Lubicie ludzi?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez DarkAngel 25 lis 2006, 00:14
Kocham!!!! Uwielbiam wśród nich przebywać!!!!
Obrazek
ExModerator

przez ewa125 25 lis 2006, 00:22
ja lubie ludzi i ciagle wierze ze sa na swiecie dobrzy ludzie chociaz zycie pokazuje co innego... ale ja wierze...

przez snaefridur 25 lis 2006, 00:27
Są,ale ja zawiodłam się dziś bardzo.
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 25 lis 2006, 01:31
Z ludźmi źle, bez nich jeszcze gorzej ;) . A tak naprawdę nie jest tak źle... Są różne typy ludzi - z jednymi można się dogadać, innych trzeba wystrzegać. Ogólnie mam pozytywne nastawienie do ludzi, mimo że czasami niektórzy udowadniają że nie powinienem... Ale tacy są ludzie. I tyle :P
Przyjaciel forum

przez maiev 26 lis 2006, 13:23
ja nawet lubię ludzi - niestety bez wzajemności :( , ale cóż zrobić? chyba pozostaje mi się z tym pogodzić
"I need a new version of me..."

przez madzia669 26 lis 2006, 13:37
Nienawidze ludzi pozdrawiam
You Shine your light when you forgive I cry

przez Nevada 26 lis 2006, 14:15
ja ich nie za bardzo rozumiem, muszę z kimś zjeść przysłowiową beczkę soli i pozbyć się paranoidalnego lęku że ktoś mi coś zrobi, jakiegoś wała czy coś, by w ogóle się z kimkolwiek dobrze poczuć i móc z nim porozmawiać. Ludzie widzą mój dystans i nie za bardzo się do mnie otwierają, nie dziwię im się. W ogóle czują wobec mnie taki instynktowny lęk, czują inność i dystans, to i oni się dystansują. Sporo ludzi mi mówi, że się mnie boi. Nie wiem czemu, staram się być normalna.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez Czarownica_Akara 26 lis 2006, 18:31
Wiecie co...powiem Wam tak, ja nawet lubię obcować z ludźmi ale oni chyba nie bardzo ze mna....ale cóż. Tragedia zaczyna się, kiedy okazuje się, że mój kompan do rozmowy to kompletny kretyn, bądź kretynka. Takich ludzi nie lubię. Niestety ludzi mądrych jest baaaaaardzo mało. Pragnę zaznaczyć, iż pojęcia takie jak "mądry", "kretyn", "kretynka" to pojęcia względne i każdy przypisuje im inną wartość i inaczej je postrzega. Pozdrawiam
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez amellas 30 lis 2006, 20:31
A propos tematu > Wolę kurczaki, ale człowiek z rożna też niczego sobie :D

A tak seriyou, to trudno nie KOCHAĆ siebie, wbrew pozorom. Bo to miłość do życia nas trzyma na tym świecie. Nic więcej.
A co do przebywania w towarzystwie grupy większej niźli moja najbliższa rodzina...hmmmm, wydaje mi się, że to ja stanowię problem, nie oni.
To ja sie boję, to ja zwracam uwage na te wszystkie p*******, podczas gdy oni, pozamykani w swoich mydlanych bańkach alternatywnych rzeczywistości, czekają na mój róch.
Wszak istnienie jest niczym innym jak odbijaniem siebie od setek luster. Każdy żyje w swojej takiej bańce, przenikając się od czasu do czasu z innymi mydlinami, ale tak naprawdę- odizolowany zimną obojętnością szyby. Nasz odbiór świata to odbiór strikto subiektywny, temat więc nie powinien brzmieć - Czy lubię ludzi, ale czy ich toleruję.

Więc tak, lubie ludzi.

przez telimenka 30 lis 2006, 21:59
Nie lubię ludzi, choc potrzebuję ich i czuję się bez nich samotna. :?
Piszecie o roznych doswiadczeniach zwiazanych ze szkola - ja rowniez mam takie. Zawsze bylam slabsza i inni to wykorzystywali, niestety - nauczyciele takze. Do dzis nie potrafie zrozumiec jak 'pedagogiem' moze byc nazwany czlowiek, ktory buduje swoj autorytet na ponizaniu innych!

Garne sie do ludzi, ale - jak juz ktos pisal - oni wyczuwaja jednak ten dystans z jakim sie do nich podchodzi. Nie umiem sie otworzyc na 100% i mysle ze dlatego oni dystansuja sie wobec mnie. Nie lubie ich... bo nie lubie i nie rozumiem siebie...
pozdrawiam

przez snaefridur 30 lis 2006, 22:01
Ostatnio tak jakby lubić znów zaczynam.Mam małe zawirowania,ale mam przyjaciół,więc nie jestem sama.
snaefridur

przez maiev 05 gru 2006, 20:29
zmieniłam zdanie. "ludzie to świnie" - na szczęście nie wszyscy. Niech od razu wbiją nóż w plecy a nie się rozdrabniają. Cholerka, żeby własna rodzinka człowiekowi dokopała.
"I need a new version of me..."

przez Róża 05 gru 2006, 21:11
Czy lubie ludzi?Nigdy sie nie zastanawiałam w szerszym zakresie.Chyba niektórych lubie,a niektórych nie.Zależy jacy są.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez korres1 09 gru 2006, 03:01
A ja obstaje z uporem maniak na to, ze ludzie sa , a rczej bywaja wspaniali. Sa tacy. Poznalam ich, wiec wiem, ze istnieja. Chociaz to moze poznalamm ich w najlepszym momencie? Wierze, że niedouwierzenia historie sie zdarzaja.

Sortuj wg