[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Poznań

przez Pati1806 01 lip 2008, 15:40
Dziekuję, bardzo mi na tym zależy...

przez Gabrielle 07 lip 2008, 15:53
A nie jest tak, że obowiązuje etyka określona tak, jak w innych zawodach, dotycząca tajemnicy?

przez ewadz 08 lip 2008, 10:29
Ja chodziłam do psychologa bez zgody rodziców. Myślę ze bez problemu ty tez mozesz. U mnie nawet nie pytali o rodzicow. A psychologa absolutnie obejmuje tajemnica.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psychoterapia

przez Ewa 2002 10 lip 2008, 19:32
Witam serdeczne! Jestem psychologiem, obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w terapii poznawczo-behawioralnej i w ramach stażu nieodpłatnie chętnie przyjmę do terapii osoby z zaburzeniami lękowymi lub depresją z Poznania. Pracuję w zawodzie od 4 lat, jestem pod stałą superwizją. Zapraszam do kontaktu!
Ewa

przez Ewa 2002 10 lip 2008, 19:37
Witam serdeczne! Jestem psychologiem, obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w terapii poznawczo-behawioralnej i w ramach stażu nieodpłatnie chętnie przyjmę do terapii osoby z zaburzeniami lękowymi lub depresją z Poznania. Pracuję w zawodzie od 4 lat, jestem pod stałą superwizją. Zapraszam do kontaktu!
Ewa

Re: Psychoterapia

przez mała defetystka 10 lip 2008, 20:14
zyski w dwie strony (?)
Fajny pomysł.
Buziaki.

przez 1982 10 sie 2008, 21:00
ewa 2002 prosze o podanie adresu gdzie mozna sie spoykac lub jakis numer tel to sie skontaktuje a potrzebuje pilnie leczenia pozdrawiam i czekam na odpowiedz :(

przez cocco 13 sie 2008, 18:50
nie zgadzam się z tym, że psychiatra jest tylko od wypisywania leków. psycholog to sobie może poradzić z takimi problemami, które nie wymagają koniecznie farmaceutyków, które dręczą, ale nie są chorobami-a psychiatra jest od chorób właśnie. Nie ma tylko wypisywać recept, ale też pomóc walczyć z tą chorobą. Ja byłam u 2 psychiatrów, najpierw u jakiejś babki (raczej BABY) z NFZ na os. Kosmonautów, ale jak to bywa z NFZ-em, potraktowała mnie jak maniakalną hipochondryczkę, w niczym nie pomogła i to był właśnie lekarz na zasadzie-wypiszę ci receptę i spierdalaj. więc trafiłam na Michałowskiego. Mi się w nim podoba to, że ma dla mnie czas, strasznie dużo ze mną rozmawia i nie tylko o chorobie, ale o jej genezie, o tym, co ją mogło wywołać, co się u mnie dzieje w życiu, jak się czuję... Interesuje się pacjentem-no a przynajmniej sprawia takie wrażenie; nie wyśmiewa, pyta o te wszystkie objawy somatyczne i niesomatyczne; wydaje mi się, że po prostu lubi to, co robi. No i na fora podobno nie wchodzi, więc nie popadnie w samouwielbienie :) no i nie mówię, że jest najlepszy, mam niewielkie porównanie, ale pomógł mi i to tak naprawdę bardzo. I na pewno nie tylko wypisanymi receptami, które w końcu okazały się w ogóle niepotrzebne zresztą. Taki psychiatra jak z amerykańskich filmów ;)
No i racja, 120 zł to dużo, może trochę za dużo,ale faktem jest, że jest fachowcem i kasuje pieniądze za swoją usługę. Brutalne, lecz normalne. A przynajmniej jest to usługa profesjonalna i ma się gwarancję, że nie traktuje on nikogo jako kolejne 120 zł, tylko jak osobę, której należy pomóc, przynajmniej ja tak to odebrałam.

przez Bad Girl 02 wrz 2008, 11:06
120zł za półgodzinną wizyte to trochę przesada.....

przez cocco 09 wrz 2008, 21:46
porównując ceny, to u innych psychiatrów w poznaniu wizyta też kosztuje mniej więcej 100 zł. 120 zł to dużo (wizyty trwają częęsto dłużej niż pół h), ale no cóż... to jest usługa. za dobrej jakości usługę tyle właśnie się płaci, ja tak do tego podchodzę. no ale zawsze można iść do NFZ :) i mimo, że ja mam jak najgorsze doświadczenia, to może są jakieś pozytywne przypadki.

przez pozerka 22 wrz 2008, 19:27
Witajcie
Pare lat temu chodziłam do psychiatry prywatnie, który również prowadził terapię, ale na kase chorych?!?! Niestety to nie było w poznaniu, gdzie za pare dni się przeprowadzę. Nie mam pojęcia gdzie szukać terapi w ramach NFZ. Ktoś mi pomoże?

przez Reptile 07 paź 2008, 19:25
Czy w Poznaniu jest terapeuta prowadzący terapię poznawczą lub behawioralną? Mam skomplikowane objawy nerwicy i czuję że już dłużej z tym nie wytrzymam.

przez tasmania 10 paź 2008, 18:54
w poznaniu znam kobietę , która prowadzi integratywną terapię, czyli łączy wiele szkól, mnie to odpowiada :) ona ma stronę w necie http://www.psychoterapeuta.poznan.pl

---- EDIT ----

serpico napisał(a):moje doświadczenia nie były za ciekawe. także przeglądając zakamarki całego forum dowiedziałem sie że wiele osob żałuje podjetych wcześniej kroków i czasu spedzonego z niekompetentnymi ludzmi..źle dobrany terapeuta moze naprawde nieźle namieszać..dlatego myśle ze ten temat jest jednym z ważniejszych
w szczegolności dla osob zaczynających w gruncie rzeczy "przygode" z naszą szeroko pojętą służbą zdrowia :)

czyli także dla mnie
mieliście do czynienia z tymi ludzmi?
musze podjąc decyzje i w koncu skierować gdzieś kroki
1.Dr Tomasz Pasikowski. (http://www.aion.poznan.pl/index.php?pageID=zespol_tomek)(wydaje sie kompetentny)
2.Dobiesław Pałeczka. (http://www.psychoanaliza.pl/)(strasznie mało o sobie)
3. http://www.psychoterapia.poznan.pl

bylbym wdzieczny za pomoc
u pana Michała są już pewnie tłumy :P

ja znam Pasikowskiego i wiem, ze sporo osób jest zadowolonych z jego usług :D , ja nie chciałam długo czekać i wybrałam ten adres http://www.psychoterapeuta.poznan.pl i jestem zadowolona
no i wiesz, dla mnie jest ważne czy mój psychoterapeuta jest po swojej własnej terapii, nie chciałabym, zeby mna zajmował się ktoś kto sam ma jazdy, i to wpływa na jego pracę. :cry: z tego co wiem to ważny element na drodze do certyfikatu psychoterapeuty a nie wszyscy to mają.

przez jacek_majewski 06 lis 2008, 16:33
Ja polecam dr Barbarę Jankowiak. Mnie pomogła bardzo. Szczególnie dobra dla młodzierzy z problemami, ale nie tylko. Zresztą sam zobacz http://www.psychoterapia-poznan.pl/.

Sortuj wg