Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gadanie mojej mamy, że się nie uczę, mam złe oceny, ale co z tego że jedne z lepszych w klasie. Wszystko się musi sprowadzać do tego, że ona ,,miała same piątki i nic się praktycznie nie musiała uczyć, bo pamiętała z lekcji''. Tylko, że ja to nie ona, alfą i omegą nie jestem :evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie matka, która codziennie mi powtarza, że jak "opieprzę maturę, to idę do pracy, bo ona nie ma zamiaru mnie utrzymywać całe życie".

 

Dobra przekaz jest jasny i wystarczy raz powiedzieć, zamiast wydzierać się na mnie z takim tonem, jakby miała ochotę mnie wywalić z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurza, ale irytuje: sposób reakcji bliskich na mój bieżący stan. Kolejny epizod w którym wyładowuję swoje pokłady agresji na wszystkim czym się da. Nie interesuje ich dlaczego tak robię, nawet nie pytają jak się czuję i dlaczego reaguję tak, a nie inaczej, chcą tylko... abym przestał, robią mi wypominki podsycając cały ten płomień, lecą przytyki na które oni mogą sobie pozwolić, liczą na efekty przy minimalnym ich wkładzie i pomocy. Oczywiście, zrobię to sam, ale nie chcę potem słuchać, jak to oni mi nie pomagali... Kiedy jestem wesoły - i oni są weseli, a kiedy jestem zły, bądź smutny - sami są źli i smutni. I jeszcze to zdziwienie i złość kiedy mówię, że widzę że to przeze mnie się denerwują i moje zachowania - spanie do późnych godzin, brak motywacji, rozbicie emocjonalne, wahanie nastrojów itd. wywołuje u nich ten stan :roll: Troską bym tego nie nazwał, ale w ich oczach oto im właśnie chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×