Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 20:00
Doberman, olej hejterów, a mając tak wyraziste poglądy jak ty, trzeba się liczyc z ewentualną krytyką. Trzymaj się i nie przejmuj!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Doberman 17 lis 2014, 20:03
kosmostrada napisał(a):Doberman, olej hejterów, a mając tak wyraziste poglądy jak ty, trzeba się liczyc z ewentualną krytyką. Trzymaj się i nie przejmuj!

Wiesz, normalnie bym olał i się nie przejmował, ale pewna osoba po prostu postanowiła sobie zrobić ze mnie kozła ofiarnego, co jej się nie uda,

Proszę hejterkę żeby darowała sobie chamskie docinki pod tym postem.
Doberman

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 20:10
Doberman, a jak uznasz, że pewne granice zostały przekroczone zgłoś to do adminów i już.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 17 lis 2014, 20:10
Hej

Jest mi strasznie smutno :( , bo się strasznie zawiodłam na jednej osobie, którą traktowałam poważnie, liczyłam na przyjaźń, a ten ktoś mnie potraktował jak jakąś niunię, cholera jasna :why: :why: :why: ( może z głupoty lub tego, że mu na mózg padło, nieważne ). Uważam, że należy mieć trochę szacunku do drugiego człowieka :idea:
Przytulcie mnie dziewczyny, bo mnie zaraz szlag trafi na moją wieczną naiwność :time: Chyba wstąpię do klubu Makabry - co mi pozostało :bezradny: ???

Zalatana23, oni na takiej terapii mają teorię na każde chrząknięcie lub obrócenie się w niewłaściwym momencie na krześle. Ja to przerabiałam parę lat temu, tylko nie wytrwałam do końca. Pewnego razu wkurzyłam się na jednego współuczestnika terapii ( akurat był to zakonnik ) i dostał solidne lanie swetrem kobiety, która obok mnie siedziała. Same widzicie - wszyscy faceci są tacy sami ! Ale teraz bym już tak szybko się nie dała i skonfrontowała z tą sytuacją, ale wtedy byłam głupią gęsią. Teraz w sumie też jestem :(
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 20:14
Arasha, oc ja Cie potulam :**************** no faseci to potrafia byc baranami na szczescie nie kazdy taki jest ! Znam co najmniej kilku ktorzy sa calkiem w porzadku :)

mam nadzieje ze tez takiego spotkasz .Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nicholas1981 17 lis 2014, 20:15
Arasha, ja Cię przytulę. Może być?
Nicholas1981

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 20:21
Arasha, mysle ze Ty nie jestes naiwna tylko masz za dobre serduszko :**********czytam Cie juz jakis czas i widze to w Twoich postach.
Niestety czesto sie wtedy obrywa po glowie ale i wszystkie piekne chwile przezywa sie pelniej :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 20:22
Arasha, tulam! Ale wiesz że taki zawód też jest ci potrzebny do normalnego funkcjonowania i poruszania się w świecie, który nie całkiem jest przecież idealny i piekny. Na całe szczęscie nie jedna ryba w stawie i nie po niej tylko oceniac. Uczysz właśnie swój mózg reagowania na frustrację i dajesz radę, naprawdę!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 20:25
Kochane ide na kolacje !
A propos cod zis szamacie ? :D

Ja zjem kielbaske na cieplo , ale taka z indyka odchudzona :)

Spamowa wyspa

przez Arasha 17 lis 2014, 20:27
Nicholas1981, tak Nickuś chcę :why:

platek rozy, wiem, że jestem naiwna, mam dobre serduszko, wszystkim bym chciała dogodzić, ale jak 40-paroletni facet, z którym koresponduję od paru tygodni zadaje mi pytanie, czy widziałam ... ( domyślcie się ! ), a potem przysyła na maila zdjęcie ( nie swoje, mam nadzieję ), to jestem wkurwiona na maxa. A ja mu 19 swoich fot wysłałam :why: :why: :why:

Płatku poprawisz mi humor, jak mi coś na moją 30 z sympatii uklecisz :D ( tylko nie kolczyki, bo nie noszę )

Doberman, wiem, o kogo chodzi i uwierz mi - nie rozumiem kompletnie tej osoby, w dupie jej się poprzewracało i tyle.
Mnie jeden koleś też ostatnio nie daje spokoju i tropi moje posty. Po prostu idzie zwariować. Najlepiej to ignorować i nie dawać takim gadzinom żeru :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lis 2014, 20:31
Arasha, :shock: boshe ja kiedys tez taka fote dostalam od znajomego ktory wydawal sie calkiem do rzeczy .I tym samym sie znajomosc skonczyla bo nie lubie takich zagran zwlaszcza jesli sie przyjaznimy i z gory jest powiedziane ze nic z tego nie bedzie wiecej.

A co lubisz z bizu? Bransolki?

Ja nastawilam kielbaske .

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 20:37
platek rozy, ja dziś bez kolacji chyba, bo się przeżarłam na obiad, więc tylko gruchę zjem. Ale herbatek jeszcze wypije na pewno kilka.

Arasha, lekko obrzydliwe, ale co zrobic... Jak widzisz po platku, nie ty jedna masz takie doświadczenia.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 17 lis 2014, 20:38
platek rozy, napiszę Ci na priva, o kogo chodzisz, to padniesz, bo nieraz czytałaś jego posty na forum i gościu wydaje się całkiem do rzeczy

Ucieszyłaby mnie bransoletka albo jakiś wisiorek :105: , ale masz dużo czasu, bo moje urodzinki przypadają w dniu zarejestrowania się Jerzyka na forum ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lis 2014, 20:44
Arasha, Powinnaś napisac na forum o kogo chodzi, toby gościowi odechciało się takich numerów. Ale pewnie masz za dobre serce, żeby to zrobic, o czym koleś wie. :evil:
S. Beckett

Sortuj wg