Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez maiev 24 kwi 2007, 16:16
Atkaa napisał(a):Apropos snów to ja mam od dwóch tygodni takie sny, że postanowiłam je spisywać

też mam ostatnio dziwne sny - tylko że ja wolę o nich nie pamiętać brr :evil:
"I need a new version of me..."

przez Atkaa 24 kwi 2007, 17:07
Jest ktoś chętny na majówkę w górach "niskich'? :D
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 24 kwi 2007, 17:46
Atkaa napisał(a):w górach "niskich'

a które to??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 24 kwi 2007, 17:50
No takie niedaleko Zawoji :D Blisko stamtąd na Babią Górę :D Jedziesz??? :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 24 kwi 2007, 18:41
cholerka- dla mnie to za daleko. :cry: już 2 lata wybieram się w Góry Stołowe i nie mogę się wybrać. A to bliżej. :?

przez Makcia 26 kwi 2007, 13:49
Atkaa nie byłam w górach niskich ale chętnie bym je zobaczyła :D
A kto jedzie? Bo może skusiłabym sie jednak :D
Bardzo chciałabym wyjechać gdzieś na majówke tymbardziej że tak ładnie ma być..a tu u nas niby fajnie w Sosnowcu ale jakoś tak troche betonowo..pobiegałabym po łące z rozwianym warkoczem ;)

przez depresyjny86 26 kwi 2007, 13:56
Wy to macie fajnie,ja nawet nie moge myśleć o wyjeżdzie :cry: ,ale ciesze się że przynajmniej wy możecie sobie gdzieś pojechać ;)
:)

przez IceMan 26 kwi 2007, 14:36
Oj też bym się gdzieś przejechał. A tu człowiek przykuty będzie do polskiego :cry: wrrrrrr... :evil:
Przyjaciel forum

przez Makcia 26 kwi 2007, 14:53
Możemy sobie pojeździć palcem po mapie...ech...
Mam nadzieje że może w wakacje uda sie coś wykombinowac z wyjazdem i zwiedzaniem...uwielbiam zamki..
Darek jak to nie możesz??? Pewnie że możesz to zależy tylko od Ciebie...powiedz sobie że jeśli tylko będziesz miał ochote to właśnie że dasz rade...wszystko zależy od nas samych :D
Kiedyś was zaprosze do Sosnowca żebyście mnie odwiedzili i zobaczyli jak my sie tu mamy.. z Gusią...i nie biore pod uwage żadnych "nie chce mi sie lub nie moge" :D
Pozdrawiam Was serdecznie pa pa ;)

przez IceMan 26 kwi 2007, 15:00
Kiedyś was zaprosze do Sosnowca żebyście mnie odwiedzili i zobaczyli jak my sie tu mamy.. z Gusią...i nie biore pod uwage żadnych "nie chce mi sie lub nie moge"

Dobra :mrgreen: trzymam za słowo ;)
Przyjaciel forum

przez Makcia 26 kwi 2007, 15:21
Ok :D Termin ostateczny odwiedzin ustalam na 30 czerwiec :D
Macie wszyscy 2 miesiące aby pozbyć sie nerwic ;)
piotr a Ty to już na pewno sie nie wymigasz tymbardziej że mialeś tu być juz ostatnim razem :D No ale rozumiem matura..potem nie będzie już usprawiedliwień ;)

przez Atkaa 26 kwi 2007, 19:14
A kto jedzie? Bo może skusiłabym sie jednak

Magduś JA jadę :mrgreen: A tak powaznie to jade ja :D i mój facet. Więc pakuj śpiwór i galoty na zmianę :!: Dziś się dowiem, kiedy można się tam zacumowac :twisted: Faaaaaaaaaaanie by było :P
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Makcia 26 kwi 2007, 20:34
Atkaa no to jak znajdziesz cume to daj znać z miejsca :D Chciałabym pojechać a gatki już spakowałam i nawet są w miare modne bo to frotkowy róż :D Bajerancki..
No to ja czekam już a Ty daj znać co i jak ...

przez wiatr 26 kwi 2007, 22:00
Witam Wszystkich bardzo serdecznie i przepraszam jednocześnie,że nie dawałam znaku o sobie. sory. nawet za to, że nie będę teraz pisała na temat w/w ( zazdroszczę Waszych planów dotyczący wyjazdu. Super. Cieszę się że macie tak wspaniale plany. Różo synkowi na pewno poszło dobrze na egzaminie w gimnazjum - przecież ma tak wspaniałą mamę- .

Jestem nawet teraz strasznie przemęczona, oczy same mi się zamykają - powód - całkowita zmiana u mnie w pracy. -czuje się każdego dnia ,, odlotowo" nieraz łapię się po zakończeniu pracy zawod. na zadawaniu sobie pytania ... jak ja mam na imię ? totalny zakręt- A w domu siadam do pisania pracy - totalny zakręt- czytelnia, biblioteka, pozyskiwanie materiałów z innych instytucji itp.. nie będę zanudzała. Ale jedno co mogę napisać zawsze a to zawsze myślę o Was, teraz uśmiecham się sama do siebie gdyż moja wyobraźnia tak się wyostrzyła że zobaczyłam Was. Dziś jest 26.04.2007 zbliża się matura wiem emocje bywają różne. Boże jak bym tylko mogła z Was zabrać te rozrabiające emocje byście maturzyści mogli z uśmiechem na twarzy , tak naprawdę lekko ze spokojem skoncentrowani przystąpić do niej i zdać jak najlepiej i droga otwarta na kolejny etap w waszym życiu - uczelnia ta wymarzona.

Jak tylko się obrobię z tym moim kociołkiem powrócę natychmiast. Sory a póki co jeszcze to trochę potrwa. Nie gniewajcie się na mnie Plis.Bardzo a to bardzo Was lubię . Pa kochani. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Sortuj wg