Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 31 paź 2012, 16:58
omeeena masz na myśli lekarza psychologa? byłam. Usłyszałam, że wszystkie dzieje się w jakimś celu, że jestem młoda, żebym czekała... Wiem, że jestem młoda, ale takie czekanie niczego nie zmienia...
Giada w sobotę mąż ma kolejne badanie, 28 listopada idziemy do mojego ginekolga po skierowanie na badanie HSG i będziemy rozawiali z lekarzem na temat insemiacji. Ponieważ mój wczęśniejszy
ginekolog nie chciał zgodzić się na inseminację i proponował adopcję...

Mój dzisiejszy dzień

przez sniezka 31 paź 2012, 17:03
Hej:) Omenna czytalam Twoj pierwszy post i musze stwierdzic ,ze mam podobny problem z praca.Do tego mam z matka problemy.Wszystko sie nawarstwilo i od poczatku pazdziernika cierpie na nawrot nerwicy lekowej ze zdwojonna sila.Niby przyczyna od niespania i lek co bedzie pozniej,ale napewno wszystko mialo wplyw.
Mialam teraz 7 dni wolnego i juz bylo troche lepiej.Niestety od wczoraj siedze spieta,zapatrzona w nicosc.Pelno pesymistycznych mysli,ze mi nie przejdzie.Najgorsze sa natrectwa myslowe.Podobnie jak u Omenne,leki nagle przechodza popoludniu.Dlaczego trzymaja rano i do poludnia?
Pojechalam z mezem na zakupy do innego miasta i w aucie ledwo powstrzymywalam lzy.Zaburzenia rownowagi i wielka derealizacja.Wszyscy ludzie wydaja sie byc szczesliwi,a ja nie jestem.Patrze na mlode dziewczyny i sa takie beztroskie.Mysle,ze moj ukochany powinien miec zdrowa kobiete i placze.Nie odzywam sie wogole bo dlawi mnie w gardle lek.Do pracy wracam pojutrez i juz umieram.W pracy musze byc 12h.Juz nieraz prawie sie zwalnialam do domu.Placz i rozpacz,negatywne mysli,ze juz nie dam rady z tego wyjsc.

Mój dzisiejszy dzień

przez Giada 31 paź 2012, 17:04
No widzisz..A przez inseminację, jest duże prawdobodobieństwo, że sie zajdzie. :) Więc tylko mniej teraz nadzieję..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 31 paź 2012, 17:08
Giada, zobaczymy co pokażą kolejne badania męża... ostatnio czuję się bardzo bezsilna w tej kwestii. Jak widzę te wszystkie szczęśliwe kobiety z dziećmi to łzy cisną mi się do oczu...

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 31 paź 2012, 17:10
Bvb, zalezy po jakim alko; po piwie umieram, a po wódce/whisky czuje sie lepiej.
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez Giada 31 paź 2012, 17:17
Inkaaa wierzę Ci.. Ja też chcę mieć dzidziusia, ale teraz mi się z nerwicą tak pomieszało. Odsawilam tabetki, i do nich wczoraj wróciłam. Mąż jak widzi mnie w takim statnie to się zastanawia czy sobie poradzę z drugim dzieckiem.. Bo na szczęscie mam już coreczke..

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 31 paź 2012, 17:20
Giada, ja biorę Pramolan po którym lepiej się czuję, śpię w nocy, ale jak nie brałam 2 dni to bardzo źle się czułam. Najgorsze dla mnie są wieczory. Jeszcze jak teraz robi się ciemno ok 17 to chodzę jak cień.

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 31 paź 2012, 17:20
Ja chciałem się ustatkować, wprowadzałem ambitne plany życie, a tu nagle trach-boom
I teraz ani pracy, ani mieszkania :/

Mam tez pytanie: jak sie budzicie w nocy, to brzęczy wam w uszach? Ja się czuje jakby moj mozg jakies dziwne fale wysyłał
Ostatnio edytowano 31 paź 2012, 17:22 przez zenon1989, łącznie edytowano 2 razy
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez bigfish 31 paź 2012, 17:20
przez to jutrzejsze święto muszę iść jeszcze do sklepu :bezradny:

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 31 paź 2012, 17:23
zenon1989, przykro mi... ja od maja również nie mam pracy. Siedzę w domu i strasznie się nudzę... Jak pracowałam to chciałam mieć wolne, a jak nie pracuję to chętnie bym poszła do pracy... Takie wolne jest fajne, ale tak na parę dni, a nie na dłużej...

Mój dzisiejszy dzień

przez niosaca_radosc 31 paź 2012, 17:26
Inkaaa, wolny czas jest najgorszy, kiedy coś nam dokucza, kiedy ciągle tylko myślimy. To podstępnie zabija nas od środka...
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Inkaaa 31 paź 2012, 17:35
Jak pracowałam to nie miałam tyle czasu na myślenie, a teraz mam go za dużo...
Właśnie chcę zmienić swój avatar na większy, ale coś mi to nie wychodzi :?

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 31 paź 2012, 17:41
sniezka, szybko zajmij się tym, bo u mnie to już urosło do jakichś gigantycznych rozmiarów! najpierw wydawało mi się, że sobie z tym sama poradzę i odwlekałam wizytę u psychiatry, skupiłam się na żołądku. Potem to już z górki leciało. Pół dnia żle i pół dobrze, dawno poszło w niepamięć, jestem na 3cich prochach i 3ci miesiąc na zwolnieniu
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez niosaca_radosc 31 paź 2012, 17:41
Najgorszy jest ten wolny czas, którego nie dajemy rady spożytkować w inny sposób. Sama mam z tym problem. Na nic nie mam siły ani chęci, a myślenie wpędza mnie w jeszcze większego doła. I nie wiem jak z tym skończyć...
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Sortuj wg