Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

to, że moja matka mnie traktuje jakbym miała 8 lat, a nie 18 i jak jej zwrócę na to uwagę, to za każdym razem słyszę, że "skoro jestem taka dorosła to mogę się zacząć sama utrzymywać".

 

 

np. mam jechać w weekend do kina ze starą koleżanką i ona już robi wywiad Z KIM JADE, PO CO JADE, NA CO JADĘ, ZA CO JADĘ, JAKIE KINO, GDZIE, CZYM JADĘ, O KTÓREJ WRÓCĘ. Albo ostatnio z racji zbliżającej się matury jeżdżę często uczyć się do biblioteki, bo jakoś tak spokojniej tam jest i oczywiście jest PO CO JA TAK WŁAŚCIWIE TAM JEŻDŻĘ, NA PEWNO SIĘ TAM NIE UCZĘ I PEWNIE ROBIĘ NIE WIADOMO CO, PEWNIE NIE JEŻDŻĘ DO BIBLIOTEKI I JĄ OSZUKUJĘ.

 

Rozumiem, jakbym chodziła na jakieś imprezy i potem wracała pijana w połowie nocy, ale ja naprawdę jestem z tych nieimprezowych osób, które siedzą w domu, a jak już wychodzą to do biblioteki/do sklepu/ do kina z koleżanką. Ostatnio wróciłam z biblioteki o 22 i była afera, że za późno i pewnie nie byłam w bibliotece, tylko coś innego robiłam.

 

Ja p****** muszę się przemęczyć do końca studiów i jak tylko będę miała pracę, to się stąd zwijam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Coś mi się obiło o uszy , że miałeś mi swojego penisa użyczyć :> ?!

Pewnie, że pożyczę, co mam nie pożyczyć, wcale nie jestem Żydem jak tam Nihil jęczał wczoraj...

tylko to nie może być tak hop siup, z zaskoczenia musi być, pójdziesz z rodziną na grzyby do podłódzkiego lasu pewnego ranka a ja już tam będę, pośród rydzy (lepszy rydz niż nic), w promieniach słońca błyśnie Ci kapelusz najdziwniejszego grzyba jakiego w życiu widziałaś, podekscytowana przykucniesz nad tym dziwem a wówczas... jeb! mam Cię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Grzyby to dopiero we wrzesniu, myslisz ze wytrzyma tyle miesiecy..

moze lepszy scenariusz z poziomkami :D

w promieniach słońca błyśnie Ci owoc najdziwniejszej poziomki i największej jaką w życiu widziałaś, podekscytowana przykucniesz nad tym dziwem a wówczas... jeb! mam Cię! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×