Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 30 gru 2007, 14:33
Amy Lee napisał(a):Myślę sobie o tej sesji i styczniowych tygodniach, w ogóle mnie to wszystko nie bawi.

Może lepiej będzie zacząć sobie tym zaprzątać głowę w nowym roku :? też nad tym ubolewam, bo sporo tego mnie czeka :roll:

Na razie trzeba się będzie sylwestrem zająć... w tempie ekspresowym :P
Przyjaciel forum

przez smutna48 30 gru 2007, 16:40
dzieki wam ale mi tak głupio ja mu powiedziałam że Ona będzie ze to i takie tam nie w domu to nie zostaniemy napewno albo pojdziemy tu ma coś być albo pod pałac kultury nic innego mi do głowy nie przychodzi zawiodłam się na niej... eghhh po tym co przeszłam bolach cierpieniach czuje sie zawiedziona achcialam zeby było ok ale jak ona jest taka to ja serdecznie to pier... Nie wiem co mam zrobić ... Ona nie chce bo uwaza że głupio tak po 10 latach nie widzenia się zaprosić go od razu do domu ... i chyba dlatego ... a mi płynął łzy eghhhhhhh ;( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Moze ktoś z was tesz by się wybrał kto jest z warszawy?????
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Amy Lee 30 gru 2007, 18:16
IceMan napisał(a):
Amy Lee napisał(a):Myślę sobie o tej sesji i styczniowych tygodniach, w ogóle mnie to wszystko nie bawi.

Może lepiej będzie zacząć sobie tym zaprzątać głowę w nowym roku :? też nad tym ubolewam, bo sporo tego mnie czeka :roll:

Ponieważ mam jeden egzamin zdawać jeszcze z niższym rokiem, umówiłam się z nową koleżanka na wspólną naukę i kurczę raźniej mi :D

Teraz przygotowuję na zaliczenie z psychologii referat o depresji u młodzieży, właśnie się biorę do czytania artykułów.
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 30 gru 2007, 18:22
biorę się za (chyba ostatnie) sprawozdanie z fizyki...
Przyjaciel forum

przez anonim 30 gru 2007, 18:46
A ja spędze jednak sylwka sam w domu, e tam przesiedzę go sam w swoim pokoju przed kompem. Jakoś tak smutno się zrobiło ostatnio...Mam doła i nic mi się nie chce robić, nie chce mi się grać na kompie, nigdzie iść, z nikim rozmawiać przez cały czas mógłbym tylko spać.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez smutna48 30 gru 2007, 19:07
Polina napisał(a):Smutna, nie ważne gdzie się bawisz, ważne w jakim towarzystwie. Będzie dobrze.

TAK Tylko cały czas boje się wszystkiego... Moze zbyt spontanicznie zaprosiłam go do siebie może jestem szurnieta????? ale tak bardzo chciałam żeby zeby przyjechał zeby był... że kompletnie mi chyba odbiło jesli mowa o towarzystwie to własnie w tym sęk ze w tej chwili nie mam nikogo ;( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Susan Taylor

przez Amy Lee 30 gru 2007, 19:21
smutna48, dasz radę, jakoś przezimujesz, wstanie nowy dzień, nowy rok, odnajdziesz się.

Ech, zauważyłam dziwną prawidłowość, ludzie normalnie się boją zostać sami w noc sylwestrową. Boją się, że ich te przesuwające się tryby czasu przytrzasną? Przecież to zwykła noc, i parafrazując Urszulę, głowa pod koc, byle do rana.

A ja będę sobie z rodzicami jeść tort i oglądać filmy na DVD, o! :mrgreen:
Amy Lee

przez raven 30 gru 2007, 20:12
Ja też dołączam do ludzi spędzających Sylwestra samemu;) Będe siedział razem ze swoimi starszymi:P Troche to przygnębiające, biorąc pod uwagę to że wszyscy gdzieś idą do znajomych, ale co tam jakoś przezyje tą noc. Już wole posiedzieć samemu niż wpraszać się do ludzi których prawie nieznam.
Mam nadzieje że nowy rok będzie lepszy od tego i kiedyś znajdę swoją druga połówkę, z którą będe mógł spędzać każdą wolną chwilę, czego też życzę Wam - wszystkim tym którzy są samotni;)

Pozdrawiam.

przez pyzia1 30 gru 2007, 20:25
Amy Lee napisał(a):Ech, zauważyłam dziwną prawidłowość, ludzie normalnie się boją zostać sami w noc sylwestrową. Boją się, że ich te przesuwające się tryby czasu przytrzasną? Przecież to zwykła noc, i parafrazując Urszulę, głowa pod koc, byle do rana.

Boją się siedzieć w domu bo myślą, że w tym samym czasie wszyscy (oprócz nich) będą się świetnie bawić. Ja też na początku chciałam zostać w domu ale potem właśnie tego zaczęłam się bać. Nie cierpię Sylwestra! I tego zdychania potem 1 stycznia :roll: Ale w tym roku mam zamiar nie pić i nie zdychać :smile:
Tylko bierze mnie przeziębienie więc mogę mieć mały problem z wygramoleniem się z wyra. Czy ktoś zna jakiś sposób na ekspresowe ozdrowienie?
smutna, nie penkaj, obojętnie co wymyślisz w końcu na tego Sylwka chłopak będzie się poprostu cieszył, że jest z Tobą
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez smutna48 30 gru 2007, 22:08
pyzia1 napisał(a):smutna, nie penkaj, obojętnie co wymyślisz w końcu na tego Sylwka chłopak będzie się poprostu cieszył, że jest z Tobą

chciała bym zeby tak było...
Susan Taylor

przez Jaśkowa 30 gru 2007, 23:50
smutna romantyczny sylwek tylko we dwoje całkiem fajna perspektywa, nie możesz gdzieś matulki wysłać co byście byli sami wieczór przy świecach romantyczna kolacja?? 8) ja bym była zachwycona :lol:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez smutna48 31 gru 2007, 01:31
Nie mogę :( chyba ze jak Ona wyjdzie to matka pojdzie spac na doł ale nie moge jej prosić o to ona nie jest taka z nią cięzko się gada... eghhhh ja naprawde nie wiem co robić
Susan Taylor

przez smutna48 31 gru 2007, 11:05
tekla napisał(a):Jego milczenie to potwierdza.

wyolbrzymiasz. I prosze nie mysl tak o sobie ;-) bo wkręcasz sobie do głowy kompletą głupotę ;)
a to jak będzie wyglądał moj dzień dzisiaj to się dopiero okaze... :cry:
Susan Taylor

przez Rzaba 31 gru 2007, 11:36
a ja wstałam dziś z poczuciem ogromnej beznadziei..
Odstawiam leki oi od tygodnia mam dól..ehhh..szkoda gadac...czekam cierpliwie az mi przejdzie i nie poddaję się. Brałam prochy 7 mieisący i chcę się w końcu od nich uwolnic i udowodnic sobie, że jestem silna.

I tylko ta myśl i wiara daje mi siłe, zeby się nie poddawac.
Nie myślcie sobie, ze przychodzi mi to łatwo..to codzienna cięzka walka. Zajmuje się domem, staram sie normalni ezyć, choć w srodku mam niepokój i smutek. Płaczę często i juz bliscy nie dziwią się temu. Są kochani, bardzo mnie wspierają.

Sylwestra spedzam w swiom domu. zapraszam sporo ludzi. W tej chwili wcale mi się to nie podoba, ale wiem, ze musze zyć normalnie, ze musi być dobrze!!!!!.
Postanowiłam sie świetnie bawić i trak bedzie!
I postanowiłam jeszce jedno

OLAĆ TĄ MOJĄ DEPRASJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niech nie myśliże ze mną wygra.

Trzymajcie za mnie kciuki!!!

I jeszce jedno. Ciesze się , że ten parszywy rok się kończy i mocno wierzę w to, ze w następnym będe wolna i silna :D Czego i wam życzę :D
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

Sortuj wg