Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Jaśkowa 10 wrz 2007, 21:53
natik zdecydowanie to tak nie wygląda :roll: ale moja pierwsza psycholog podobnie się zachowywała ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez natik 10 wrz 2007, 21:58
czyli powinnam go zmienic raczej?bo jakos nie uwazam,ze takie wykresy mi pomoga:)no sorrka :D po tej wizycie mniej optymistyczna jestem niz przed....bez sensu
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez Zorki 10 wrz 2007, 22:15
natik napisał(a):czy to tak zawsze wyglada bo to moja pierwsza psychoterpia

Niedobrze to wygląda. Zaczynając od tego, że nie pomoże Ci osoba, która na starcię Cię zraża.

Tygryska napisał(a):Ja mam czego chciałam: rano mobilizacja, praca a wieczorem zasłużony odpoczynek Dzis było ok i mam nadzieję że będzie tak dalej.
No i rozgladamy się za mieszkankiem do wynajęcia.Chyba nie muszę pisać jak bardzo się cieszę

Miło o tym czytać :)

dżejem napisał(a):To wrzuć przepis w temacie "Kulinaria" w OFF TOPICU [chyba jest na stronie 2].

Przetestuję jakiś zupełnie nowy i wrzucę :]

Uff. Dziś wieczorem miałem podły nastrój. Zimno, ciemno, wilgotno, samotnie, szczęka boli i nie ma co ze sobą zrobić.
Ale wziąłem garść leków, ogarnąłem się coby jutro w drodze do pracy dzieci nie straszyć, pogadałem z siostrzyczką i już mi lepiej.

Ja się jesiennej depresji nie dam :]

Ale chcę zimę! Taką ze śniegiem, mrozami, żeby robić piękne zdjęcie zasłanych białym puchem parków i szpanować na mieście kurtką lotniczą!
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 10 wrz 2007, 22:45
A ja lubię piec. Jak wykuruję zęba to na weekend coś upiekę :]

Ułaaa! Z hibernacji wywabił mnie zapach Twojego Zorciu - ciacha!!! Nadal czekam na swój kawałek ;)
Jest we mnie coś z misiaczk :twisted: Trochę zimno się robi a ja zakopuję się pod kołderką :mrgreen: Spojrzałam w lustro i za duże to podobieństwo (do misiaczka)! Tak sobie pomyślałam, że przydałoby mi się trochę ruchu, więc zasiadłam przed kompem i ćwiczę.... paluszki.... :twisted:
Tulę wszystkich!
Pstryk

przez depresyjny86 11 wrz 2007, 00:43
za duże to podobieństwo (do misiaczka)! Tak sobie pomyślałam, że przydałoby mi się trochę ruchu, więc zasiadłam przed kompem i ćwiczę.... paluszki....

Kurcze ja dzis miałem dokładnie to samo,spojrzałem w lustro i stwierdzilem że przypominam misiaczkai przydałby się ruch,no i właśnie też ćwicze paluszki ;)
No a wcześniej byłem na psychoterapii i wsumie jestem zadowolony z siebie ;)
No i uczyłem się na egzamin bo w środe mam.
:)

przez Jaśkowa 11 wrz 2007, 01:12
Darek tak trzymać :)

Dobranoc kochani idę luli :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 11 wrz 2007, 01:21
Dobranoc i dzięki ;)

przez natik 11 wrz 2007, 08:56
przerypana noc,bo o 2.00 obudzil mnie jakis kochaś ktory dzwonil do wszystkich bo zapomnial adres swej wybranki i stal na dole z pękiem roz
desperacko jej poszukujac:)nie znalazl bo zostawil je na dole,ale nie byl sam w swej rozpaczy bo wszyscy mielismy nadzieje i trzymalismy za niego kciuk zeby w koncu trafil :D z samego ranka zapukala do mnie babacia sasiadka po to by zapytac jak sie czuje i by mi powiedziec,ze ona i p.Marysia sa ze mna i trzymaja kciuki i ze napewno mi sie uda oraz pokaze"bydlakowi"ze przegral(bydlak-czytaj moj byly facet:)nie ze msciwa jestem i jesli cos chce udowodnic to tylko i wylacznie sobie,ale to byl bardzo mily poczatek dnia i fakt ze integruja sie ze mna staruszki z mojego bloku podbudowal mnie bardzo :D ok biore sie za szukanie pracy bo sama do mnie nie przyjdzie jak ten pan z rozami w nocy:)i kuro-domowe obowiazki.milego dnia wszystkim,glowki do gory i usmiechy na buzki,niedlugo swieta i Mikolaj! :D
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez kakasia19 11 wrz 2007, 10:19
Dziś mam pierwszą wizytę u psychiatry. Powiedzcie proszę, czego mogę się tam spodzewać? Trochę się boję. Czy Wy długo korzystaliście z pomocy psychiatry? :)

przez Amy Lee 11 wrz 2007, 11:48
człowiek nerwica napisał(a):egzamin w środe mam.

Ja też :(

Chciałam sobie jeszcze parę rzeczy powtórzyć, ale osłabiona jestem :(
Amy Lee

przez lercm 11 wrz 2007, 13:21
Mój dzisiejszy dzień? Paskudny - w nocy kręciłem się do 5 rano nie mogąc zasnąć, o 7:30 pobudka do pracy i ledwo siedzę. W dodatku cały czas boli mnie żołądek... jeszcze ponad 3h :(

przez depresyjny86 11 wrz 2007, 14:14
Chciałam sobie jeszcze parę rzeczy powtórzyć, ale osłabiona jestem

Oj ja też jestem osłabiony..ale się zmuszam do powtórzenia całego materiału i dosyć ciężko mi to idzie..
Ale napewno nam się uda ;)

przez Amy Lee 11 wrz 2007, 15:13
Hmm... uczyłam się tego w roku akademickim, uczyłam się przed pierwszą sesją, uczyłam się teraz...? To ile można się uczyć :shock:

Naszczęście do powtórki mam tylko nazwiska postaci, popodkreślane cytaty i parę własnych kluczowych wniosków, wszystko co sobie opracowałam przez ostatnie parę (sic!) tygodni...
Amy Lee

przez Jaśkowa 11 wrz 2007, 15:13
pewnie, że Wam się uda a swoją drogą co to za egzaminy?? u mnie dziś całkiem nieźle oda rana biegam po placach zabaw i się wściekam z moim synkiem :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg