Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zdjęcie w stylu paszportowym z automatu zrobione 4 lata temu w stanie silnej depresji, po długotrwałym stresie i bezsennościach to wyglądam na nim na 40- latka jak nic. Mnie to zawsze wkurzało że wyglądam staro lub na swój wiek bo jednak nie dość że dziecinny , prawiczek to staro wygląda. :mrgreen: moja siostra rok starsza wygląda bardzo młodo( wszyscy nieznajomi dziwili się gdy usłyszeli że jestem młodszy od niej) pewnie gdyby piła to by się dowód pytali mimo 35 lat, dawano jej nawet 10 lat mniej niż mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, ja jestem typem ludzio-lubnym , ale czasami mam ich dosyć i marze o samotności chociaż przez jeden dzień , w dodatku opanowałam do perfekcji ukrywanie swojego samopoczucia , jak to inni mówią na twarzy uśmiech w sercu ból .

 

Variable, fizycznie to ja na 65+ , wiec ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się staro nie czuję, ale za to zawsze się czułem jak dziwak odludek (choć dobrze to maskuję). Ale to i tak chyba lepsze niż czucie się starym.

 

-- 20 kwi 2014, 20:42 --

 

carlosbueno, zmień se zdjęcie na aktualne :)

ja to zdjęcie robiłem tylko do biletu tygodniowego, ale mam jeszcze je 3 gdzieś w szpargałach, w życiu bym na paszport, dowód go nie dał. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę to z siebie wyrzucić, [ale czy to coś da?] wkurza mnie to, że wszyscy i każdy miał mnie w dupie przez te kilkanaście lat; nikt się mną nigdy nie interesował, nie zajmował i nie przejmował. Ja musiałam męczyć się i cierpieć w samotności przez tyle czasu i dlatego ciężko zachorowałam. Nikt mnie nie leczył, a teraz na leczenie już za późno. Jakie to smutne :cry:

Wkurzają mnie bachory, te przysrane gówniarze wszędzie: na ulicy, w szkole, w każdym budynku aż się od nich roi. Po co aż tyle tego jest? Nienawidzę dzieci, szczególnie takich do 10 roku życia, zazdroszczę im, a jednocześnie brzydzę się nimi. Najchętniej wybiłabym wszystkie bachory na tym świecie.

Wkurza mnie moje osiedle i dzieci przed blokiem, które drą mordy non stop.

Wkurzają mnie te zasrane święta. Nienawidzę świąt! Co za debil wymyślił święta?

Wkurza mnie moja rodzina i to, że muszę z nimi mieszkać i użerać się już od tylu lat i będę musiała jeszcze dłużej.

 

Życie jest okropne. Życie jest chorobą, której nie da się wyleczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×