[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Poszukuję psychoterapeuty NLP w Szczecinie

przez Antares 08 paź 2007, 15:10
Poszukuję psychoterapeuty stosującego metody NLP, a pracującego w Szczecinie.

Czy ktoś zna jakiegoś?

Pozdrawiam.

przez tilt 16 paź 2007, 12:49
mogę polecić psychoterapeutę
info na priv

przez spokojny999 17 paź 2007, 15:20
tilt napisał(a):mogę polecić psychoterapeutę
info na priv

Poproszę o info na priva.

Z góry dzięki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tilt 17 paź 2007, 17:11
spokojny999 napisał(a):
info na priv

Z góry dzięki.

wysłałem - daj znać czy doszło
pzdr

przez spokojny999 19 paź 2007, 14:26
tilt napisał(a):
spokojny999 napisał(a):
info na priv

Z góry dzięki.

wysłałem - daj znać czy doszło
pzdr

Niestety nic nie dostałem.
Jak możesz to spróbuj raz jeszcze.

Pzdr.

Psychoterapia - SZCZECIN

przez ... 17 kwi 2008, 11:43
Pro Bono: Ośrodek Terapii i Szkoleń

Psychoterapia psychodynamiczna.

Pomagamy w: - problemach wieku dorastania - problemach rodzinnych i partnerskich - życiowych kryzysach - sytuacjach straty i trudnych doświadczeń - depresjach - nerwicach - konfliktach wewnętrznych

Pomożemy także, gdy mają Państwo trudności z: - lękiem i napięciami - utratą poczucia bezpieczeństwa - biernością - bezradnością - brakiem motywacji - relacjami osobistymi i społecznymi

Zapraszamy na stronę:
http://www.probono.szczecin.pl/

Mail: duda.katarzyna@onet.eu
...

Re: Szczecin

przez KASIA301 30 gru 2008, 00:12
Ja jestem już 6 miesięcy w terapii. Pani Małgosia poleciła mi konsultację psychiatryczną na żołnierskiej i jestem bardzo zadowolona. Polecam ją jako psychoterapeutę. Małgorzata Mazurek. więcej informacji mogę podać mailem.
Pozdrawiam

Psycholog- Szczecin

przez MagdaŻ 21 lip 2009, 22:46
Witam!!
Jestem nową osobą na tym forum, szukam dobrego psychologa w Szczecinie czy ktos z was zna dobrego psychologa w moim miescie godnego polecenia? pozdrawiam

przez Rezystor 22 sie 2009, 21:05
Może to kogoś zainteresuje - Ryszard Kamiński organizuje wieczorną terapię grupową w Szczecinie.
Planuje 2 spotkania 2godzinne na tydzień (każde kosztuje 80zł...).
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to w nast. tygodniu jest spotkanie przygotowawcze (trzeba do niego wcześniej zadzwonić, tel. można znaleźć w internecie),

przez magdalenabmw 04 paź 2009, 03:01
Czy Wy nie mozecie na forum pisac tylko na pw?

Ja polecam dr Jerzego Poboche. 80zł za godzine.
Klikac tutaj:
http://www.pobocha.szczecin.pl/

A u psychoterapeuty bylam, ale skasowal 150 zeta za 40minut potakiwania jak ja mowie- wiec nie polecam :mrgreen:

Slucjajcie, chce sie przejsc na Zolnierska... co ja mam im powiedziec w rejestracji? Ze co? :? ;) Dlugo sie czeka tam? pozdrawiam lękowcy!
magdalenabmw

przez Alienated 04 paź 2009, 09:56
Magda, widzę, że korzystamy z usług tych samych specjalistów;) Cennik masz już trochę nieaktualny, bo w tej chwili godzinka u Dr. Pobochy kosztuje stówkę jeśli mnie pamięć nie zawodzi:)
Co się tyczy terapii grupowej na Żołnierskiej, poproś swojego psychiatrę o wystawienie odpowiedniego skierowania, z którym następnie udasz się już bezpośrednio do Dr. Kacperczyka na drugie piętro. Po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej zostaniesz najprawdopodobniej przyjęta. Nie powinno być z tym większych problemów. Sama terapia trwa dwanaście tygodni a co się podczas niej wyrabia, to już sama zobaczysz;) Dodam tylko, że w moim przypadku cotygodniowe imprezy na mieście były standardem:)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Venus 04 paź 2009, 13:17
Magda może bezpośrednio zadzwonić do Kacperczyka i nie będzie potrzebne skierowanie.
Numer znajdziesz z necie ale mogę Ci też go podać.

Ja byłam na tej terapii grupowej, i mnie bynajmniej tam dobito, ale co zrobisz to już Twoja decyzja.
Ogólnie jestem bardzo rozczarowana Żołnierską! Ten ośrodek jest przereklamowany.
Bla bla bla...

przez tracący sens życia 14 paź 2009, 23:05
Ponieważ nie mogę trafić na dobrego lekarza , który mi pomoże, poszukałem w necie psychiatry z tytułem profesora i znalazłem Jerzego Samochowica, jest kierownikiem Kliniki psychiatrii na PAM-ie ale ma też swój gabinet, czy ktoś może u niego był, i wie coś więcej na ten temat

przez magdalenabmw 20 paź 2009, 18:45
Alienated- u dr.Pobochy juz troche czasu nie bylam, ale dobrze wspominam. Wtedy bral 80zl za 45min, a jak ktos przeciagal to 100 :P
Teraz szukam dobrego lekarza na NFZ. Bylam dzis zarejestrowac sie do przychodni Stoczniowej tam jest poradnia zdrowia psychicznego i jest jeden psychiatra, leczyl sie ktos z Was tam?
Na Zolnierska sie wybieram, ale zbieram sily, 12tyg to duzo...
Venus, dlaczego Ci sie 'nie podobalo'?
magdalenabmw

Sortuj wg