Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, też nie znoszę upałów, więc Cię rozumiem, ale nie lubię również "szarówki". Za to kocham śnieg :)

Właśnie ta dzisiejsza pogoda to taka ni szarówka, ni słoneczny dzień... Duchota straszna i zamiast ruszyć się gdzieś konkretnie z domu, łaziłem bez określonego celu po okolicy :bezradny: Na dobrą sprawę można było co godzinę pod prysznic wchodzić :bezradny:

Kurde :( Chciałem dla Ciebie trochę śniegu znaleźć, a zamiast tego znalazłem zdjęcie swojej suki, która nie żyje od przeszło pięciu lat :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, nie ma sensu do tego wracać... To stara historia... Tobie proponuję także za dużo na ten temat nie myśleć. Zmienić i tak nic nie zmienisz, a po co masz się niepotrzebnie psychicznie katować wspomnieniami...

Zaraz się podniosę i znajdę ten obiecany śnieg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, nie wiem jak to jest, ale znów szukałem tej odrobiny śniegu, i znów zacząłem się natykać na tamte stare zdjęcia, których mam w sumie całkiem sporo... Ale umówmy się, że nie będziemy wprowadzać dołującego nastroju od początku dnia ;)

W sumie te fotki poniżej to żadna jakaś rewelacja ;) Ot, coś co udało mi się w pośpiechu znaleźć :mrgreen:

Nie ma to jak kawałek otaczającej nas rzeczywistości zamiast, choćby nie wiadomo jak pięknej, ale w pewnym sensie zaledwie fikcji...

PICT0001.JPG.a144a71c4692c3cf1aca1f6fd0f4d87f.JPG

PICT0002.JPG.d9379fdaf8518b961adb913a258b7b34.JPG

PICT0003.JPG.56a900dcf90f5029be0713f808c6db86.JPG

PICT0004.JPG.a660e05147bb3cdd4e8415be4a4b8ddf.JPG

PICT0005.JPG.78e9084ea7dc150ecd0420db6e31daf3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem 3 krótkie zlecenia tekstowe do napisania, tzw. precle (termin z SEO marketingu) i nie umiem się do tego zmobilizować, bo tam narzucone jest by powtarzały się słowa kluczowe i mało ciekawe to w ogóle.

 

-- 01 lip 2012, 17:36 --

 

Zrezygnowałem z pisania tego, bo od jakiejś doby dezorganizuje mi to życie a nic nie napisałem poza paroma linijkami. Wcześniej też jak coś tam pisałem to takie wymęczone było i całe życie zdezorganizowane, a są to teksty które powinno się pisać jeden za drugim, tak z godzinę na tekst to maksimum.

 

-- 01 lip 2012, 17:38 --

 

Motywacja jakoś była, ale w głowie pustka jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×