Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Ania1987 28 lut 2007, 14:20
Ja nie śpię a w klubie nikogo nie ma ;) :? :( :( :(

przez IceMan 28 lut 2007, 20:47
Ja nie śpię a w klubie nikogo nie ma Wink Confused Sad Sad Sad

no jak... ja jestem, Ty, maiev, człowiek nerwica... już czwórka klubowiczów, a Atkaa niedługo wróci z podróży to będzie piątka :P i LuC wrócił, może też wstąpi do klubu :P
Przyjaciel forum

przez Ania1987 28 lut 2007, 23:19
Ale rano nikogo nie było :( A tak właściwie na marginesie to, jaki jest temat tego naszego klubu, bo czasami zastanawiam się, co jest jego motywem przewodnim? (czytaj o czym tu rozmawiamy) :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 01 mar 2007, 00:16
Wiesz co Aniu... pogaduchy o wszystkim praktycznie, ale same pozytywne tematy, na pewno nie o omdleniach :P ("Zamiast zemdleję").
Przyjaciel forum

przez Atkaa 09 mar 2007, 11:34
Uwaga! Reaktywacja temaciku niezbędna! Zauważyłam, że odkąd został zaniedbany większość moich znajomych popadła w stan wstrzymania (ujete delikatnie) :P Człowiek nie może cały czas pisać o dolegliwościach i chorobach, bo zapewni sobie szaleństwo! Tutaj oderwijcie się na chwilę od przygnębienia i piszcie o czym chcecie, byle na wesoło :mrgreen: Wyobraźcie sobie, że zamiast przed komputerem, siedzimy w kafejce przy małej czarnej i sobie plotkujemy. Fotele są wygodne, miekkie. Można się rozłozyć, wyciągnąć nogi (bez złych skojarzeń) i dać się ponieść przyjemności relaksu :mrgreen: Mmmm.....
Mam nadzieję, że z niedługo więcej czasu bedziemy poświęcać na przyjemności a mniej na zamartwianie się.
To co? Idziemy na duże latte z bitą śmietanką? :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez wiatr 09 mar 2007, 13:43
No z moją wyobrażnią jest calkiem calkiem :mrgreen: ,, Janie prosimy o kartę meni"
Atkaa jak sądzisz może zamówimy tamta salę .............o tam w głębi .patrz ogromny stoł z tyloma kszesłami siedzacymi, zdaje się że dzisiaj i na łykend sporo nas tu będzie a ,,Jan będzie donosił, donosił nam pyszności" .........Zapowiada się super spotkanie...........hyyy..........skoro nie mozna potańczyć...........to może by tak jeszcze jakiej muzyki posłuchać..................
Ooooooooooo patrz ktoś wchodzi.
Witaj,.........witaj............. tu jesteśmy........................... :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez Atkaa 09 mar 2007, 14:02
wiatr napisał(a):skoro nie mozna potańczyć...........to może by tak jeszcze jakiej muzyki posłuchać..................

COOOOO? TANCZYC NIE MOZNA???? PFFFFFFF :shock:
JANIEEEEEEEEEEEE! Prosze rozłozyć parkiet! Będę tańczyć z wiatrem :mrgreen: (tylko żeby mi jakieś latino puścili, co bym się mogła rozkręcić) :mrgreen: O i szafa grająca!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez wiatr 09 mar 2007, 14:25
UUUUUUUUUUUUUuu Atkaa jakie poczucie rytmu. Jesteś niesamowita. Czy tak aby nie bralaś ostatnio udział w tańcu z gwiazdami. Tańczysz jak prawdziwa gwiazda. :lol:
Jak szaleć to szleć :mrgreen:
Patrz, patrz tam w rogu siedzi kilka osob, .............wyglądają jakby byli nieśmiali czy coś :mrgreen:
E..............oni chyba tylko tak udają, nie wierzę przecież tacy otwarci są na foryum. Nie, to chyda jacyś obcy..Muszę podejśc bliżej i im sie przyjżeć kto to jest. To Tak zawsze ze mna jest jak zapomne zalożyc na nos okularow ślepa jestem jak kret. :mrgreen:
Ale jest cudownie, łapmy chwilę .................. :mrgreen: :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez Atkaa 09 mar 2007, 14:38
No coś ty, wiatr, ci nieśmiali to spotkanie bankierów :mrgreen: . U nas wszyscy w szampańskim humorze! A z tymi okularami uważaj bo ja zaraz piruet będę robiła :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 09 mar 2007, 16:37
To ja jeszcze do powyższych poproszę taniec egzotyczny i drinki z parasolką :D :lol:
Przyjaciel forum

przez Atkaa 09 mar 2007, 18:45
Piotrek napisał(a):poproszę taniec egzotyczny i drinki z parasolką

nie ma sprawy Piotrek, ty egzotycznie się powyginaj a my Ci damy za to drinka z parasolką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 09 mar 2007, 19:46
Dobra, ale ty tańczysz po mnie :lol: najpierw hula-hula a potem kankana :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez maiev 10 mar 2007, 00:28
hmm - to nauczcie mnie ;) - też bym potańczyła ale kompletnie nie umiem :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez LuC 10 mar 2007, 01:10
Piotrek napisał(a):To ja jeszcze do powyższych poproszę taniec egzotyczny i drinki z parasolką :D :lol:
ja rozumię twoje przejęzyczenie... chodziło oczywiścieo taniec erotyczny :> 8)
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

Sortuj wg