[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Szczecin

przez bez znieczulenia 31 paź 2009, 16:12
Odświeżam wątek, chodzi o dobrego psychiatrę leczącego depresje, nerwice lękowe. Proszę o info na pw, z góry dzięki! :(

[Dodane po edycji:]

Znalazłem takie nazwiska w internecie (chodzi o psychiatrów):

Zalewska Teresa Lekarz

Samochowiec Jerzy

Skobel Grzegorz

Dariusz Rogoziński

Ewa Fiszer-Piosik

Podbielska Magdalena

Pobocha Jerzy

Mikołajewicz Ireneusz

Moręgiel-Naprawa Barbara

Jarosiński Przemysław

Hałasa Urszula

Drechsler Marek

Kogo możecie polecić? :shock:

przez Lilith1 10 lis 2009, 21:54
Poradnia na ul Żołnierskiej jest kilku fajnych lekarzy
Pastuszka Krzysztof
Mizgiert Jakub
i wiem że w Stargardzie Szczecińskim jest też poradnia, kontrakty z NFZ,więc i porady lekarskie są za darmo i terapia też,
postaram się jakieś namiary zdobyć to podam w najbliższych dniach.
A z psychoterapeutów to Danutę Suchanecką polecam, ona gdzieś na Zawadzkiego przyjmuje (hotel dla pielęgniarek tam kiedyś chyba był)

pozdrawiam

tracący sens życia napisał(a):Ponieważ nie mogę trafić na dobrego lekarza , który mi pomoże, poszukałem w necie psychiatry z tytułem profesora i znalazłem Jerzego Samochowica, jest kierownikiem Kliniki psychiatrii na PAM-ie ale ma też swój gabinet, czy ktoś może u niego był, i wie coś więcej na ten temat

Witaj tracący sens życia
Otóż ja znam profa. fajny facet i mądry, zna się na psychiatrii, Ale chyba specjalizuje się w alkoholikach?
Tak czy inaczej jest niezły, spróbuj a jak Ci nie będzie leżał spróbuj gdzieś indziej.
pozdrawiam
Obrazek

przez tomaszs 27 lis 2009, 12:29
Witam,

Psychoterapeutów można poszukać również na stronie www.polskaterapia.pl

Pozdrawiam
Tomasz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnieszka.m 27 lis 2009, 14:16
osobiście odradzam dr Fiszer - Piosik i dr Pobochę - ale to oczywiście na podstawie moich doświadczeń. Jeśli chodzi o przychodnię na Żołnierskiej to tam polecam panów lekarzy, w tym dr Pastuszkę, odradzam panie - a najbardziej Panią doktor, która ma podwójne nazwisko (w tej chwili nie pamiętam) . Bardzo dobry jest też podobno dr Juraszek, ale do niego nie trafiłam, bo był na długim urlopie. Koleżanka była bardzo z niego zadowolona.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez magdalenabmw 27 lis 2009, 15:06
A ja z doktora Pobochy byłam zadowolona. Przykład? Jak zaczynałam chorować i nie wiedziałam co sie dzieje ze mną szukałam pomocy wszędzie- napisałam maila z prośbą o pomoc do dr Pobochy. Odpisał natychmiast, następnego dnia już siedziałam na jego fotelu. Pokażcie mi lekarza który by tak sie zachował, ktory by wogóle zainteresował sie mailem od jakiejś gówniary.
Szwagierka (jest lekarzem) mówiła mi coś o jakiejś babce psychiatrze na Żołnierskiej ale zapomniałam nazwisko, jeszcze raz jej zapytam. Mówiła że jest bardzo dobra.
magdalenabmw

przez agnieszka.m 27 lis 2009, 15:24
Odradzam dr Fiszer - Piosik dlatego, że na pewno by się tak nie zachowała - żadnych porad czy ludzkiej rozmowy przez telefon, zaprasza natychmiast do gabinetu (nie jest tania), nie chce żadnej, ale to żadnej nawet najmniejszej porady udzielić przez telefon, nawet swej pacjentce, a nie całkiem obcej osoby. Z tego właśnie powodu z niej zrezygnowałam, drażni mnie takie lecenie na kasę...
Co do Żołnierskiej, to jest to opinia nie tylko moja, ale kilku osób, nawet stojąc w kolejce do rejestracji słyszałam, że warto iść tylko do mężczyzn, niestety w tym dniu nie było już miejsca do jedynego przyjmującego w tym dniu doktora, poszłam do babki i przekonałam się, że pacjenci w kolejce mieli rację - tak zimnego i bezosobowego podejścia do pacjenta nigdy później nie widziałam :?
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez magdalenabmw 27 lis 2009, 15:38
To jest okropne u niektórych. Patrzą na nas i wyglądają tak jak pan w moim załączniku.

Ja hmm od siebie to nie polecam raczej dr n. med. Ryszarda Kamińskiego, byłam raz i przez 40minut gadałam o sobie, pan doktor kiwał głową, czasme tylkoz apytał 'co to wg mnie jest nerwica i wogołe to o co mi chodzi?' a potem powiedział na koniec 'mhmy rozumiem' i skasował 150zł.
Mój kolega chodził do niego przez rok, raz w tygodniu (za wizytę 150zł) i mówię temu doktorowi, ze kolega który jest u niego na terapii mi dał namiary na niego, on pyta jaki kolega, to mu mówię że XXX, a doktor- "Hm, nie znam." :? :shock:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
magdalenabmw

przez agnieszka.m 27 lis 2009, 15:54
Hahahaha...przez okres mojego leczenia poznałam kilku doktorków z podobnym wyrazem twarzy. Jednym z nich był dr Sławomir K. - nie podam nazwiska, żeby już może nikogo tak publicznie nie obrażać, który rozmowę ze mną zaczął od tego, że nie jest tani... Ubawił mnie, no i oczywiście zrezygnowałam z tych nietanich usług. Najlepiej wspominam panią doktor Świderską, która leczyła mnie na fundusz, była bardzo miła i kompetentna, zawsze pamiętała całą historię mojego leczenia i nigdy nie zbyła, nawet gdy dzwoniłam z największą pierdołą. Także serdecznie polecam.

przez magdalenabmw 27 lis 2009, 16:08
Ta dr Świderska na NFZ tak? A gdzie przyjmuje?

Ja wymagam od lekarza żeby chociaż trochę orientował się w moim życiu- skoro chce mi pomóc. Nie pamiętanie imienia i nazwiska osoby, z którą sie ma terapię raz w tygodniu od roku - to dla mnie lekka przesada :smile:
magdalenabmw

przez Alienated 27 lis 2009, 17:52
Jeśli chodzi o lekarzy z ulicy Żołnierskiej przyjmujących na pierwszym piętrze, pamiętam swoją wizytę u Dr. Kubickiej. Pojęcia nie mam czy w dalszym ciągu można się tam na nią natknąć ponieważ cała historia miała miejsce w 2002 roku, w każdym razie jest to osoba, której zdecydowanie zainteresowanym nie polecam! Byłem wtedy w naprawdę kiepskim stanie, co zostało przez nią skwitowane przy użyciu dość opryskliwego tonu: "Nie chce się panu pracować". Poza tym, kompletnie nie miała pojęcia z czym do niej przychodzę choć, można powiedzieć, wyłożyłem jej wszystko na tacy. Po kilku wizytach zaproponowała mi konsultację u lekarza innej specjalności, którą odbyłem przecież parę miesięcy wcześniej (w sumie odwiedziłem chyba ze trzy osoby z tą specjalizacją). Żeby było zabawniej na wstępie wspominałem jej o tych wizytach, co najwidoczniej uleciało jakoś kobiecinie z pamięci... Kompletna ignorancja, nieudolność i do tego gburowate podejście do pacjenta...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez agnieszka.m 27 lis 2009, 19:00
Potwierdza to moją wiedzę na temat pań - psychiatrów w przychodni na Żołnierskiej....
Dr Świderska przyjmuje w przychodni w mojej mieścinie niedaleko Szczecina, jest super, nie zbywa po 10 minutach rozmowy, jak to miało miejsce u pani z podwójnym nazwiskiem na Żołnierskiej, co najważniejsze - słucha pacjenta i pamięta później szczegóły z jego życia prywatnego (pamiętała nawet jak mają na imię moje dzieci) no i w moim przypadku zastosowała odpowiednie leczenie, co oczywiście jest najważniejsze.

przez magdalenabmw 10 gru 2009, 12:47
Był ktoś z Was u psychiatry który przyjmuje w przychodni na ul.Dubois? Nie znam nazwiska, ale tam jest tylko jeden.
magdalenabmw

przez M.KOWALCZE1980@WP.PL 15 gru 2009, 16:00
Pozdrawiam wszystkich!:)
Ja znalazłam swojego psychoterapeutę przez forum więc też wrzucę tu swoją opinię.
Nie ma jednego psychoterapeuty dobrego dla wszystkich. Byłam wcześniej u 2 i jakoś nie wytrzymałam. Na razie jeszcze się trzymam, ale jak ktoś myśli że terapia to miłe rozmowy po których robi się lepiej to grubo się myli. W pewnym momencie musiałam tez pójść do psychiatry po leki żeby dać radę...jak zaczęłam chodzić do tej terapeutki nazywała się małgorzata mazurek teraz nazywa się kelm. Trudno coś o niej powiedzieć....dużo milczy...ale mam wrażenie że mi pomaga w jaki sposób nie mam do końca pojęcia.
Życzę wszystkim powodzenia!

przez agnieszka_2008 27 gru 2009, 23:27
Hej. Ja niestety nie mogę nikogo polecić. Również byłam na jednej wizycie u pana Kamińskiego i moje wrażenia z niej są zdecydowanie negatywne. Psychoterapeuta był bardzo znudzony przebiegiem sesji, ciągle ziewał, chyba z 10 razy, w ogóle nie starał się tego ukryć, poważnie!!! Wydawał mi się bardzo arogancki. Jak tylko weszłam do gabinetu od razu miałam ochotę wyjść. Na koniec usłyszałam: "I co, myśli pani, że jest tak bardzo chora?".
Równie "dobra" była pewna pani psychoterapeutka (nie pamiętam nazwiska), która przyjmuje bardzo blisko Manhattanu. Ma ekskluzywny gabinet- skóry i marmury. Kilka lat temu przyszłam do niej z problemem fobii społecznej i powiedziałam m.in., że boję się, że nigdy się z niej nie wyleczę i cały czas będę musiała biegać na psychoterapie, a ona na to, że taki wieczny pacjent to marzenie każdego psychoterapeuty, bo nigdy nie przestanie płacić (chyba jej się wymsknęło :( ). Wtedy mnie zamurowało. Oczywiście więcej do niej nie poszłam, niech robi business na kimś innym, a wiem, że pani nie narzekała na brak kontrachentów :smile: .
Z psychiatrów mogę odradzić panie Gorzkowską i Hermelin-S., które zajmują się chyba głównie dziećmi i młodzieżą (trafiłam do nich jako nastolatka i...szkoda gadać) oraz pana Drechslera.

Zacytuję samą siebie: "kontrachentów", miałam na myśli kontrahentów :D . Nie można edytować swoich postów? Chyba, że jestem cokolwiek ślepa i nie zauważam nigdzie "edycji".
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

Sortuj wg