Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pstryk 10 mar 2008, 20:03
Wszystkim Mężczyznom Forumowym życzę wszystkiego dobrego - dziś wasz dzień :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Jestem w niebie - mam URLOP :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pstryk

przez IceMan 10 mar 2008, 20:55
bethi napisał(a):Wszystkim Mężczyznom Forumowym życzę wszystkiego dobrego - dziś wasz dzień

dziękujemy :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez ulala 10 mar 2008, 21:28
:arrow: to nie byl moj dzien, same nerwy, pretencje, i głód, jak Polak głodny to zły .....niech juz bedzie jutro :cry:
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 11 mar 2008, 02:15
ps. znowu sie zakochalam xD ale moj obiekt jest nieosiagalny .. zycie jest okrutne...

A ja chyba jestem na etapie zauroczenia......szkoda że jestem zauroczony osobą ktora kogoś ma :cry: :cry: :cry: .A i to jest bez sensu bo jestem zauroczony jedną a wciąz myśle o innej.........boszzz jakie te ludzkie uczucia są dziwne :shock: ,heh ale u oby dwoch nie mam szans.
:)

przez zimbabwe 11 mar 2008, 12:02
A ja dziś proponuję wycięcie wszystkich olch :!:
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Mooni 11 mar 2008, 13:08
zimbabwe napisał(a):proponuję wycięcie wszystkich olch

alergia? współczuję!

Mój dzionek jest względny. Troszkę zakrecona dziś jestem, ale sobie radzę. Zapomniałam wziąć tabletki, na szczęście nic wielkiego sie nie dzieje.
Marzę o urlopie, choćby kilka dni nicnierobienia 8)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez zimbabwe 11 mar 2008, 13:46
Mooni no niestety alergia. Mam największe nasilenie od 5 lat i diabelsko się męczę. No to co, szanowne użytkowniczki i szanowni użytkownicy tego forum - idziemy w czynie społecznym ciąć olchy? ;)

przez depresyjny86 11 mar 2008, 14:00
No to co, szanowne użytkowniczki i szanowni użytkownicy tego forum - idziemy w czynie społecznym ciąć olchy?

Idziemy ;)

Mój dzien zaczął się fatalnie....kurde zaczyna mi sie coś dziać we lbie bo po prostu caly czas na siebie w swoich myślach najeżdzam.......cały czas mam myśłi że jestem tchórzem......jeszcze to potwierdzila moja matka na dodatek :cry: i rzeczywiście tak jest bo się wszystkiego strasznie boje<wszystkiego co związane z ludżmi>Jak mam się zmienić??już nnaprawde nie chce być tchorzem,nie chce się bać wszystkiego nie chce siębać pracy,zrobienia prawa jazdy.......czy choćby pojścia do siłowni?
Mam wrazenie że nie jestem prawdziwym mężczyzną<bo przecież mężczyzna nie powinien się bac>
Jakie to wszystko jest skomplikowane

przez ulala 11 mar 2008, 19:01
:arrow: fak fak fak :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
bylam u arelgologa bo mam dziwne objawy w pewnym mieszkaniu ale tam bywam rzadko bo to inne miasto, no wiec poszłam i dostałam mase lekow, na codzien nic mi nie jest wiec czemu mi dała ich tyle ? :( i jeszcze je wykupilam, jestem zła i smutna :cry: no kurde barc 3 rozne proszki do inhalacji to chyba PRZESADA , co ja mam robic :cry:

przez zimbabwe 11 mar 2008, 19:14
ulala, , wiem coś o tym, więc ci powiem dlaczego akurat 3 proszki - i to żadna przesada. Ja też używam 3 inhalatorów, tyle że jeden z nich to akurat aerozol a nie proszek. Pewnie dostałaś jeden inhalator z lekiem długodziałającym rozszerzającym oskrzela, jeden ze sterydem wziewnym (zapobiegawczy, przeciwzapalny), a jeden z krótkodziałającym w razie nagłego wypadku. Nie chcę się tu rozpisywać na ten temat, więc odsyłam do stron: www.astma.edu.pl , www.alergia.org.pl , www.alergik.blog.onet.pl . Życzę miłej lektury!

przez ulala 11 mar 2008, 20:43
zimbabwe ale ja nawet testow alergologiczncyh nie mialam robionych, i ta nerwica nie pozwala mi na wziecie takiej ilosci lekow do tego jescze tabletkek skoro na wiem tak na prawde czy jestem uczulona czy nie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Boze siedze i rycze

przez IceMan 11 mar 2008, 23:44
Niewyspany, zmęczony, najeździłem się po Wrocku żeby zrobić sobie kopię zapasową danych z laptopa, ale... w końcu się udało i jestem zadowolony. Do tego wreszcie jest darmowy necik na stancji, więc jest git :D chyba się nawet w miarę układa, ale to chyba dlatego że staram się nawet wśród negatywów jakieś pozytywy dostrzegać, bo w końcu po co się zadręczać niepotrzebnie wszystkim dookoła... jak życie jest ciężkie to trzeba sobie ulżyć.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 12 mar 2008, 01:43
A ja biore sie za wiosenne porządki w moim życiu.........koniec ze staniem w miejscu....

przez zimbabwe 12 mar 2008, 08:59
Ulala, testy alergologiczne to są testy w 90 % g...o warte. Są w większości wypadków zupełnie nieskuteczne. Czytałam jak jeden alergolog zrobił je sobie - sam cierpiał na alergię - i wyszło mu, że ma tylko uczulenie na sarninę. A jak sama chyba wiesz, alergia to reakcja na coś, z czymś chociaż raz miałaś kontakt. A ten alergolog nigdy sarniny nawet na rękach nie trzymał! Sama widzisz, że te testy są niewarte czekania i pieniędzy. A leki wziewne są z reguły bezpieczne jeśli o interakcje chodzi. Zależy jeszcze jaką dawkę bierzesz, ale zapewniam cię, że nie masz się czego bać, naprawdę, bo to co wdychasz to najwyżej 7% tego dostaje się do krwi, a reszta siedzi w płucach. Na pocieszenie dodam, że jeśli masz to lekkie, to w końcu odstawisz co najmniej jeden lek - ja byłam bliska, ale cóż, ostro chwyciło mnie na olchy więc nie mogę.

Sortuj wg