"Wszyscy jesteśmy Scrooge'ami" czyli hejt na święta!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez deader 18 gru 2013, 12:51
Święta są do dupy, ssą wory i generalnie mogłoby ich nie być. Fałszywe życzenia, przyklejone sztuczne uśmiechy, ploteczki i obgadywanki, kłótnie i dramaty - ileż to nerwów można byłoby sobie zaoszczędzić gdyby nie ten przeklęty coroczny bilet na piekielną karuzelę.

Wkurvia cię że znów usłyszysz "kiedy się wreszcie ożenisz / wyjdziesz za mąż"? Krew ci się gotuje na myśl o kolejnej parze skarpet od babci? Tutaj możesz pojęczeć o wszystkim co cię drażni w tak zwanym "Bożym Narodzeniu" oraz pochodnymi (Sylwester, kolędnicy, ksiądz przybywający po haracz)!

Sporo zostało już napisane na ten temat w dziale "Jak się dzisiaj czujesz" ale święta generują taką ilość hejtu i wkurwu że starczy go na długo. Więc może zacznijmy toczyć jad ponownie, oficjalnie otwieram listę wkurwiających świątecznych rzeczy: wkurwia mnie że będą to kolejne święta z rzędu które spędzam jako singiel, kiedy mój brat gej będzie świętował co najmniej 5-te święta pod rząd z tym samym facetem :evil: Równie wkurwiający są pod tym względem praktycznie wszyscy moi znajomi, każdy "sparowany", tylko ja jak ostatnia pipa sam. A choinka im d...!
Ostatnio edytowano 18 gru 2013, 12:56 przez deader, łącznie edytowano 1 raz
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Arhol 18 gru 2013, 12:56
Mnie zaś w*rwia w świętach cała szopa,składanie sobie życzeń które są warte tyle co wyrzuciłem po podcieraniu dupska po śniadaniu (btw,czasem zastanawiam się czy te salwy pierdów,to nie jest jakaś dupna artyleria),w*rwiają mnie świąteczne obrzygane lukrem i tęczą piosenki,karp którego nigdy nie jem do końca, i bzdetne czytanie biblii.

A także określenie "łamać się opłatkiem",że co,biorę paczkę opłatków, i napierdalam komuś po ręce aż ją złamie? :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 18 gru 2013, 12:59
Kestrel napisał(a):A także określenie "łamać się opłatkiem",że co,biorę paczkę opłatków, i napierdalam komuś po ręce aż ją złamie? :pirate:

Nigdy nad tym nie rozkminiałem ale brzmi przezajebiście.

Kolejna rzecz która mnie wkurza to że każdy pieprzony sklep jest obwieszony cholernymi bombkami, sztucznymi choinkami i resztą tego świątecznego syfu, a z głośników w kółko lecą kolędy. Kolędy! Jeden z najbeznadziejniejszych gatunków muzycznych ever!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 18 gru 2013, 13:02
ja tam lubie swiateczne nuty

moja ulubiona :105:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez TEUFEL 18 gru 2013, 13:03
CHWDŚ! :mrgreen:
TEUFEL

przez Rico 18 gru 2013, 13:04
deader napisał(a):Święta są do dupy, ssą wory i generalnie mogłoby ich nie być. Fałszywe życzenia, przyklejone sztuczne uśmiechy, ploteczki i obgadywanki, kłótnie i dramaty - ileż to nerwów można byłoby sobie zaoszczędzić gdyby nie ten przeklęty coroczny bilet na piekielną karuzelę.

Wkurvia cię że znów usłyszysz "kiedy się wreszcie ożenisz / wyjdziesz za mąż"? Krew ci się gotuje na myśl o kolejnej parze skarpet od babci? Tutaj możesz pojęczeć o wszystkim co cię drażni w tak zwanym "Bożym Narodzeniu" oraz pochodnymi (Sylwester, kolędnicy, ksiądz przybywający po haracz)!

Wkurvia mnie to, ta sztuczność, wszyscy nagle sobie mają być przyjaźni i mili, zamiast starać się na co dzień. Wszechobecna komercja. Większa samotność, bo znajomi wyjeżdżają do rodziny itd.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez deader 18 gru 2013, 13:07
elo, nie liczy się :D To nie kolęda :D Tak jak i to, mimo że zajebiste, i "w temacie":

Jakby to leciało w sklepach to nie miałbym nic przeciwko :P

przez hyperactive 18 gru 2013, 13:16
Podchodzę do tego wszystkiego z odpowiednim dystansem, także święta mi się kojarzą z przyjemnym okresem :)

Co mi się naprawdę nie podoba to właśnie łamanie się opłatkiem i życzenia, wśród rodziny zawsze jest beka: Każdy mówi "Zdrowych spokojnych", "Wszystkiego dobrego" - hahahaha, jakie to sztuczne :D Konkretne życzenia nie ma co.
A tak:
TV nie oglądam - nie widzę tych pier.dolonych reklam na miesiąc przed świętami
Po sklepach nie chodzę - nie widzę ogromnego tłumu ludzi wydających hajs na bzdety

Największy plus:
Na pewno podobają mi się wielkie choinki, oświetlone miasta lampkami, różnymi ozdobami. Naprawdę robi się przyjemny klimat, miło popatrzeć.

EDIT:
JA PIER.DOLE, nie mogę dodać filmiku, nie wiem jak to się robi :(
Moja ulubiona kolęda: http://www.youtube.com/watch?v=by2nHrEiS_Y
Ostatnio edytowano 18 gru 2013, 13:19 przez hyperactive, łącznie edytowano 2 razy
"Wytrwałość - nie siła, czy inteligencja - jest kluczem do wykorzystania pełni twego potencjału" - Winston Churchill

przez deader 18 gru 2013, 13:18
hyperactive napisał(a):łamanie się opłatkiem i życzenia, wśród rodziny zawsze jest beka: Każdy mówi "Zdrowych spokojnych", "Wszystkiego dobrego" - hahahaha, jakie to sztuczne :D Konkretne życzenia nie ma co.]

No to mój stary rozpierdziela system bo co roku składa mi jedno krótkie życzenie:

"SCHUDNIJ!" :lol:

przez hyperactive 18 gru 2013, 13:22
No to mój stary rozpierdziela system bo co roku składa mi jedno krótkie życzenie:

"SCHUDNIJ!" :lol:

Też spoko, hahaha. Konkretny przekaz :D Może i nawet lepsze to niż "zdrowych,spokojnych"...

A i wkurrwiają mnie te smsy od nawet nieznanych mi ludzi i te sztuczne wierszyki kopiowane od innych i masowo wysyłane do wszystkich. BEKA z tego MAX.

Oooo, ogarnąłem, trochę techniki i jestem w domu :D

-- 18 gru 2013, 12:32 --

Znalazłem jeszcze dwa plusy:

- Wolne od zasranej uczelni i problemów z nią związanych
- Duuuuużo, duuuuuużo alkoholu i pasterka w pubie :D

"Wytrwałość - nie siła, czy inteligencja - jest kluczem do wykorzystania pełni twego potencjału" - Winston Churchill

przez slow motion 18 gru 2013, 13:34
deader, :great: :great:

*usłyszeć od rodziców którzy dwa razy do roku chodzą do kościoła rozkaz, żeby iść na pasterkę. (bo jak to tak można w świeta nie iść?)
*życzenia co roku te same, które się nie spełniają z wykur.iscie sztucznym usmiechem.
*zobaczyć biednego ojca, który jest wiecznie skrzywdzony przez całą rodzinę, bo nikt nie docenia, że tyra za granicą, nikt go nie kocha
*zobaczyć brata alkoholika, który ma wyjeb.ne na wszystko w koło i robi wszystko by wkurzyć rodziców.
*usłyszeć narzekania na temat brata, oczywiście nie po to wyprowadziłam się z domu, żeby nie patrzeć na to cholerstwo.
*słyszeć od matki przedświąteczne jęczenie jaka to ja jestem beznadziejna, bo szukam pracy ale jakoś jej nie mam, że "nie liczą się chęci tylko to co jest"(WTF?!) i, że zapewne "będę taka jak mój brat" - kocham ten tekst!
*patrzeć na ojca pedanta, który wszystkich ustawia w koło i biega ze szczotką, zmiotką bo trzeba kuźwa sprzątać, święta!

jedyne z czego sie ciesze to to, ze siostra z dzieciakami przyjezdza, bo strasznie za nimi tesknie no i to, że zobacze moją ukochaną babcię.
Plusem jest też to, że będę miała obok mojego Mężczyznę.
Już trzęsę się na samą myśl o tym wszystkim. :roll:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez monk.2000 18 gru 2013, 13:36
A ja nie czuję jakiegoś wielkiego hejtu z okazji świąt. Dzień jak co dzień. Raz jest dzień bez stanika, innym razem urodziny Szekspira na Googlu, a teraz będą święta.

Chyba jestem za mocno w swoim świecie, żeby zauważyć jakąś różnicę. Z resztą święta nie tyle mnie wkurzają, co dziwią. Świat jest dla mnie niezrozumiały, to i święta są czymś takim z księżyca. Po co to komu, skąd się wzięło, a ostatecznie i tak będę się zastanawiał o sensie życia. Czyli jak zawsze.

Kiedyś miałem teorię, co ludzi pcha do świętowania, ale ostatecznie upadła i dalej nie wiem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez TEUFEL 18 gru 2013, 13:39
slow motion, ciepełko domowego ogniska masz :twisted: Nie dziwie się, że tak lubisz te gówniane święta.
TEUFEL

przez Śmiercionauta 18 gru 2013, 13:39
a ja już się nie mogę doczekać swojej małej tradycji :)) Po kolacji wigilijnej włączam na kompie Maxa Payna(gre) i przypalam lufkę ;) :P
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg