nie podniesie prolaktyny. Ale w porównaniu z innymi SSRI sertralina stosunkowo najmniej "miesza" w sprawach libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z nadwagą i wzrostem piersi po Rexetinie. Dodatkowo nic mi się nie chce, tylko bym spał.

 

Mówiłem o tym pani psychiatrze ale wg niej powinienem pobiegać i po problemie, tylko, że ja się boję biegać, wstydzę itd. Do niedawna byłem dość chudy, może troche brzuszka mialem, ale ogolnie nie bylo tego widac i na twarzy bylem chudy.

Teraz cala twarz opuchnieta, brzuch i "piersi".

 

Robie pompki jak nikogo nie ma w pokoju (akademik niestety) i moze cos to zmieni na piersi (zmiana ksztaltu na lekko kwadratowy juz jest), ale reszta nie bardzo.

 

mozesz sprobowac sfd-owski sposób na wysoki PRL czyli wysoka dawke b6. Do tego trening, preferowany siłowy z ćwiczeniami złozonymi typu martwy ciąg, przysiady, brzuszki, pompki, wszystko w jednej sesji. Jak nie masz sprzetu to pierwsze cwiczenie mozesz olać.

 

przyrost tkanki tłuszczowej piersi czyli ginekomastie powoduje takze wysoki poziom estrogenów względemu androgenów. W większosci przypadkow odpowiada za to nadmierna aktywnośc enzymu aromatazy która jest wprost proporcjonalna do objętości tk. tłuczowej, szczególnie na brzuchu. Jak chcesz to wyeliminowac to nie masz innego wyjścia jak schudnąć. Jak ci sie spieszy to polecam diete low carb, dwa tygodnie z ładowaniem węgli w weekandy i bedzie po problemie (wiecej info SFD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×