Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Znow po czasie sie dowiaduje o czyms :/ Tylko dlatego że nie zawsze mam mozliwosc sprawdzenia czegos w necie. Wkurza mnie to juz bo to nie pierwszy raz, kiedy informacje przekazywane sa na glupich portalach spolecznosciowych albo przez maila.

Nawet glupia przychodnia się tak zachowuje. No nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wqurwia to, że kilka dni temu wysłałam do psychoterapeuty e-maila i oczywiście ze ro odpowiedzi. Nie kumam ludzi, po uj te skrzynki mają i jeszcze dają informacje, że można w ten sposób się skontaktować. Aż mnie to zniechęciło do tej kobiety bo t owyraxny brak poszanowania klienta :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz mnie dziś rozpierniczyła - dzwonię do NZOZ bo mają w ofercie na stronie info, że mają poradnie endokrynologiczną, a babka mi strzela tekstem - tak mamy, ale endokrynolog przyjmuje tylko raz w miesiącu - poradnia pełną parą, qurwa! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, nie mam miesiąca/dwóch... :/. Jesus, ten kraj to serio patologia i dno dna.

Swoją drogą bardziej chodziło mi o fakt reklamowania się posiadania owej poradni, przy czym obecnośc danego specjalisty raz w miesiącu nie nazwałabym poradnią... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, mam Polmed w Kato, jeżdżę tam do lekarza poz.. Chociaz o endogrynolog tam przyjmującej czytałam różne opinie a potrzebuję też osoby dobrej, która się zna na rzeczy, a nie jak poprzedni, u których byłam :/. Zresztą najbliższy termin, w którym tam przyjmuje, to 14 maj :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, kwestia z czym idziesz. Ja szukałam kogoś kto pracuje w Klinice Endokrynologii, ale albo nie mieli terminów, albo nie szło się dodzwonić. W końcu trafiłam do gościa, który jak się okazało pracuje w Klinice Endokrynologii, mimo, że mało znany, opinii o nim w internecie też prawie wcale nie ma, ale jestem zadowolona, z wynikami nie musiałam jeździć tylko podawałam telefonicznie i mi mówił co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×