Nie umiem oszczędzać

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez atrucha 14 maja 2007, 00:03
gusia napisał(a):Aaaa...mam manię kupowania....papieru toaletowego :> :shock: :lol: ale..w promocjii :mrgreen: czyli -OSZCZĘDZAM

Tia.. Gusia, a gazeta zamiast papieru toaletowego..?! To dopiero jest oszczędność :lol: ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez gusia 14 maja 2007, 00:26
Ano stowowało się :lol: trzeba było ją porządnie "wytarmosic" żeby można było :> Pomyślę o tym ...ale chyba nie.....bo teraz tak .....miękko może byc <marzy> ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez atrucha 14 maja 2007, 09:13
gusia napisał(a):Ano stowowało się :lol: trzeba było ją porządnie "wytarmosic" żeby można było :>

Pamiętam te czasy :lol: Komuno..nie wracaj !
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusi 19 maja 2007, 09:49
A ja zawsze uwielbiałam kupować ciuchy - dla siebie, dla córki. Ale żeby było oszczędniej kupowałam w lumpexach. Teraz nie kupuję - moi rodzice otworzyli sklep z odzieżą używaną. Jak ojciec przywiezie nowy towar to mama do mnie dzwoni, ja jadę i buszuję. Casem przywożę do domu 4 siaty ciuchów. Nie mam już gdzie tego wszystkiego utykać :oops: :lol:
ExModerator

przez Mona75 19 maja 2007, 10:00
Dla mnie wyjście na zakupy jest formą terapi. Uwielbiam markety. Moja kochana siostrzyczka jeździ ze mną, najbardziej lubimy TESCO o północy, tak mało ludzi, market nasz... Nie umiem oszczędzać. Wydaję kolosalne sumy na książki, nigdy nie wychodzę "na pusto" z księgarni.

przez bibi 21 maja 2007, 14:13
ja równiez nie umiem oszczędzać. mogłabym chociaż te pieniądze co wydawałam na fajki odkładac na bok, jednak i je tez wydam na jabłka albo na inne przekąski ( dlatego tak tyję) przecież codziennie 2 zł to żadne pieniądze ( dla mnie) jednak nie mogę. ciągle gdzieś mi są potrzebne i na bierząco wydaję . może kiedyś...
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez korres1 05 cze 2007, 00:48
Mona75 napisał(a):Dla mnie wyjście na zakupy jest formą terapi. ... Nie umiem oszczędzać. Wydaję kolosalne sumy na książki, nigdy nie wychodzę "na pusto" z księgarni.

Mowa... Wyszłam tylko do tepsy, wróciłam z 4 książkami za stówkę. Księgarnie mnie wsysają, a potem wypluwają. Niedługo będę musiała do Ikei jechać po półkę jakąś...
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez bleft 05 cze 2007, 16:07
rozwiazanie jest proste: zaloz sobie konto oszczednosciowe, lub zainwestuj ta kase gdzie indziej. rozplanuj szczegolowo wydatki w dniu wyplaty, kase na zycie i drobne przyjemnosci zostaw w portfelu, natomiast nadwyzke inwestuj na bierzaco 8)

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 05 cze 2007, 21:40
heh, latwo mowic, gorzej zrobic :?
powioem szczerze, niemacie sie czego wstydzic, ani juz tymbardziej miec wyrzutow, jak wydajecie kase na tak zbozny cel jak ksiazki, ja wydaje zwykle na glupoty, albo na rzeczy, bez ktorych moglabym sie obyc, i to mnie dobija, chce miec lepszy krem, lepszy tusz do rzes, lepszy ciuch, ehhhhh zaczne grac w totka, ale przy moim pechu, to predzej mi kaktus wyrosnie na dloni :evil:
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez Mona75 06 cze 2007, 01:17
Lidzia są zakłady bukmacherskie gdzie obstawiasz liczby, które na pewno nie padną. Może tam spróbuj?

przez korres1 06 cze 2007, 01:23
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):hehhhhh zaczne grac w totka, ale przy moim pechu, to predzej mi kaktus wyrosnie na dloni :evil:

Ja też uważam że to lipa. Dwa razy grałam i NIC nie wygrałam.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez IceMan 06 cze 2007, 01:32
Mona75 napisał(a):Lidzia są zakłady bukmacherskie gdzie obstawiasz liczby, które na pewno nie padną. Może tam spróbuj?

U bukmachera w przeciwieństwie do totka czasem można wygrać...
Przyjaciel forum

przez Mona75 06 cze 2007, 01:38
No właśnie. Mi też się to marzy...

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 06 cze 2007, 09:00
moze wy wygralibyscie, ale ja nawet w 99% mozliwosci wygranej pewnie bym przegrala :evil: taki moj los, ale jak tak chcecie mi pomoc koniecznie to moge podac numer konta :lol: :lol: :lol:
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

Sortuj wg