Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie umiem oszczędzać


Rekomendowane odpowiedzi

Sama miałam problem z oszczędzaniem. W jeden dzień umiałam przetrwonić kupe hajsu, ale naszczęscie nauczyłam się ten cholerny napad kontrolować. Zaczełam spisywać wszystko co kupuję, dzień po dniu i gdy postanowiłam podsumować swoją listę , omal co nie spadłam z krzesła! kupe kasy traciłam na jakieś totalnie nie potrzebne 'pierdołki'. I tak się na wszystko zawziełam, że zaczełam planować swoje wydatki(tak na margniesie rodzina piała ze smiechu. ja i oszczędność! ale zawziełam się i powiedziałam sobie'cholera jasna! ja wam jeszcze wszystkim pokaże!' Po dziś dzień trzymam się tego warunku i z osoby,która bardzo łatwo żegna się z $, stałam się najoszczędniejszą osobą w mojej familii 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, cóż za metamorfoza... Moge powiedzieć, że ostatnio coś mnie sknerstwo napadło. Pojechałam po tą szafkę na książki, które se zakupiłam w zakupowym szale, weszłam na dział meble, pani mi pokazała szafkę i... straciłam zapał, stwierdziłam, że może znajdę tańszą, ładniejszą i w ogóle. I odjechałsm z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casem przywożę do domu 4 siaty ciuchów. Nie mam już gdzie tego wszystkiego utykać

 

Może wystaw wiec na allegro za symboliczna kwote to klub tutejszych forumowiczów "uzależnionych" od allegro kupi, później Ci odeśle z powrotem i znowu kupi i tak w kółko :D obie strony będą zadowolone hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×