Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Że mam kurde praktycznie dwa antydepresanty i dupa nie pomagają >.>

Myśli samobójcze sie zdarzają, apetyt do bani, myśli anorektyczne, problemy ze snem, doły, nic nie robię oprócz siedzenia w pokoju...

No i oczywiście w gratisie akcje emocjonalno-zachowawcze [smiesznie nazwane]i ciągłe huśtawki i autoagresja i wszystko kurde naraz.

Godzine temu wylam a teraz jestem wkurzona, dzieki Ci moja beznadziejna osobo, jak ja Cię nienawidzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że mam kurde praktycznie dwa antydepresanty i dupa nie pomagają >.>

Myśli samobójcze sie zdarzają, apetyt do bani, myśli anorektyczne, problemy ze snem, doły, nic nie robię oprócz siedzenia w pokoju...

No i oczywiście w gratisie akcje emocjonalno-zachowawcze [smiesznie nazwane]i ciągłe huśtawki i autoagresja i wszystko kurde naraz.

Godzine temu wylam a teraz jestem wkurzona, dzieki Ci moja beznadziejna osobo, jak ja Cię nienawidzę!

 

Gnaj do psychiatry po inny zestaw leków,bo się wykończysz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem łącznie z bratem 8 książek, przyszło 5. Żadnej informacji, co się stało z tymi 3 książkami. Więcej w tej księgarni nie zamówię. Jutro zamierzam działać i dzwonić do nich.

 

 

Jasne! I jeszcze powinny dorzucić jedną książkę gratisowo , skoro zaniemogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne! I jeszcze powinny dorzucić jedną książkę gratisowo , skoro zaniemogli.

A niby czemu mam tam jeszcze raz zamawiać, skoro szkolne błędy popełniają? Wiele razy zamawiałem w innych księgarniach i jakoś nigdy nie było problemu. Nie będę więcej dawać frajerom zarabiać, gdzie za nic ma się klientów i takiej prostej rzeczy jak wysłanie książek nie potrafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne! I jeszcze powinny dorzucić jedną książkę gratisowo , skoro zaniemogli.

A niby czemu mam tam jeszcze raz zamawiać, skoro szkolne błędy popełniają? Wiele razy zamawiałem w innych księgarniach i jakoś nigdy nie było problemu. Nie będę więcej dawać frajerom zarabiać, gdzie za nic ma się klientów i takiej prostej rzeczy jak wysłanie książek nie potrafią.

 

 

Nie zrozumiałeś .

Jak jutro zadzwonisz i spytasz gdzie reszta książek , to im powiedz że po pierwsze mają dosłać brakujące egzemplarze, a po drugie dorzuć jakąś książkę gratis w ramach przeprosin .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, tak to niestety w internecie bywa, że czasem się kogoś źle zrozumie. Niestety jestem osobą, którą ludziom przypisuje raczej złe intencje niż dobre. Nie jest łatwo to zmienić. Przykro mi z zaistniałej sytuacji.

 

 

Luzik . Nic nie szkodzi . Wszystko jest OK .

Nie widzę problemu w tym by napisać coś dokładniej, albo w inny sposób. Tym bardziej że czesto piszę chaotycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie odgłos wiatraków z komputera, a dopiero w marcu zmieniam podzespoły :/ Nie mam też możliwości wyciszenia tego w inny sposób, więc jest to post tylko retoryczny na zabicie braku senności tej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×