Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 18 gru 2007, 22:02
Co innego powiedzieć coś w złości a co innego stwierdzić fakt... tak to widzę
Przyjaciel forum

przez Pstryk 18 gru 2007, 22:03
snaefridur napisał(a):Nie brałam sobie przez 22 lata i nader kiepsko na tym wyszłam Wink.

Dlaczego? Ponieważ nie byli w stanie przyjąć prawdy, krytyki, odwrócili się na pięcie i zniknęli z Twojego życia? A popatrz na to z drugiej strony: Ci, którym jeszcze tego nie powiedziałaś nadal Cię wykorzystują. Z tym się lepiej czujesz? Wątpię...
Sprawę szczerości można załatwić w bardzo prosty sposób: wystarczy popracować nad sposobem wyrażania tych emocji, aby unikać słów, które mogą kogoś zranić, a jednocześnie wyrazić siebie. Inteligencji Ci nie brakuje więc ciekawam, co na to powiesz?
Aha, jest jeszcze pewien, jeden z istotniejszych, walor szczerości, a mianowicie dokonuje się 'naturalna' selekcja wokół Ciebie: zostają jedynie Ci, którzy są warci uwagi ;)
Jeśli jeszcze masz jakieś 'ale', mogę jeszcze co nie co zalet przytoczyć :mrgreen:
Pstryk

przez snaefridur 18 gru 2007, 22:13
Chociażby to,że można się mylić.Widzieć sytuację,przez pryzmat złego humoru i trudnego okresu w życiu,a po głębszym przeanalizowaniu sprawy okazuje się,że albo ta osoba pomogła nam wiele razy o czym bolejąc nad własną krzywdą zapomnieliśmy,albo sami pijawkujemy na kimś i wypadałoby zająć się najpierw tym.

Zresztą nie mówiłam,że nie warto mówić tego co człowiekowi na sercu leży,tylko to że gniew jest złym doradcą i warto odczekać.Zawsze.

bethi napisał(a):Inteligencji Ci nie brakuje więc ciekawam, co na to powiesz?

To ironia,czy próba manipulacji ?:P
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zmorek 18 gru 2007, 22:14
bethi napisał(a):Aha, jest jeszcze pewien, jeden z istotniejszych, walor szczerości, a mianowicie dokonuje się 'naturalna' selekcja wokół Ciebie: zostają jedynie Ci, którzy są warci uwagi

Je oł je, tak też zrobiłem, byłem szczery i zostało mi kilku ledwie znajomych, co to czasu często nie mają. :twisted:

A w ogóle cześć Wszystkim, wiem, jak bardzo tęskniliście, mogę Was już uspokoić: jestem z powrotem. :mrgreen:

Wprawdzie nie mogę pozbierać się do kupy już drugi tydzień, ale to szczegół.
No. To się wylałem i idę :idea:
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Pstryk 18 gru 2007, 22:26
snaefridur napisał(a):To ironia,czy próba manipulacji ?Razz

To prawda :D

Hm, skoro chcesz być idealna, to życzę Ci powodzenia. Istnieje takie słowo jak: 'przepraszam', które można zastosować w sytuacjach, gdy się człowiek pomyli. A pomyłek w życiu nie unikniesz. To dzięki nim jesteś taka mądra życiowo obecnie. Następna zaleta szczerości: jeśli osoba, którą ocenisz przez pryzmat humoru nie będzie potrafiła Cię zrozumieć, to będzie świadczyć o niej, nie o Tobie ;)

Zmorek napisał(a):Je oł je, tak też zrobiłem, byłem szczery i zostało mi kilku ledwie znajomych, co to czasu często nie mają. Twisted Evil

Hm, to zależy, jaki masz system wartości Dziubalku :D Lepiej mieć mniej i rzadziej ale na prawdę. No i odsyłam do jw w razie gdybyś jednak się pomylił...
A w ogóle to GDZIEś TY SIę CHłOPIE PODZIEWAł :!: :!: :!: :!:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:59 pm ]
IceMan, fajny avatarek :lol: Teraz zauważyłam podobieństwo tematyki :lol:
Pstryk

przez Sorrow 19 gru 2007, 00:20
Geez, właśnie się obudziłem.

przez IceMan 19 gru 2007, 00:56
bethi napisał(a):IceMan, fajny avatarek Laughing Teraz zauważyłam podobieństwo tematyki Laughing

trochę się w gimpie posiedziało i efekt jest :mrgreen:

PS. ten twój kocurek prześwietny :D
Przyjaciel forum

przez trofik 19 gru 2007, 01:09
witam jestem swier zy na tym forum moze ktos mnie wprowadzic co i jak 8)

przez smutna48 19 gru 2007, 01:21
bethi super koteczek
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez yeti 19 gru 2007, 01:38
smutna48 napisał(a):bethi super koteczek

no właśnie, Bethi poprostu fenomenalny ten Koteczek :lol: :lol: :lol:

przez depresyjny86 19 gru 2007, 02:49
Kotek jest super ;)
:)

przez Zmorek 19 gru 2007, 11:17
bethi napisał(a):A w ogóle to GDZIEś TY SIę CHłOPIE PODZIEWAł

W pracy za granicą, nic oryginalnego :-| A ostatnie dwa tygodnie pod stołem, pod łóżkiem 8)
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez pyzia1 19 gru 2007, 11:37
snaefridur napisał(a):A ja mam już dość "przyjaciół",którzy pojawiają się tylko wtedy,gdy mają ciężki okres w życiu i potrzebują wsparcia.Wcale mi to nie pochlebia :? .Dziś chciałam powiedzieć takiej jednej,co myślę o takim zachowaniu i co za tym idzie o niej,ale ugryzłam się w język,choć aż się we mnie gotuje.

Ech, jak ja to dobrze znam. Mam samych takich. I obojętnie, jakbym się nie zarzekała, że już nigdy więcej, jak już przychodzą bo coś potrzebują to zawsze im pomogę :( Chyba już się nie zmienię więc wmawiam sobie, że to zaleta.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Jaśkowa 19 gru 2007, 12:02
no to dzień do bani od rana mam lęki jadę na hydro co się cholera dzieje ??? czemu nagle znowu mnie męczy ???? co za gówno :twisted:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Sortuj wg