Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie ja sama, że jestem beznadziejna, niezdolna do samego funkcjonowania (to nawet lekarz stwierdził), wkurzam się,że nie potrafię pozbyć się tego całego chłodu, że nie mam serca z kamienia bo czuję ale nie umiem tego pokazać na zewnątrz, wkurza mnie moja postawa i moje myślenie, moje lęki i depresję, uciekłabym od siebie sama najchętniej i dziwie się,że jeszcze komuś chce się przy mnie siedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejki u lekarza. Jadę specjalnie w środku pracy więc zależy mi na czasie. No i k**** jestem umówiony prywatnie na godzinę o tej i o tej. To nie jest NFZ, a tu czekać muszę 25min. Wizyta też trwała dłużej, bo zaciął się system i musiał facet przyjść naprawić. Jestem cierpliwym człowiekiem, ale stres chcę mieć jak najszybciej za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio poszła nam rura - cała kuchnia pływała, byłam w domu sama z babką, więc to na mnie spadł "zaszczyt" uporządkowania wszystkiego, załatwienia, ogarnięcia itd (ona tylko biegała, piszczała, a potem dyrygowała jak sprzątać), a zamiast usłyszeć jakieś normalne 'dziękuję', to ciągle słyszę wypominanie, że trzeba było zrobić to, tamto, siamto i tak dalej.

Mogłam w ogóle tego nie dotykać i niech by leciało aż oni raczyliby wrócić do domu. :evil: A teraz to jeszcze na winną wychodzę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, znam ten ból :? Cały czas ważyłam 50kg, pewnego dnia wchodzę na wagę a tam 45kg, a to też o dużo za mało. No i panika, co się dzieję przecież jem normalnie. Ostatnio unikam wchodzenia na wagę więc nie mam pojęcia ile ważę. Po co się stresować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ja sama, że jestem beznadziejna, niezdolna do samego funkcjonowania (to nawet lekarz stwierdził), wkurzam się,że nie potrafię pozbyć się tego całego chłodu, że nie mam serca z kamienia bo czuję ale nie umiem tego pokazać na zewnątrz, wkurza mnie moja postawa i moje myślenie, moje lęki i depresję, uciekłabym od siebie sama najchętniej i dziwie się,że jeszcze komuś chce się przy mnie siedzieć

 

tez tak mam a nawet i gorzej, bo ja zawsze mam gorzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, Nigdy nie należałem do zasuszonych facetow ani tez do tych z kulka piwna przy 176cm wazylem ostatnio 80kg a teraz 74kg no kuzwa zle sie czuje z taka waga...spodnie na tyłku wisza, pasek obowiazkowo bo chodziłbym jak hip-hopowiec z krokiem pomiędzy kolanami a najbardziej widze na twarzy brak kg..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×