Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie ludzi?


Gość snaefridur

Rekomendowane odpowiedzi

brokenwing, nie. Wolę dotychczasowy wariant. Gardzę wszystkimi ludźmi, tylko niekoniecznie muszę ludziom o tym mówić. Swoją drogą, zabawne jest, że słychać tyle głosów oburzenia, bo ktoś ośmiela się ludźmi gardzić, a nie zwyczajnie ich nienawidzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że schodzę z tematu, ale czytając niektóre posty w tym temacie i nie tylko .. muszę to napisać

 

Wiecie co ja ostatnio zauważyłam .. nie wiem czy było tak od samego początku, ale teraz zaczyna być coraz to bardziej napięta atmosfera na forum, sporej części osób sprawia przyjemność jak się kogoś obrazi, jak się pokaże drugiej osobie jak strasznie się nią gardzi, a wydaje mi się, że to forum ma służyć do czegoś innego, pamiętajcie, że to my WSZYSCY tworzymy to forum, jakim go stworzymy takim ono się stanie, postarajcie się również zawsze pamiętać, że jeżeli nie będziecie szanować siebie nawzajem, to nikt Was nie uszanuje :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,słońce_nie_wzejdzie,bo nienawidzić ludzi może jeszcze człowiek zraniony,ale gardzić-to tylko może człowiek bezgranicznie pyszny i zadufany w sobie.

Facet pisze że dużo myśli o sobie i dobrze mu z tym,ale ten nick jego jest zastanawiający.

Ten nick oznacza,że on jest taki "szczęśliwy",że liczy na to że słońce wreszcie kiedyś nie wzejdzie,albo nie inaczej-ta rozpalona kula słoneczna jest po prostu dla niego takim rywalem,że wreszcie tego dnia,kiedy ono nie wzejdzie-TO ZACZNIE W KOŃCU ŚWIECIĆ ON!!!

Narcyzm cechuje bardzo,bardzo,bardzo biednego człowieczka...

A co do pogardy,tego jestem pewien,ty nie gardzisz ludżmi,ty projektujesz na nich swoją własną bezgraniczną pogardę do siebie...

Zrób coś chłopie z sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×