Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Twilight 25 sie 2007, 09:08
Hej, dla mnie dzisiejszy dzień jest jeszcze wczorajszym - Bethi, mijamy sie o moim zmierzchu a Twoim poranku. (jak to romantycznie brzmi, hahahahaha, az mi sie przypomniał ten film ''Zaklęta w Sokoła" czy jakoś tak) Moje milczenie to było takie wymowne elegancje milczenie, że to na taki komplement reagować nie wypada :lol: :oops: No ale jak już pytacie, to zawsze i wszędzie :lol:

Hej, a z masażu stóp do ja słynę, więc z Darka spadają kolejne obowiązki ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez zakochany_playboy 25 sie 2007, 11:46
człowiek nerwica napisał(a):
potrzebny mężczyzna! Który by przejął choć część obowiązków (głównie te "domowe"),

Zgłaszam się ;)

bethi napisał(a):Darek, a śniadanko do łóżka będziesz mi robić? Wprasujesz mi ciuszki do pracy (oczywiście, nigdy nie wiem w co się ubrać, jakie kolczyki założyć i które byty :mrgreen:) I do pracy rybę po grecku z sosikami i przystawkami mi przywieziesz????? A po pracy tequille z cytrynką na trawienie he? I masaż stóp :mrgreen:? No i lubisz zamiatać? Bo ja nie :oops: Prasować, myć naczynia, okna i prać itp... też lubisz? No, powiedz, że tak!!!! Aha, nie wspomniałam jeszcze o extremalnych pomysłach na spędzanie czasu, cichych dniach, marudzeniu, jęczeniu, zmianach nastrojów, niewyparzonym języczku no i to chyba na tyle bo nie chcę Cię przestraszyć :roll:
Tulę ;)

człowiek nerwica napisał(a):bethi-byłby problem z rybą po grecku, ale z resztą zadań bym sobie poradzil :D ;)

hehehe to widze, ze czlowiek nerwica jest idealnym kandydatem na partnera dla dziewczyny, ktora szuka faceta ktorego moglaby wiziac pod pantofel ;)
zbanowany

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 25 sie 2007, 11:51
zakochany_playboy napisał(a):hehehe to widze, ze czlowiek nerwica jest idealnym kandydatem na partnera dla dziewczyny, ktora szuka faceta ktorego moglaby wiziac pod pantofel

na szczęście pod pantoflem bethi Darkowi byłoby jak w niebie ;) Jeszcze byś mu zazdrościł....

A ja dziś totalnie się nie wyspałam.... Zasnęłam o 4 wstałam o 10 i jakoś nie mogę znaleść sobie miejsca... Popołudniu jeszcze czeka mnie rodzinny grill - uwielbiam takie szopki.... :x
No ale cóż, może potem przynajmniej ktoś sprawi że wieczór będzie milutki :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez zakochany_playboy 25 sie 2007, 11:59
Ewik 22 napisał(a):na szczęście pod pantoflem bethi Darkowi byłoby jak w niebie ;)

skad takie przypuszczenia? pod pantoflem to pod pantoflem, a tak wogole to nie mialem na mysli bethi tylko ogolnie takie laski ;)
Ewik 22 napisał(a):Jeszcze byś mu zazdrościł....

nie jestem z tych facetow co kreci bycie pod pantoflem hehe;) a tak poza tym to nie mam czego zazdroscic, mam kogos najcudowniejszego pod sloncem :)

Ewik 22 napisał(a):Popołudniu jeszcze czeka mnie rodzinny grill - uwielbiam takie szopki.... :x

mniam grillllll , zglodnialem :lol:
zbanowany

przez karolcia80 25 sie 2007, 12:17
Aha a ja dzis sennie przemykam po zakamarkach miasta... i zero lekow tylko chec pospania....
Ej, dziewczyny, co wy tak dramatycznie szukacie faceta? Hihi, juz widze pare co dwojka ma objawy nerwicowe, to przeciez mozna sie rowno zakrecic... Raz bylam w takim zwiazku... Krotko!!!!

przez zakochany_playboy 25 sie 2007, 12:21
karolcia80 napisał(a):Ej, dziewczyny, co wy tak dramatycznie szukacie faceta? Hihi, juz widze pare co dwojka ma objawy nerwicowe, to przeciez mozna sie rowno zakrecic

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
leze i kwiecze ze smiechu :lol: :lol: :lol:
to jest tekst miesiaca tego forum
zbanowany

przez IceMan 25 sie 2007, 13:49
zakochany_playboy napisał(a):za duzo wywaliles postow, ten z zakupami byl niezly

z rozpędu :P to się naprawi
Przyjaciel forum

przez VTEC 25 sie 2007, 16:10
Dzien jak codzien :?

Rano wystartowałem uzbrojony w ochraniacze i kastet ;) do urzędu aby przejerestrować auto , okazało się że otwarte mają co drugą sobotę .... cóż kląłem tak że chyba stworzyłem ze trzy nowe przekleństwa :shock:

Remont w domq dobiega końca , więc wykończeniówka .. poza tym zero lęków ... jutro się pojawią bo dziś wieczorem czeka mnie prywatka ... nie moge doczekać sie jutra ....
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez Amy Lee 25 sie 2007, 16:40
Moja mama właśnie się dowiedziała, że ojciec jej przyjaciółki jest w szpitalu i pojechała do niej. Bardzo niedobra pogoda dla starszych ludzi :?
Amy Lee

przez karolcia80 25 sie 2007, 16:46
O rany, a ja dopiero co wstalam, patrze a tu wszyscy sie kloca i nie wiem dlaczego moj wpis jest skasowany......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: hlip, hlip.

przez Amy Lee 25 sie 2007, 16:48
Nie płakusiaj. Po prostu chwilowo jest trochę za wesoło na forum ;)
Amy Lee

przez karolcia80 25 sie 2007, 16:54
Mnie sie wydaje, ze nie tylko dla starszych ta pogoda jest paskudna :( Sama sie czuje jak zombie, tylko bym spala. I wole nic nie robic dzis co wymaga minimum odpowiedzialnosci, same glupoty mnie sie trzymaja i to wszystko niechcacy :?
Z reszta takie jakies zakrecone historie czesto mi sie przytrafiaja, mozna sie posmiac, np. w " nerwica na wesolo" ale jak sobie pomysle, ze tak co dzien cos mam, to moze to juz nie nerwica tylko zwykla glupota? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

przez Amy Lee 25 sie 2007, 17:00
Ja też już trochę tracę poczucie granicy między rzeczami śmiesznymi a nieśmiesznymi.

A z domu prawie nie wychodzę, to nawet nie jestem całkiem świadoma pełni upału, jedynie duchoty. Przedwczoraj myślałam, że tlen już się na ziemi skończył :shock:

No nic, szklanka wody dla ochłody i wracam do nauki.
Trzymajcie się!
Amy Lee

przez depresyjny86 25 sie 2007, 18:01
A ja najogólniej dzisiaj się ucze.
Sukcesem tego dnia jest pójście do fryzjera<daaawno miałem to zrobić>
:)

Sortuj wg