Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez jolantka 24 wrz 2012, 21:22
PNowak, a zasięgasz porady psychologa, ew. bierzesz jakieś leki?
jolantka

Mój dzisiejszy dzień

przez maetre 24 wrz 2012, 21:26
PNowak,
Dzis momentami źle, a momentami bardzo dobrze. W szkole troche nerwów, dodatkowy skurcz serca czyli to czego najbardziej nie lubie i troche paniki, ale teraz już lepsze samopoczucie ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez PNowak 24 wrz 2012, 21:47
maetre
Skurcz serca? brrr brzmi strasznie... Ja tam nienawidziłem i nienawidzę szkoły do tej pory. Trochę w niej oberwałem, a poza tym powodowała, że nie spałem po nocach...
Ale ważne, że masz chwilę spokoju, żeby naładować baterie :)

jolantka
Po wyleczeniu nerwicy nie potrzebowałem ani leków ani psychologa. Teraz zaczął się stres w pracy i pewnikiem wyląduje u lekarza. Leki to teraz tylko bellergot w małych dawkach. Ziołowe nie pomagają :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez jolantka 24 wrz 2012, 21:49
W takim razie udaj się znowu do lekarza, nie ma co się męczyć ze stresem, jeśli jest na tyle silny że utrudnia normalne funkcjonowanie.
jolantka

Mój dzisiejszy dzień

przez PNowak 24 wrz 2012, 21:59
Taki mam zamiar :)
Ale teraz nie chodzę do szkoły, żeby brać zwolnienie jak mi się podoba. Ja już zastępuje kogoś, a jak nawale to nikt mnie nie "uratuje", pierwsza ważna praca i w ogóle, a ja kompletnie nie radzę sobie nawet z najmniejszym stresem.

Mój dzisiejszy dzień

przez maetre 24 wrz 2012, 22:03
PNowak,
Nie wiem czy to dobrze nazywam ale jak to mam to serce tak jakby sie potyka i gubi jedno uderzenie i wtedy jakas gula uderza mi w gardło. Lepiej tego nie moge opisac. ; )

Mój dzisiejszy dzień

przez jolantka 24 wrz 2012, 22:05
Nikt Cię nie 'uratuje', ale jeśli zawalisz, to nie będzie też tak, że wszystko runie, świat zginie, tak sobie musisz powtarzać;) Rób tyle, ile jesteś w stanie i jeśli coś pójdzie nie tak, to powiesz sobie, że próbowałeś i trudno. Jak się nauczyć odrobiny dystansu, to wszystko bierze się na większym luzie, no i efekty przy okazji też lepsze.
jolantka

Mój dzisiejszy dzień

przez PNowak 24 wrz 2012, 22:12
Dziękuję za ciepłe słowa :)
Tylko muszę zmusić mój mózg, żeby to przyjął do wiadomości :) bo broni się jak cholera...
Wszystko przez to, że nie potrafię skupić się na błahych nawet sprawach, muszę trenować pamięć krótkotrwałą i koncentrację. Bo niestety "leżym i kwiczym"

Co do serducha to byłem u różnych lekarzy i mam serce zdrowe ale jak miałem nerwicę niewykrytą to wiadomo... U mnie też gubiło rytm na chwilę i wracało po jakiejś tam sekundzie. Pietra miałem niezłego.

Życzę wszystkim dobranoc. Miłych snów. Jutro nowy dzień, nowa szansa na bycie lepszym :) czego wszystkim życzę.

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 25 wrz 2012, 01:25
PNowak,
Mam ai rodzeństwem aż tak sie nie przejmuj chociaz to bliskie i osoby i swoje pewnie się nasłuchasz,a stres w pracy, przy zbyt duzej reakcji nerwicowej trudno szybko to opanować,
ja siedze i płacże nie mogę spać.
Przykro mi ,że nerwica wróciła.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 25 wrz 2012, 02:50
Czeka mnie ciężki dzień... 2-3h drzemki, od rana walka z biurokracją, cały dzień czekania na wiadomość, a potem cały wieczór czekania na kogoś... kto nie wiadomo, czy będzie w ogóle chciał mnie widzieć...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 25 wrz 2012, 03:07
jasaw, Aniu dbaj o siebie i zdrowiej !!! Zostawiam skladniki na ozdrowiejacy koktail :D
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Skamander 25 wrz 2012, 08:52
Jest dobrze. Misja na dziś: skończyć książkę.
Skamander

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 25 wrz 2012, 14:11
Byłam dziś na zakupach w mieście,dla odmiany,z moją Sunią-Pętelką.Zachowywała się prawie wzorcowo.Bała się tylko samochodów na szosie,ale w mieście było już dobrze.Jestem z Niej dumna.Dzielna Pętelka.
Coś mi się wydaje,że to Pętelka się nadaje na psa terapeutycznego.Nie warczała,nie szczekała tylko z sympatią obwąchiwała co niektórych ludzi inie jest tak zalękniona jak Zgrywusio choć u mnie to pewnie skutek ciężkiej choroby w wieku szczenięcym.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 25 wrz 2012, 17:19
Candy14, dziękuję Ci kochana, prawie wszystkie składniki wykorzystałam, poza miodem-niestety :!: Choć może skuszę się na małą łyżeczkę, a jeden ząbek czosnku nie zaszkodzi, mam nadzieję/??/.
Uwielbiam sok z cytryny, potrafię wycisnąć2-3 szt i wypić, bez problemu.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg